Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 14 gostiju pregledaju ovu temu.

El Jefe

Какви сте ви пробирачи. Код пробирача нема парадајза
Друштво за заштиту од животиња

DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

UFF


El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

Kostić

пуних пет месеци у самици без прозора излазим само у продавницу и да купим лутки неки секси веш или неку хаљину и једном недељно упалим мотор до пумпе да надувам гуму

робија рођаци




DebeliZmaj

pokretna ti uca, malo na more, malo planin, grcka turska ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Kostić

досадно је исти курац где год да си размишљам да се обесим купио добар скуп дебели канап ал не знам шта ћу с лутком остаће сама

PECA BMW

Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Kostić

у облачењу или у избору партнера каже свиђаш јој се може да буде твоја за сто еврића љубоморан сам

UFF

lepo si je obukao po tom pitanju ima ukusa a po ovom drugom nema izbora

stilgar

Citat: Kostiæ poslato 29 Novembar, 2021, 20:51
досадно је исти курац где год да си размишљам да се обесим купио добар скуп дебели канап ал не знам шта ћу с лутком остаће сама
bar je sredi za udaju kad ostane udovica :) kupi neki braon marker pa joj lepo nacrtaj bradavice, dve braon ventil kapice ko bradavice, kod nekog kozara idi nek ti isece jedan trougao crnog krzna, onako da bude moderno ne mora bas od neke subare, pa zalepi dole da bude malo cupavo. Posle mozes da se besis :) :) :)

despic

klasican divljak

Kostić

искусни порнићари има избора ко да сто еврића његова је

за све је крив буковски уста га јебем пијана



https://vimeo.com/73081895

DebeliZmaj

treba otvoris butik za opremanje i oblacenje lutki ...``Kostic`` ili ``Paradajz``]
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Kostić

е ал морао сам да пробам да је јебем може згуза ал нажуљо сам курац ја слико испала добра фотка видла моја бивша риба па ми дала ногу уствари кад сабереш цео филм - причу испало је како треба ко разуме сватиће иначе ако бих ишо корак даље па да купим уградну пичку да може лепо да се јебе ал нисам досего тај ниво ал ко зна досадно ми је можда се и поиграм

PECA BMW

Citat: Kostiæ poslato 30 Novembar, 2021, 06:48
у облачењу или у избору партнера каже свиђаш јој се може да буде твоја за сто еврића љубоморан сам

u oblacenju
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

El Jefe

Све су то завидљивци колега.
Друштво за заштиту од животиња

UFF

Citat: Kostiæ poslato 30 Novembar, 2021, 20:04
искусни порнићари има избора ко да сто еврића његова је

за све је крив буковски уста га јебем пијана



https://vimeo.com/73081895


kosta obrnuo igricu

Kostić

обрно досадило ако неко оће да је усвоји за сто еврића

milomir22

Kole pliva uspe¹no u moru MLM-ova, menad¾menta i ostalih biznis inovacija. Èovek skockao i podvodi plastiènu lutku.
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr