Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 16 gostiju pregledaju ovu temu.

El Jefe

Гаврило од овога нема горе
Друштво за заштиту од животиња



Kostić

а шта каже србијаданас . орг овај цом је господарев орг је противнички

UFF

slika iz slavkove teretane a ispaljenu M80 je uzeo sa zida da se slika, stoji tu vec deceniju okacena

Kostić

нисмо ни сумњали да је тако тај .цом је смешан ко лазић

mali_zmaj

Citat: UFF poslato 13 Jul, 2020, 07:36
slika iz slavkove teretane a ispaljenu M80 je uzeo sa zida da se slika, stoji tu vec deceniju okacena

Klasièni primjer kako glupa slika,koja je nastala i proste zajebancije ispadne optu¾ba,i nekome koristi u dnevnopolitièke svrhe!! Ja zato samo kaèim ro¹tilje,zavièaj,motor... Na fejs i ostalo..,jednom uslikao ono crkavice èakijica ¹to imam i to se pokajao..
jin-jang

Slaninar

Citat: Kostiæ poslato 13 Jul, 2020, 06:20
а шта каже србијаданас . орг овај цом је господарев орг је противнички

Kad ljudi ne zakupe odmah .com domen...
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

UFF

imam i ja fotke iz slakove teretane od pre dve decenije
jos je niko nije u lose svrhe iskoristio, verovatno zato sto ih je napravio ko zna ko a ja ih sam razvijao, u prevodu lose su fotke   [rofl]
a i smesan sam u ulozi nalozeni opasni klinac


http://i.postimg.cc/VvVxD7hJ/gym2.jpg

Joker

Citat: Ga¹par poslato 12 Jul, 2020, 11:32
Citat: UFF poslato 12 Jul, 2020, 06:27
i taj lik je glup ko qrac ko god da je, fizikalci su dugorocno mnogo jeftiniji od rostilja za drugare jer fizikalce mozes da drkas i da im ne platis ako zajebu a i ne dugujes im uslugu posle tako da te rostilj za drugare akcije prave samo neiskusni i vise iz zelje da podele iskustvo sa njima nego da ustede

Apsolutno pretaèno! Nema jeftinije nego da plati¹ onome ko se time bavi.

Ili kada sam uradis, onda ako i zajebes, jbg, sam si zajebao :D
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

dzimika

Kad sam radis najcesce najskuplje kosta :D Pogotovo ako zajebes :D

mareskin

Citat: dzimika poslato 14 Jul, 2020, 15:36
Kad sam radis najcesce najskuplje kosta :D Pogotovo ako zajebes :D

Ali je bolji oseæaj kad sam napravi¹.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

dzimika

To definitivno, nema lepseg osecaja

Kostić

грбава вештица на турбо вентилатору

Lazic

Citat: Kostiæ poslato 12 Jul, 2020, 09:57
ја нисам ничији јатак боли ме курац за змаја али ми је жао јер он једино овде може да буде велики човек и то му не треба бранити не само њему никоме бајдвеј кад је лазић узо крамп у руку  и нешто створио никад је те глупости ја дајем више чега дајеш више магле у конзерви исто ко и змај парадајз и месо не расту у екрану него у земљи добар радник је пољопривредник који произведе храну радник у фабрици који поизведе производ опипљиво материјално а не ово говно од кликћи мишем еј ви мишокликци ви нећете да имате пензију ви сте бићете у лепом проблему хе хе тачније милим да нема ништа од оног 2050 2100 мислим да је близу једна лепа пропаст 30 година није мало а нерад и шопинг центре сетите се како се прича зашто је комунизам пропо ето змај данас ужива али сутра опа миле м не а мда хе хе хе

лазићу педеру вратио си ми минус
Kramp, motika, lopata, me¹alica, kopao, orao, okopavao, zidao, da poènem da prièam rekao bi mi da sam dunðer... [facepalm] Nego kad si ti uzeo kramp u ruku i ne¹to stvorio? A da nije od ¾ice... I ne mogu ja ni da ti uzmem niti vratim minus, nisam u posedu prava za to... ;D
Otkljuèao sam ti onu temu, mo¾e¹ da nastavi¹ da kuka¹ za Zmaja... ;D ;D ;D


Edit:
Nigde bre tebe nisam pomenuo kao Zmajevog jataka, ne lo¾i se... :D


Ontopic:
Posle vi¹e dana odsustva sa foruma, sveeeeee... ;D ;D ;D

DebeliZmaj

Citat: Laziæ poslato 11 Jul, 2020, 23:49
. Ako si takvo mudo kakvim se la¾no predstavlja¹, izbunari kolika mi je plata pa napi¹i... [srednjiprst]

nadrogirani ... ti si napisao u raspravi sa koletom da ti je plata 1000e ... nisam ja ...

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

DebeliZmaj

Citat: Laziæ poslato 12 Jul, 2020, 08:37
I ba¹ me zabole da li nekome to smeta... :-* Postao je naporan vi¹e nego obièno, imam veæih briga u ¾ivotu nego da jurim njegove trol teme, lepo sam mu rekao d'ima ¾uti karton... ;D
Vratiæu ga kad poène da mi nedostaje, za par godina... ;D ;D ;D
Elem, ni najmanje mi ne smeta sa podjebavanjem navikao sam, ali zamisli da sad i ja poènem da otvaram teme kao ¹to debeli lupa enter... ??? :o ;D Svi bi me iznapu¹avali da smaram i obesmi¹ljavam forum...

i eto tu se polomio tvoj moderator status ... nisi mogao u glavi da odvojish zasta ti je dat moderator
nego poeo tripujes da si tu da pises pravila i odredjujes dal neko treba ima ban a zapravo si samo
bio fizikalac da odradjujes po forumu pomeranje poruka itd... :0 i tako ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

despic

Hahahahahahah
Ljudi, zmaj se vratio!!!
klasican divljak

DebeliZmaj

Citat: despic poslato 20 Jul, 2020, 14:01
Hahahahahahah
Ljudi, zmaj se vratio!!!

Ah ... obozavaoci ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

mareskin

Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu