Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 14 gostiju pregledaju ovu temu.

DebeliZmaj

pa relano sa vidikovca u munze... huh
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Lazic

Citat: UFF poslato 10 Decembar, 2013, 00:52
[rofl] ja na posao dodjem u 12 a krenem kuci na vreme u 14h

Jel ima neko mesto kod tebe u firmi, mo¾e i normalno radno vreme, po moguæstvu u Dimitrijali, moj dragi gazda æe se izgleda pre¹altati skroz na graðevinu...:o

UFF


Lazic

Èekaj to je onaj ¹to sve èita i ispravlja pre ¹tampe...? Mo¾e...:D

UFF

mozes i da pravis grafiku za korice u ps i corelu :)

Silvana

Citat: Laziæ poslato 10 Decembar, 2013, 11:49
Èekaj to je onaj ¹to sve èita i ispravlja pre ¹tampe...? Mo¾e...:D

To se ka¾e ''èita knjige i iznalazi im mane''. Ako neæe¹ ti, mogu ja to da radim  :D
I can go from 0 to BITCH in 2,5 sec.

metarex

Citat: Laziæ poslato 10 Decembar, 2013, 11:15
Citat: UFF poslato 10 Decembar, 2013, 00:52
[rofl] ja na posao dodjem u 12 a krenem kuci na vreme u 14h

Jel ima neko mesto kod tebe u firmi, mo¾e i normalno radno vreme, po moguæstvu u Dimitrijali, moj dragi gazda æe se izgleda pre¹altati skroz na graðevinu...:o

ne gine ti prekvalifikacija u gradjevinskog konobara. nosis ciglu,malter, pivo... [rofl] [rofl] [rofl]
Kad treba da budes je..n, opusti se... mozda ti jos i  bude lepo

Lazic

Citat: UFF poslato 10 Decembar, 2013, 11:53
mozes i da pravis grafiku za korice u ps i corelu :)

Za to sam malo retardiran, ali lektori¹em kao pravi...:D :-*

Jecko

Moja "sweet sixteen" simpatija..... :)

A nisam ga videla godinama...

DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

dzimika


Major


mareskin

Zove me sestrièina da se pohvali kako æe iæi 7 dana na rekreativnu nastavu u Aranðelovac. Sve smo se dogovorili, i ¹ta æe da nosi i ¹ta joj jo¹ treba i koliko æe da ko¹ta ;)

Tek na kraju cele prièe saznajem da ide sledeæe godine u maju :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

balcan girl

 ;D ;D ;D to sto VI mama ima poverenja da me sutra pusti da spremim rucak :D :D rekla sam svima da za svaki slucaj kupe neku kiflu i jogurt  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]
VI mama i dalje misli da ja ne znam da kuvam :D :D :D sad se razmisljam sta da spremim od piletine :D da li punjeno neko pile ili pohovano, ili da ga tranziram ili sa kostima :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Major

Citat: balcan girl poslato 11 Decembar, 2013, 14:39
;D ;D ;D to sto VI mama ima poverenja da me sutra pusti da spremim rucak :D :D rekla sam svima da za svaki slucaj kupe neku kiflu i jogurt  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]
VI mama i dalje misli da ja ne znam da kuvam :D :D :D sad se razmisljam sta da spremim od piletine :D da li punjeno neko pile ili pohovano, ili da ga tranziram ili sa kostima :D

http://www.portal-srbija.com/gotova-jela-za-poneti/express-restoran-i-pekara

[zvizdi] [zvizdi]

balcan girl

 [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] boze boze koliko nepoverenja u moje kulinarske sposobnosti c.c.c.cc..c  :P :P :P :P :P
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Lazic

Kad te vide ljudi mr¹avu, ¹ta misli¹ ¹ta prvo pomisle...??? :o :P

Joker

#3097
Citat: balcan girl poslato 11 Decembar, 2013, 14:39
;D ;D ;D to sto VI mama ima poverenja da me sutra pusti da spremim rucak :D :D rekla sam svima da za svaki slucaj kupe neku kiflu i jogurt  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]
VI mama i dalje misli da ja ne znam da kuvam :D :D :D sad se razmisljam sta da spremim od piletine :D da li punjeno neko pile ili pohovano, ili da ga tranziram ili sa kostima :D

Pazi, idi u Maxi, kupi:
Jedan kilogram pileceg file, belo meso..
Cetiri vrste sira u kesici, to je smesa za pripremu sosa... Ne mozes da promasis... Dve kesice...
Na jednu kesicu ide 250 ml pavlake za kuvanje, znaci kupi dve...

Ukljuci rernu da se greje.
U jednu plasticnu ciniju sipaj pavlaku za kuvanje, istresi te kesice i mikserom sve to sjedini...
U vatrostalnu ciniju stavi malo ulja, samo koliko da izmazes dno i stranice, i poredjaj piletinu svuda...
Preko toga pospi smesu i kada se zagreje rerna stavi da se pece ali smanji na 200 stepeni..
Pece se izmedju 30 i 35 minuta, videces i sama...

Za sve ti treba 45 min posla a klopa je vrhunska, kao iz Madere da si servirala.. Ne mozes da pogresis...

EDIT: Uz ovo mozes da serviras krompirice, pa da biras na koji nacin da ih spremas... Mozes pirinac...
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

mrle

Citat: balcan girl poslato 11 Decembar, 2013, 14:39
da li punjeno neko pile ili pohovano, ili da ga tranziram ili sa kostima :D
punjeno
ubaci u njega peèurke, luk, sva¹ta od povræa ¹to ima¹ u fri¾ideru. Stavi¹ celo pile u kesu za peèenje, ubaci¹ i krompir, malo ulja i pola èa¹e vode.
Stavi¹ u rernu i ne misli¹.
malo misli¹, pogleda¹ da ne zagori.
Sigurno æe biti odliènog ukusa.

Lazic

@Joker:
Hepo kockice Irena zna da kuva, samo se pravi...:P

Ali recept zvuèi savr¹eno, samo ¹to bi ja koristio kralja ¾ivotinja umesto pileta...:-*