Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 8 gostiju pregledaju ovu temu.

Ivicat

Da je bio pametan i sedeo u Holandiji, ne bi imao tih problema.

mali_zmaj

Nova igraèka!!

poslato sa nove rupovke kurblom
jin-jang

despic

Citat: Ivicat poslato 26 Januar, 2022, 16:10
Da je bio pametan i sedeo u Holandiji, ne bi imao tih problema.
[rofl]
Znaci hefe bi bio pre sa debelom dlakavom rugobom jer se ne buni, nego sa dobrom p koja zvoca  ;D
klasican divljak

Kostić

лепа жена није она теткица из телевизора испеглана у објективу лепа жена је она жена чија конструкција лица вуче мушкарца на да је изудара курцем по лицу да испрска експлодира те теткице имају све осим оног које немају ту лепу конструкцију лица на улици лепих жена има у телевизору нема


El Jefe

Требао је само ставити перушку у дупе, сви  би га  видели по путу
Друштво за заштиту од животиња

Kostić

екстремно интелигентни људи они који кажу а ха одери га удари га по џепу јеби му жену силуј му децу и ви који можете да од државе откупите свој прекршај за новац ови први не знају да је прекршај производ као и сваки други производ који се продаје ви који их плаћате знате и правите се мртви

https://www.youtube.com/watch?v=lhnCbMb2ZaY#

Hurricane


Kostić

претерана савремена болесна доброта и брига о другоме (погледаћете соним великим очима и рећи ће мама) сахранили су слободу гарланде грине све ти је опроштено

[srce]
https://www.youtube.com/watch?v=XL6Bve-NhbM#

El Jefe

Сетио сам се како је покојни Лаки ишао са шублером по продавници и мерио готова јела, требао му је материја за дихтунг на Јави
Друштво за заштиту од животиња

El Jefe

Сето сам се туче у Гардиновцима на сеоској слави. Елем паде мрак и у мраку  избије туча између гостију из Ковиља и ових из Гардиноваца. Тучу некако успе да смири полиција и покушава да открије шта се дешава. И прича један из Ковиља. Ма лако би ми са њима, него био један мали, обучен у црно ко нинџа, е он нам је свима јебао кеву. Испостави се да је нинџа поп из Гардиноваца
Друштво за заштиту од животиња

El Jefe

Данас разменио евре у динаре да уплатим Енфиелд и чекам да ми га испоруче, рок испоруке десетак дана. Док сам сео на мотор да одем до њих да уплатим, јављају ми да су погрешили, тај модел није на продају, а када ће бити немају појма. Па ја брзо на исти шалтер купим евре од затечене тете. Наравно уз леп губитак. Дакле фала им, са идиотима сам раскрстио на време, овако би их гледао још три године.
Друштво за заштиту од животиња

milomir22

Jbg, od filijale do filijale zavisi. Moj brat skoro kupio novi motor u bmw-u, u Bg-u je stekao utisak da onaj prodavac, iako ljubazan, nema dovoljno vremena da mu posveti, a hteo je spisak opreme sam da odabere, jer u onim paketima dobije¹ i ¹to ti treba i ¹to ti ne treba, a lepo naplate. Pokupio se i oti¹ao u Ni¹, a tamo skroz druga prièa. Zaista korektno iskustvo, pa æe tamo i da odr¾ava motor.

Razlika je u tome ¹to se u Bgu motora proda na gomile i jebe im se za jo¹ jednog potencijalnog kupca, a u Ni¹u jo¹ uvek nije tako. Lik iz bmw Mitiæa se iscimao neverovatno, deèko je stvarno za svaku pohvalu, od starta do isporuke motora.

Isto me izludjuje kad odem da pogledam neki novi motor i skontam da znam o motoru 5 puta vi¹e od prodavca, umesto da bude obrnuto.

Ili kad se pona¹aju kao da kupuje¹ gaæe ili èarape, a ne nov motor, pa ne kupuje se to svaki dan.

Ne oèekujem da mi titraju jaja, ali osnovno bi trebalo da se po¹tuje, profesionalizam na nuli.
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

dzimika

To je jer prodavce placaju jadno u odnosu na to koju vrednost robe koju prodaju, da placaju vise mozda bi i prodavci bili bolji i upuceniji, i nije to samo u prodaji vozila vec generalno svuda u prodaji

milomir22

Pazi, ja gde god sam radio, a radio sam za sme¹ne pare, a ni dan danas ne radim za neke, èak ni proseène, a kamoli velike pare, trudio sam se da posao obavim maksimalno korektno i "pun gas". Pa saèekam neko vreme da vidim da li æe plata da ide na gore, pa ako ne ide, sam zatra¾im povi¹icu. Ako me olade ili odobre neku sme¹nu povi¹icu, dajem otkaz i idem dalje. ©ta hoæu da ka¾em, ako vredi¹ veæe plate, mora¹ prvo da doka¾e¹ da vredi¹, pa onda da dobije¹ novac, a ne da te ni¹ta ¾ivo ne zanima, i opravdanje za sve da bude, mala mi je plata.

Dok sam radio kao konobar, znao sam bukvalno svaki sastojak svakog jela ili piæa koje smo slu¾ili u lokalu. Od mojih kolega konobara,  niko se time nije zamarao niti je znao. Po meni je to veoma neprofesionalno, ne mo¾e¹ da bude¹ prodavac ako ne zna¹ ¹ta prodaje¹, ako ima¹ jelo npr. piletina sa kikirikijem, neko mo¾e da umre zbog tvog neznanja (ako je alergièan na kikiriki). Sastav koktela sam znao bolje od veæine ¹ankera koji su radili sa mnom. Dovuku neku decu sa ulice i ubace ih u ¹ank, treba im 3 sata da smute najobièniji mohito, pa i ja sam bio samouk ugostitelj, ali brate ili grize¹, ili menjaj profesiju dok ne nadje¹ ono u èemu æe¹ da grize¹.
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

dzimika

Slazem se ja sa tobom, ne kazem da su svi prodavci dobri prodavci samo kazem da je bitno da budu i motivisani od samog starta

despic

klasican divljak

milomir22

"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

despic

klasican divljak

milomir22

Jbg, najbitnije je da voli¹ ono ¹to radi¹.
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr