Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 5 gostiju pregledaju ovu temu.

balcan girl

naravno da cu imati slobodu da ljude nazovem kako god zelim i mislim da treba da ih zovem i nisam ja kriva kad se neko pronadje u tome, a jbg s obzirom da zivim sama nemam koga kuci da zovem retardom pa cu morati da se zadovoljim time da ih tako nazivam ovde :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Plazma Keks

Citat: balcan girl poslato 25 Novembar, 2013, 01:18
naravno da cu imati slobodu da ljude nazovem kako god zelim i mislim da treba da ih zovem i nisam ja kriva kad se neko pronadje u tome, a jbg s obzirom da zivim sama nemam koga kuci da zovem retardom pa cu morati da se zadovoljim time da ih tako nazivam ovde :D
kaci tardre :P :P

UFF

i sta hocete da uradim?

da sve obrisem i da banujem?


i sta onda?

onda je uff los

balcan girl

ne treba da banujes nikog samo obrisi sve i gotovo
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Joker

Moj post nemoj da si pipnuo! Necu doci vise nikada ovde ako to uradis!!
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

clutch&brake

Nemoj da brises. Pisali ste sada i citajte
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

balcan girl

nisam ni mislila na tvoj post jokeru :D :D mislila sam pre toga :-*
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

UFF

#2707
Citat: Joker poslato 25 Novembar, 2013, 01:22
Moj post nemoj da si pipnuo! Necu doci vise nikada ovde ako to uradis!!

ma ne diram ja nista
ovo je ionako offtopic podforum a tu je off dozvoljen

ps. nemoj bre da te podsecam da si banovan  [rofl]  cuti tu  ;D


http://s7.postimg.org/l08p3ntor/Capture.jpg

Uncle Bob

Citat: balcan girl poslato 25 Novembar, 2013, 01:18
naravno da cu imati slobodu da ljude nazovem kako god zelim i mislim da treba da ih zovem i nisam ja kriva kad se neko pronadje u tome, a jbg s obzirom da zivim sama nemam koga kuci da zovem retardom pa cu morati da se zadovoljim time da ih tako nazivam ovde :D
E ba¹ mi drago i ja ¾ivim sam pa mi elementarno vaspitanje ne daje slobodu da ljude sa foruma vreðam pe¾orativnim nazivima jer neke znam virtuelno a neke stvarno i sam sebe bih vreðao jer skim si takav si. ;)
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

balcan girl

svi znate da sam ja nevaspitana tako da........ :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Uncle Bob

Citat: Joker poslato 25 Novembar, 2013, 01:00
Citat: DebeliZmaj poslato 25 Novembar, 2013, 00:32
kao da nekog zabole pajson za nju i njene probleme...


Slusaj Debeli, za sve ovo vreme provedeno na forumu, mislim na moje, niko nikada nije dobio ni jednu ruznu rec sa moje strane... Ti si jedna debela, nekulturna i isfrustrirana seljacina koja u svom USRANOM zivotu nema nista osim da posecuje forume i stvara sebi neki nazovi zivot! Da li mozes da budes TOLIKO govno od coveka da necije probleme, ma kakvi god bili, ticali se tebe ili ne, komentarises na takav nacin?! Da li ti je stvarno tvoj zivot TOLIKO JADAN I USRAN da ne mozes da ga lecis na ovakav nacin!?!

To nije jadno sa tvoje strane, za to sto si ti ne postoji rec... Mozemo je nazvati od sada DebeliZmaj jer si dno dna!

Ja se izvinjavam svima, vecina me dobro zna ali ovoj je stvarno bilo jace od mene... Uff-e, meni kao bivsem "organu" ovog forma ide ban na dve nedelje! I onako cu se samobanovati...

Ovo je strasno majke mi..
Èek bre a ko je tebe ovlastio da si biv¹i a zamisli da nisi tu pa jebo te ovo vi¹e ne bi bio M.M. nego Pandemonijum.ajd sad dva minuta u æo¹e da se stidi¹. :-*
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Uncle Bob

VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Zvonèica

Ma, idite breeee
Zapalih cigaru zbog vas a lepo nisam pu¹ila juèe ceo dan  :'(
Hold your head high and your middle finger higher

DebeliZmaj

Citat: Joker poslato 25 Novembar, 2013, 01:00
Slusaj Debeli, za sve ovo vreme provedeno na forumu, mislim na moje, niko nikada nije dobio ni jednu ruznu rec sa moje strane... Ti si jedna debela, nekulturna i isfrustrirana seljacina koja u svom USRANOM zivotu nema nista osim da posecuje forume i stvara sebi neki nazovi zivot! Da li mozes da budes TOLIKO govno od coveka da necije probleme, ma kakvi god bili, ticali se tebe ili ne, komentarises na takav nacin?! Da li ti je stvarno tvoj zivot TOLIKO JADAN I USRAN da ne mozes da ga lecis na ovakav nacin!?!
To nije jadno sa tvoje strane, za to sto si ti ne postoji rec... Mozemo je nazvati od sada DebeliZmaj jer si dno dna!
Ja se izvinjavam svima, vecina me dobro zna ali ovoj je stvarno bilo jace od mene... Uff-e, meni kao bivsem "organu" ovog forma ide ban na dve nedelje! I onako cu se samobanovati...
Ovo je strasno majke mi..

jesi realan ? .. koga se tiche i ona i njeni problemi, svako ima svoje probleme i svoje zivotne borodolome, sam mora
da ih reshava ako nema snagu u glavi da ih reshava onda nek ide na terapiju pa probleme podeli sa struchnim licem,
tachno postoje ovde na forumu i struchna lica a mislim i poneki socijalni radnik ali imaju PP pa nek se tamo bave
analizom uticaja faktora porodice na psihu mladjeg adolescenta i slichno, ali to nikako nije forum, i to forum koji je
mlada ``dama`` opljuvala ...

jecko: ovo nije mesto gde ona treba sa nama da DELI svoju tuznu zivotnu prichu .. evo krecu violine u pozadini ...

Citat: balcan girl poslato 25 Novembar, 2013, 01:28
svi znate da sam ja nevaspitana tako da........ :D

:) ....  true true ...

Citat: Joker poslato 25 Novembar, 2013, 01:22
Moj post nemoj da si pipnuo! Necu doci vise nikada ovde ako to uradis!!

a ti joker evo napisao si da idesh sa foruma ako uff obrishe ... a sve po pravilu .. nemoj posle da bude zmaj nekog oterao sam si
se najavio da cesh otici ... jer kakav je to moralista cija napisana ne vredi ... ili cesh pogaziti svoju rech ?:) ili ej to ono uslovno nisi
bash tako mislio ozbiljno ... :))))) to jest ako obrishe neko drugi od uprave onda necesh otici itd ...

uncle: nego ovo je skrenulo fokus sa priche oko nekog kucnog videa ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

DebeliZmaj

nego vezano za temu : DA DANAS NIJE PAO SNEG !!!! :))) eto to mi je izmamilo osmeh u ove rane jutarnje sate :)
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Zvonèica

Citat: DebeliZmaj poslato 25 Novembar, 2013, 07:52
nego vezano za temu : DA DANAS NIJE PAO SNEG !!!! :))) eto to mi je izmamilo osmeh u ove rane jutarnje sate :)


Sreæa tvoja!!! Nadam se da æe¹ da se smeje¹ ceo dan!
Hold your head high and your middle finger higher

DebeliZmaj

Citat: Zvonèica poslato 25 Novembar, 2013, 07:59
Sreæa tvoja!!! Nadam se da æe¹ da se smeje¹ ceo dan!

jap jap ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Lazic

Citat: crvena poslato 24 Novembar, 2013, 23:27
Kako je mene moj napustio kada mi je najvise trebao, navikla sam da se sama branim od manijaka poput tebe, sve ove godine.

Citat: crvena poslato 25 Novembar, 2013, 00:28
Otac koji je napokon odjebao iz mog ¾ivota i pustio me(nas) da se oporavimo od najveæeg i najgoreg zloèina koji smo trpeli kao da smo svaki dan srali po Bogu.


Citat: crvena poslato 25 Novembar, 2013, 00:28
Zna¹ ¹ta, ipak sam se predomislila. (Oprostiæe¹ mi u tim sam godinama...) ipak ¾elim da ti lupim ¹amarèinu. I da ti u lice ka¾em: "Seljaèino jedna nekulturna!"

Citat: Laziæ poslato 25 Novembar, 2013, 00:04
Mislim da su ¾ene jedini oblik ¾ivota u kosmosu koji prièa jedno, radi drugo, a hoæe ne¹to sasvim treæe...[facepalm]

[facepalm]  [facepalm] [facepalm]

Lazic

#2718
Da se vratimo na temu konaèno, kad gleda¹ svoje dete od 13 godina koje pravi ne¹to od ¹tapa i kanapa u sred noæi dok poku¹ava¹ da je otera¹ u krevet... Neprocenjivo...:D


bora63

Ux! Videh jutros ali bolje da nisam!
Da nebudem "tamo negde" evo i par reci od mene. Po ko zna koji put pisem i brisem ali nekako reci neidu.
Ja sam taj grozni otac koga se crvena stidi i koga proziva. Da se pravdam i ispovedam ovde na forumu nemam nameru.Nekrijem svoju proslost ali se i nehvalim sa njom i pogotovo ne ponosim sa nekim njenim delovima!
Jeste,ima neke istne iznete u njenom postu gde me ocrni ali kolke i zbog cega..... nebih sad o tome. Boli ljudi mnogo! Boli i mene a verujem i nju .Nisam savrsen niti mislim da je iko i svako od nas nosi svoj krst sa sobom i svakom od nas je on najtezi.......  
Jedino sto mogu sad je da vas zamoliim nemojte potpaljivati vatru  i ne donosite zakljucke i osudu na nekim povrsnim informacijama.Mislim da je i previse bola u svemu ovome a iako ima onih koji bi da pomognu ili da pak da jednostavno ubiju vreme,nije ovo mesto za to a ni tema za razbibrigu.