Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 11 gostiju pregledaju ovu temu.

Vale

Kako uvece cerkica nece da spava,ja se sinoc pravim da slavam a ona krece da me mazi po glavi i da sapuce crvenkapu..  :) [srce]

Silvana

I mi smo decu uspavljivali prièama. Tako nekad se izgubim i uhvati me san, i taèno znam da lupetam i bulaznim, ali ne mogu da se otrgnem. Naravno, odmah osetim kako me ruèica klepi preko nosa i èujem uzvik: ''Nije tako!!!''  :D
I can go from 0 to BITCH in 2,5 sec.

ЯЭВОЛУТИОН

ja sam kao proveru paznje menjao redosled reci u recenici...ladno zna sve price napamet...ne da se zajebati..
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Andreja

Kupio danas jo¹ jednog Fiæu u razmeri, kad sam se odjavljivao u objektu koji sam obilazio, èuvar video pa se razvezala prièa, kome god da pomenem Fiæu, svi sa osmehom vrlo rado razvezuju jezik :D Inaèe trenutno nisam pri ke¹u da platim kaznu (15 dana je rok) ali sam Fiæu morao da kupim :D

Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Lazic

Citat: Silvana poslato 07 Februar, 2014, 20:34
I mi smo decu uspavljivali prièama. Tako nekad se izgubim i uhvati me san, i taèno znam da lupetam i bulaznim, ali ne mogu da se otrgnem. Naravno, odmah osetim kako me ruèica klepi preko nosa i èujem uzvik: ''Nije tako!!!''  :D
Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 07 Februar, 2014, 20:53
ja sam kao proveru paznje menjao redosled reci u recenici...ladno zna sve price napamet...ne da se zajebati..

To nauèio jo¹ sa tuðom decom davne '90 i neke, amateri...:P

Anita je sa 3 godine znala ceo titanik napamet...:D Malo kasnije i Kill Bill oba dela...:o :D

Lazic

Ontopic bre:
Penjem se uz Gospodara Vuèiæa(aaa, pièkousti idiJot veæ ima ulicu, a ¾iv), na raskrsnici sa Bulevarom ne radi semafor od ko¹ave, kreteni uredno staju kao da radi u sve tri trake i tek kad neko iza krene da svira, mrdnu nekako... Vidim ja pored matori koji je popravljao semafor, pali sva svetla na smenu(ali znam da nije kad su kreteni stajali), pitam ga jel' ste mo¾da palili semafor pa su ljudi bagovali, ka¾e ma jok to rade od kad sam ja ovde, èudi me da u ovoj zemlji drveæe ne raste naopako...:o :D Gledam ga i razmi¹ljam da li da mu pomenem kako me zovu...??? :o :D

Major


DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Lazic


Jecko

 [yahoo] [yahoo] [yahoo] UPRAVO POSTALA TETKA.... [yahoo] [yahoo] [yahoo]

[cheers] [cheers] RODJENI BURAZER DOBIO SINA.... VUK [srce] ....DUSA TETKINA...... [cheers] [cheers]


Ivan1979


Lazic

Tetka, ja i nind¾e se pridru¾ujemo èestitkama...;D [yahoo] :-* [srce]

Major

Citat: Jecko poslato 11 Februar, 2014, 10:04
[yahoo] [yahoo] [yahoo] UPRAVO POSTALA TETKA.... [yahoo] [yahoo] [yahoo]

[cheers] [cheers] RODJENI BURAZER DOBIO SINA.... VUK [srce] ....DUSA TETKINA...... [cheers] [cheers]



E pa drago nam je tetka :D
Neka nam je Vuk ziv i zdrav i da mu je veliki i prav ;D ;D ;D

balcan girl

cestitaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam :D :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

dusankobgd

Al ce tetka sad da se nakupuje poklona ajoooooj. =)
Cestitam.=)

stilgar







prva voznja ove godine, malo do zemuna pa do Losmija na konsultacije oko registracije, bas je prijalo :)

pittatore

Stajao danas na semaforu u kombiju dok si ga lickao cetkicom ;D


Hohštapler

I ja obrnuo krug po NSu, srce na mestu! <3

Jecko, èestitam!
:)
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

mkt