Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 8 gostiju pregledaju ovu temu.

Lazic


mrle

dobro je ¹to je tema "¹ta vam je izmamilo osmeh"

Lazic

Mrle, zna¹ da se u afektu ne gleda ni gde, ni kako ni za¹to, ni da li deca gledaju...

balcan girl

Citat: Laziæ poslato 25 Novembar, 2013, 10:37
Citat: crvena poslato 24 Novembar, 2013, 23:27
Kako je mene moj napustio kada mi je najvise trebao, navikla sam da se sama branim od manijaka poput tebe, sve ove godine.

Citat: crvena poslato 25 Novembar, 2013, 00:28
Otac koji je napokon odjebao iz mog ¾ivota i pustio me(nas) da se oporavimo od najveæeg i najgoreg zloèina koji smo trpeli kao da smo svaki dan srali po Bogu.


Citat: crvena poslato 25 Novembar, 2013, 00:28
Zna¹ ¹ta, ipak sam se predomislila. (Oprostiæe¹ mi u tim sam godinama...) ipak ¾elim da ti lupim ¹amarèinu. I da ti u lice ka¾em: "Seljaèino jedna nekulturna!"

Citat: Laziæ poslato 25 Novembar, 2013, 00:04
Mislim da su ¾ene jedini oblik ¾ivota u kosmosu koji prièa jedno, radi drugo, a hoæe ne¹to sasvim treæe...[facepalm]

[facepalm]  [facepalm] [facepalm]



e kad ti samo znas sta hoces :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Uncle Bob

Citat: Laziæ poslato 25 Novembar, 2013, 11:15
Mrle, zna¹ da se u afektu ne gleda ni gde, ni kako ni za¹to, ni da li deca gledaju...
To ti prièam.
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Jefta

#2726
Citat: UFF poslato 24 Novembar, 2013, 23:42
mala je zensko i maloletna a misli da je pametna i da zna nesto  [facepalm] greska u koracima koju svako od nas napravi u tim godinama zar ne?
a i ono koje organizuju clanovi se potrudim maximalno da dodjem takodje tako da moze da se pojavi kad god zeli (a nije do sad) da pricamo, jer mene maloletnice ne interesuju na taj nacin

Што лажеш да те малолетнице не занимају, а моје малолетне другарице смараш :) Ц Ц Ц (иначе ово је шала :) )

Citat: crvena poslato 25 Novembar, 2013, 00:28

Kao baba, a ne devojka od 26 godina. I sve od savr¹enog ¾ivota.


Изгледа да је Црвена пунолетна.

Citat: UFF poslato 25 Novembar, 2013, 00:01
ps. znao sam tvoju pricu i razlog dolaska na forum od samog pocetka i nisam to smtrao losim, cak sta vise bilo mi je te zao (gotivo sam te zbog toga i te hrabrosti) i nadao sam se iz sve snage da ces obnoviti odnose sa njim i da to sto ti mislis nije tacno vec da te je majka trovala sa takvim informacijama dok si bila jako mlada o podlozna utisku i da si sad htela da ih saznas, preispitas i proveris iz prve ruke

Citat: UFF poslato 25 Novembar, 2013, 00:56
@ crvena

iskreno ne znam sta se izmedju vas desavalo - znam samo da se covek sjebo sa motora i da je tebi zbog toga bilo drago - a to nije ok i zato sam i reagovao (izvinjavam se svima sto branim naseg clana foruma koji je zavrsio u bolnici) a ti kad si se vec upecala i krenula u javnu raspravu sa nekim mnogo stariji i iskusnijim od sebe sad pojedi govno do kraja i reci nam o cemu se radi

Јеси ли или ниси знао позадину приче пре него што си на њен пост, у вези теме "Шта вам је данас измамио осмех", одговорио са:

Citat: UFF poslato 23 Novembar, 2013, 02:33
hajde podeli sa nama i neku sliku tvog voljenog oca iz tog vremena
mora da ga mnogo  [srce]

Пошто мислим да си ти иницирао свађу и ово све ја ти дајем један минус, што даље не импицира да не можемо да пијемо пиво када год.

Није у реду да се овакве ствари износе на ЈАВНОМ форуму. Проблеми се решавају у оквиру своје куће. Прочитах ових неколико страна и жао ми је што сам морао да сазнам ово. Балкан се изнервира што људи читају форум, па не енго шта ће да раде када већ неко ту нешто и напише.
Ово је требало да остане између Црвене и њеног оца.

Citat: njanja poslato 25 Novembar, 2013, 01:17
Ovo je klasicna srbija... svi zive tudje zivote

ПОБЕДА!!! Ништа не треба да се дода на ово.




Plazma Keks

dao bih ti + ali sam ih potrosio....

UFF

jefto nemam problema sa minusima nit se ljutim, naravno da idemo na pivo ali malo je glupo da upadas na pola i pokusavas da se i sam mesas a ne znas o cemu se uopste radi.. pa hajde ukratko da pokusam da ti razjasnim:

znao sam ko je ona i ko joj je otac i boleo me bas qrac jer se to mene ne tice da li je dosla da ga spijunira ili da se zblize, da ga potrazi i vrati u svoj zivot... ne znam a i nije me previse interesovalo i nisam nikom pricao ko je nit se mesao (njihova stvar i kakve to ima veze sa mnom?) ali kad se desilo ovo:

http://www.motomanijaci.com/index.php/topic,15409.0.html

onda je ona napisala ovo:

Citat: crvena poslato 20 Novembar, 2013, 23:47
... te posle 1001 zlodela stigne THE Karmica.
Ne preostaje ti nista drugo nego da uzivas.  [welcome]

Citat: crvena poslato 21 Novembar, 2013, 00:12
U prevodu, ne moz' i da hoces da pobegnes! :)
http://www.youtube.com/watch?v=nxhtFychCpk

i onda sam shvatio da je devojka bolesna u najmanju ruku, nije lepo da se radujes tudjoj nesreci a cak i ako si toliko sjeban da u tome uzivas onda bar to radi za sebe a ne javno na moto forumu da pises kako uzivas sto je jedan nas clan pao i polomio se, e zato sam krenuo da je drkam tj da trazim da javno napise ko joj je otac i da se raduje zbog njegovih preloma da bi svi razumeli o cemu se radi

jel ti sad jasnije malo? jel mislis da je to ok?

mareskin


Samo, na osnovu te dve njene poruke niko od èlanova foruma to nije mogao da pove¾e sa bilo kim.
Ti si znao ko je ona niko drugi.

Tako da si ti pokrenuo prièu jer si samo ti i znao na ¹ta je taèno ona mislila.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

mareskin


Plus se njegov pad desio 4-og novembra, a ona napisala poruku 20-og.

Al, ajde da se spusti lopta i neka to njih dvoje re¹avaju.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Jefta

Па то је и фора, нико овде од нас није ни требао да зна о чему се ради, не требају такве ствари да се износе на видело. Није ми намера да упадам на пола, нити да се мешам, али како сам читао постове тако сам схватао, не обраћајући пажњу на то шта је писала у Бориној теми.

Свакако је да оваквим стварима није место на МОТО форуму.

UFF

Citat: mareskin poslato 25 Novembar, 2013, 14:26

Samo, na osnovu te dve njene poruke niko od èlanova foruma to nije mogao da pove¾e sa bilo kim.
Ti si znao ko je ona niko drugi.

Tako da si ti pokrenuo prièu jer si samo ti i znao na ¹ta je taèno ona mislila.


tacno tako
i zato sam je i pokrenuo
zato sto mi se nije svidelo sta je pisala jer mislim da to nije ok
nebitno sad nemam nameru da se nastavljam - bilo mi je samo bitno da znate da se nasa fina dobra clanica raduje kad se neko od nas slomi i zavrsi u bolnici
to je dovoljno, nisam hteo nit nameravam da se mesam nit sam ja ijednu cinjenicu izneo na forumu ni ko joj je otac ni sta se izmedju njih desavalo  a i cuo sam se sad sa borom

TEEfqd

#2733
Citat: crvena poslato 25 Novembar, 2013, 00:28
U pravu si.
Otac koji je hapšen zbog silovanja.
Otac koji je celo moje detinjstvo pred mojim očima tukao majku.
Otac koji ju je lomio i nije mario za moje vrištanje u suzama da je pusti.
Otac koji me je "obožavao" i nije mario za moje jecaje i udarce u nadi da ću da je poštedim.
Otac koji je njenu glavu udarao u zid toliko puta da se i zid oštetio.
Koji je big zagorelog ručka tukao, lomio i vrištao.
Otac koji mi je naneo toliko stresa i zla da i dan danas pijem lekove za smirenje, lekove za astmu i lekove za štitnu žlezdu. Kao baba, a ne devojka od 26 godina. I sve od savršenog života.

Otac koji je napokon odjebao iz mog života i pustio me(nas) da se oporavimo od najvećeg i najgoreg zločina koji smo trpeli kao da smo svaki dan srali po Bogu.
Otac koji je napravio drugo dete i nabavio novu ženu i prihvatio da brine i o njenoj deci, kao idealan alpha mužjak, pa se sada sa njima hvali na jednom usranom forumu.

Otac koji misli da "vreme leči sve" i koji je uspeo da i tebe (kada se već hvališ da znaš sve...) ubedi kako me je "majka zatrovala".
Nije ona mučenica više u stanju da ništa normalno kaže o nikome.
Ali pretpostavljam da i to znaš, ipak si se sve dobro raspitao pre nego što si krenuo da sereš po svojoj tituli i deliš moju intimu više nego što ja želim.
U redu je Uffoje! Gazda si foruma i sam odredjuješ ko će koliko da piše.

Ne bih dalje da nastavljam.
Ali pošto ste ti i alapača Lazić željni detalja i drkanja kurca na moju slabost zašto sam došla na ovaj forum uopšte, čisto da razjasnimo onda sve od samog početka, kako bi mogli lepo da završimo sa sranjima ovde i nastavimo sa svakodnevnim forumskim aktivnostima.

Znaš šta, ipak sam se predomislila. (Oprostićeš mi u tim sam godinama...) ipak želim da ti lupim šamarčinu. I da ti u lice kažem: "Seljačino jedna nekulturna!"

A što se tiče fotografije...
I da želim ne bih mogla da ti je dam. U jednoj reprizi današnjeg dana sve sam uništila u nadi da će izbrisati svaku suzu.

Hvala ti za sliku svog kurca. Veoma je impresivan i želim ti da sa njim zadoviljiš što više žena.
Uživaj dok je u punoj snazi i drži se parole "Ćuti i jebi!"
Nije slučajno što mnoge pobegnu kad progovoriš...
znas kako, ne mogu da komentarisem nista umesto drugih ali recimo da kad sam bio mali da sam prisusvovao scenama kako cale bije kevu dok se nisu razveli.
kada sam malo porastao skapirao sam da mi je zao sto je nije malo jace i vise tukao. svaka prica ima drugu stranu, to sto je ti ne vidis ne znaci da nije tu.
to sve pricam iz licnog primera. moj cale je doktor filozofije, dakle pametan covek, a i smeker je ovako :D . nekad je nasilje jedini nacin, pogotovu sa zmijama.
to je moje misljenje... a, da. to kako zensko ume da zatruje znam iz licnog primera jer moj rodjeni burazer zivi kod keve. nisam ga video ni cuo preko dve godine

Major

Ovo apsolutno nema veze sa temom. Aj da se ne bavimo tudjim zivotima.
[cheers]

Jecko


Plazma Keks

meni je izmamio osmeh na lice moja devojka koja je samnom rasturala viljuskar koji nam je stigao na remont ;D
dugacki nalakirani nokti i bez problema da isprlja ruke! zmaj

Major

Citat: Plazma Keks poslato 25 Novembar, 2013, 14:33
meni je izmamio osmeh na lice moja devojka koja je samnom rasturala viljuskar koji nam je stigao na remont ;D
dugacki nalakirani nokti i bez problema da isprlja ruke! zmaj

Nadam se samo da se ne zove Pera [rofl]

mrle


Plazma Keks

Citat: Major poslato 25 Novembar, 2013, 14:35
Citat: Plazma Keks poslato 25 Novembar, 2013, 14:33
meni je izmamio osmeh na lice moja devojka koja je samnom rasturala viljuskar koji nam je stigao na remont ;D
dugacki nalakirani nokti i bez problema da isprlja ruke! zmaj

Nadam se samo da se ne zove Pera [rofl]

Tanja :P :P