Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 7 gostiju pregledaju ovu temu.

mrle

izmamio si mi osmeh.
Dobro je da ima takvih mi¹ljenja u ovako raspadnutom dru¹tvu.

Ima nade!

Slaninar

Zastava je ne¹to uzvi¹eno. Zato mi je bez veze nositi je na gaæama, na majici koju æu da oznojim, isprljam. Grb je za dres, a zastava za ¹tap da se vijori. Tako da mi je to seljana, pa koja god zastava bila na helankama... to kad vidi¹ sledeæi put na Exitu, odmah kidaj helanke!  :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

MIGE


Hohštapler

...i bez da me neko pogre¹no shvati,
ja nisam ¹ovinista, ne mrzim nikoga, ni jednu veru i naciju, ko ¹to rekoh ni amere,  ali sam patriota volim i ne dam na svoje, ali po¹tujem i tuðe.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

VR 46

Twist of wrist!

Vale

I sve to vam je izmamilo osmeh  [zena]

nemke


UFF

Citat: Slaninar poslato 10 April, 2014, 12:12
Uff, ovo je veæ filozofsko pitanje. Na tu temu:

Is Buying Call of Duty a Moral Choice? | Idea Channel | PBS Digital Studios

mislim da lik kenja previse :D

ja kupuio old navy majicu sa usa zastavom kad sam biO u usa i na aerodromima prolazio samo tako :)
gledaju me osmehom i ne drka me niko, cak mi jedan sluzbenik prisao, izdvojio me iz reda i kao: "you sir right this way" da ne cekam nego brze da prodjem :D
kad sam ga pitao zasto ja pa kaze: "you are form the navy, army personnel goes faster through"
koji retard sunce ti jebem ne poznaje svoj lokani brend pa je od reci navy mislio da sam njihov vojnik iz mornarice  [facepalm]

mali_zmaj

nisu nas samo trovali ameri,vec smo sami dozvoljavali da uvozimo lo¹e lijekove,hranu,genetski modifikovana sjemena i ostalo... moje je dijete kazu mozda zrtva lo¹ih vakcina koje su imale previse ¾ive u sebi,i odjednom se pojavila gomila djece sa autizmom,ili tim simptomima...,to je javna tajna ovdje,al niko se ni ne trudi da to razjasni...,ili otkrije pozadinu svega,jer je farmaceutski lobi prejak!! i onda smo mi jedna velika kanta za smeæe,sve ¹to ne valja nam trpaju,a bombardovali su i uni¹tili na¹u privredu,i uni¹tavaju poljoprivredu svojom masovnom ,nezdravom, jeftinom  proizvodnjom...,al da ne jebem temu vi¹e,sjebasmo je totalno!!
jin-jang

balcan girl

moguce da su vakcine, moja komsinica se porodila sa zdravim i pravim detetom i onda su mu dali neku kinesku vakcinu za tbc ili tako nesto sto primaju bebe i ostao je klinac na zalost nepokretan....a za hohstaplera :D ja nisam rasista ja sve ostale mrzim podjednako :D  :-*
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

mali_zmaj

i moje je klinac do druge godine bio uredan!!
jin-jang

Hohštapler


Zovu me jutros, treba da obiðem 8 velikih marketa u NSu, do kraja dana, da isproveravam robu, da vidim ¹ta je izlo¾eno, da slikam i po¹aljem izve¹taj...
SUBOTA!!! Sinulo sunce, ovi moji idu da se vozaju -  naravno da æe da me drkaju! [veryangry]
I ja na motor i gas! Ako i¹ta, bar æu malo motor vozati, gu¾va svugde, kola ko da besplatno dele, jedno 5 pandura na motorima i skuterima me o¹acovalo (jedan se neæko da krene zamnom jer sam pretekao celu kolonu koja skreæe levo iz trake za pravo i naravno skreno levo, pozdravljam ga ovom prilikom  [hello] video sam da me gleda nao¹treno)..

I u svoj toj mojoj gunguli i pizdaranju i trci da sve stignem i da mi ostane ne¹to od dana, izaðem iz velike Ideje na Naselju i oko mog motora eksurzija!  :o
Jedno 10ak njih stoji i pipka moj motor, odu¹evljeni. U sekundi skontam da su deca sa posebnim potrebama (izvinjavam se ako sam pogre¹io struèan termin) i naravno dal mogu da se slikaju na motoru i samnom - reko motor mo¾e al ja nisam LEP za slikanje, na ¹ta sam dobio èvrsta uveravanja da jesam  8) [dancing]
I iako sam ¾urio, tu sam jedno 10ak minuta bio ambasador bajkerske kulture, pozirao, odgovorio na pitanja jednog deèka u kolicima, (odakle je motor,kolko kubika, kako se zove model, kolko tro¹i, kolko sam ga platio, sve detaljno.) Isprièasmo se nas dvojca  [thumb_up]
Evo ga, moj novi drug, i njegova drugarica, tra¾io sam da i ja imam jednu sliku,



I sednem na motor i krenem dalje... i razmi¹ljam kako je taj mali pitao tako delovao stvarno zainteresovan, on mi je prvi pri¹ao, i kako na ¾alost verovatno nikad neæe moæi da poseduje svoj motor i da do¾ivljava ovo ¹to mi mo¾emo... Nadam se da sam mu bar malo ulep¹ao dan.

...nekad zaista ne shvatamo kolko imamo sreæe u ¾ivotu i kolko treba da budemo zahvalni Bogu na svemu ¹to nam je dao.  [cheers]
Aj uzdravlje, odo dalje da radim, samo sam ovo hteo da podelim sa vama  [hello]
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

BOKYBOY


m.mitar

Konacno je proslo 3 meseca zabrane! [yahoo]

Hohštapler

....ljudi, ceo dan sam pod utiskom...
Evo sad prièam cimeru.. Slikao sam se sa njima, bili su tako uzbuðeni ¹to sedaju na motor, sreæni...
TO se jednostavno NE DE©AVA ljudima koji voze kola, ma kakva i kako skupa ona bila, moja Kamila je 16 godina, odrpana i nikakva...
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

mkt


ljilja-pei

Na kraju æe sve biti dobro. Ako nije dobro, znaèi da jo¹ nije kraj.

3006

Citat: Andrej_Hotstepper poslato 10 April, 2014, 12:40
Citat: UFF poslato 10 April, 2014, 12:06
nekim ljudima se jednostavno jebe sta pise na majici
npr dobili su je na poklon a majica je dobra moze da pise i usa i russia boli me qrac ja cu da je nosim, ni ameri ni rusi nece nit da se ovajde ni da profitiraju zbog toga
tom logikom svako ko nosi iphone ili pije coca colu je izdajnik

Nije ovde reè o amerièkim brendovima, ni dal æe neko profitirati tamo (neki kinez hoæe) veæ je reè o amerièkoj ZASTAVI. Zna se èega je zastava simbol. Dr¾ave i vojske. Amerièki narod je ne¹to drugo.
...mo¾e da bude dobra i na poklon 100 puta, hvala Bogu nije mi jedina u ormanu, raðe æu flekavu i pocepanu nositi podignute glave nego da nosam amerièku zastavu na grudima. Ove godine sam gledao klinke u amerièka zastava - helankama za Exit kako prelaze DUGU i idu gore na Tvrðavu, do¹lo mi da ih pljunem.
Na tom mostu je poginuo èovek od naprave sa istom tom zastovom na sebi. ALi ¹ta ona zna, roðena devedes' desete, ona to nije ni osetila.
Izginu¹e onoliki silni '99te, i policajci i piloti i vojska i civili, razjeba¹e gradove, mostove, fabrike, prekinu¹e mi detinjstvo, sa 11godina sam i¹ao kuæi sa treninga gledao u nebo i zapitao dal æu danas umreti, 2 dana posle sam se opra¹tao sa ujakom i tatom na kapiji. To sam oprostio, ali pamtim.
Na sve smo svoje pljunuli i zaboravili. Za svakog ko se za nas ¾rtvovao. Zato smo tu gde jesmo...
Pogledajte upravo te Amere kako su ponosni na svoju vojsku, zastavu, himnu, imaju dan boraca, komemoracije ¾trvama, 4. juli, obele¾avaju svako svoje vojevanje, a nas teraju da zaboravimo i verujemo da njihovo bitnije.
E zato taj simbol neæu nositi na grudima, jer jo¹ uvek imam èukundedu koji je na Solunu, i koji je bi se stideo da mu potomak slavi neprijatelje...
Aj uzdravlje  [cheers]
Na¾alost, veæ je generacijama dokazivano da nam memorija slabi u neko doba posle rata (ratova). Dodu¹e, nekada je trebalo vi¹e da zavolimo one koji se satirali i da prezremo svoje koji su nam dupe saèuvali. Danas se br¾e ¾ivi, pa se br¾e i zaboravlja.
Preporuèujem Knjigu o Milutinu, Danka Popoviæa. Pouèno ¹tivo.


Major