Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Mik

E milo mi, kupio sam danas novi trpezarijski astal 140 x 80, s tim sto to treba da zameni moj stari, onaj deciji (ocajni slovenacki), pisaci sto. I sastavim ja to, super sve, ako izostavim zuljeve od srafcigera - mora da sam neredovno, nemarno i neposveceno drkao u poslednje vreme pa zapustio "desanku"  :)!

To (u vezi stola) je lepo, al' ima bolje!

Od onog prethodnog (slovenackog, nikakvog, slovenackog, nedojebanog, slovenackog, ocajnog, slovenackog, ni za koji kurac) stola se teska srca (kakvo srce, nema se para za sranja, sve ode slovencima) resim da iskoristim fijoke (koje su, podrazumeva se, slovenacke, nikakve, slovenacke, ocajne, slovenacke, raspadnute - od 6 sam morao da popravljam 5, i to zato sto od one jedne ne moze da se napravi vise nista (jer je slovenacko, nikakvo, slovenacko, ocajno, slovenacko, nedojebano, slovenacko, ni za koji kurac)) [neampojma] [thumb_down].

E tek sad ide lepota  :)! (Al' prethodno su, u trezvenom stanju uzete sve mere i izvucene linije  :)!)
STO VOLIM DA UPALIM CIRKULAR POSLE PONOCI U OVOJ ZGRADI  [djavo] (nije nesto, to je prastari neki Black&Decker kome se dogradjuju razne alatke, AL' STO ZVUCI ... realno k'o pola onog ulicnog ciganskog cirkulara, sto je za prigodan tretman nevoljenog komsiluka sasvim kako treba  [djavo]. Ako se ne osloni kako treba onda zapne - moze i tako da istera, medjutim nikakvog smisla nema jer se urlanje prigusi - pa se precizno i pedantno bajlaguje a onda sasvim polako, sa sto vise i dugotrajnije buke, nastavlja dalje  :)!)

Nemojte ovo pogresno shvatiti niti se na to pozivati! Sve je izvedeno u provereno asocijalnoj sredini, od strane dugogodisnje neljudski tetiranog, te time isprofesionalizovanog necoveka kao komsije. (Na ovoj adresi nikad nije bilo nikog ni da mu se javis pa da ocekujes usta da otvori, a narocito nista za jebanje.).

Ne pokusavajte ovo kod svoje kuce (uz nadu i zelju da ne zivite u slicnom okruzenju)  :)!

UFF


mrle

Zajeèarsko od 2L u maksiju 140 i ne¹to. U petak plata, a januar me izuo iz cipela.
Kako sam se obradovao kada sam video cenu. Jeste plastika, ali neæe grlo biti suvo do petka.

Lazic

za dobru svinju nema lo¹ih pomija, ja mlatim samo mb, ba¹ me briga ¹to je plastika...:D

Hohštapler

Citat: mrle poslato 28 Januar, 2014, 09:22
Zajeèarsko od 2L u maksiju 140 i ne¹to. U petak plata, a januar me izuo iz cipela.
Kako sam se obradovao kada sam video cenu. Jeste plastika, ali neæe grlo biti suvo do petka.

Djordje Cvarkov - Cika Zika je alkoholicar ne znam dal sam vam to ikad spomenuo.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

DebeliZmaj

i tako kad krenu da vam prijatelji iz EU seru oko svojih
slobodarskih ideala i slavne istorije otpora okupatoru a
ti im pustish ovaj link ...
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/5/51/Ustanak_u_Jugoslaviji_i_Evropa_1941.png
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

mrle


Lazic


DebeliZmaj

kad pogledash slobodna teritorija bila ko svajcarska .... :)
ovo ono .. dok su francuzi sisali qaru okupatoru u srbiji se
vodila oruzana borba ... uopshte ne ulazim u politichku pripadnost
ovog ili onog pokreta ... ali izbacili me iz takta kad seru o francuskom
pokretu otpora koji je bio mala maca u odnosu na ono kako su ovde
se odupirali okupatoru .. pa bre nemci nesmu smeli iz bgd do pozarevca
da idu a da ne ide konvoj sa tenkovima ...

jebela ih i serija ravna gora ... koga bre boli pajson kako su se okupljali ...
bitno je sta su radili i jedni i drugi onda kad su se okupili ili josh bitnije
sta nisu a trebali su ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Silvana

Oti¹la u teretanu. Hvala manijacima i mom ''sinèiæu'' Luki   [pobednik] :D
I can go from 0 to BITCH in 2,5 sec.

mali_zmaj

velih da pljusnem zmaja sa pljusom,ubode ga sad ko prstom u ....,mislim reko im je pravo!!!
jin-jang

balcan girl

gledam automehanicara koji igra igricu u kojoj je automehanicar :D :D :D :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Lazic


DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

MIGE

a mene je  usrecilo to sto nam se  vratio drugar iz kikinde,moj omiljeni gmaz  [yahoo] [yahoo] [yahoo] [yahoo]

UFF


MIGE

Citat: UFF poslato 30 Januar, 2014, 17:33
kad idemo na  [cheers] ?
cek da se malo stabilizuje,tek je emigrirao  :D

Lazic

Debelom te¹ko da treba stabilizacija, stabilan je on...:D Osim kad se naginje kroz prozor...:o :D

Joker

Rodilo mi se kumce!!!!!! [vatromet] [vatromet] [vatromet] [vatromet] [vatromet] [vatromet] [vatromet] [vatromet]

Tri kilograma i sto grama..
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

mkt