Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 13 gostiju pregledaju ovu temu.

MIGE


Gvozden

D Max je zakon za toyotu, moze samo Ford da mu parira i to f150 ili sl. od serije2 je besprekoran. Da ne smaram sta je sve bolje tehnicki od drugih i da su npr svi kamenolomi i rudnici u evropi uzeli bas njega. Inace jedan od one dvojce brace sto su drzali kafanu na ibarskoj je sa Dmaxom naleteo na baru ulja , ( autobusu pukao blok u krivini) i ispravi krivinu , opali u betonjerku mesalicu i prevrne je. Auto je izgledao kao da ga je rpg pogodio... vozac je ogrebao ruku i to od straha dok je otkopcavao pojas... Znaci kao tenk je, cak je  i potrosnja najmanja u klasi. Taj auto je otisao u servisu u kobasice, ali da su ga zadrzali tako zguzvanog i da pokazu potencijalnom kupcu da iz tog izadje covek ziv i zdrav, prodali bi jos2x vise istih.

mrle

Ima onaj Kinez ¹to se sklapa u Rumuniji Greatwall, Isuzu ¹asija, Micubi¹i motor.

ЯЭВОЛУТИОН

ja kad bi hteo pickup i imao puno para ja bi kupio elcamina....nije ni zakurac ali mi se nedrkan svidja///

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Gašpar

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 20 April, 2020, 18:31
ja kad bi hteo pickup i imao puno para ja bi kupio elcamina....nije ni zakurac ali mi se nedrkan svidja///



Mogla bi od Kadetta C da se napravi replika, al kako to registrovati

El Jefe

Ја би купио слона и дао му име Мита
Друштво за заштиту од животиња

ЯЭВОЛУТИОН

znam ja nekog mitu...ako hoces da platis mozes da ga zoves slon...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

UFF

Citat: MIGE poslato 20 April, 2020, 12:40
Citat: Ga¹par poslato 20 April, 2020, 11:55
Citat: UFF poslato 20 April, 2020, 11:48
Citat: Ga¹par poslato 20 April, 2020, 11:17
Citat: MIGE poslato 20 April, 2020, 10:51
i ja tvrdim ..dsg je mnogo dobar menjac...dok radi  :D

Ovaj novi sa 7 brzina je dobar, onaj sa 6 ne daj Bo¾e da krene da ti se kvari.


e vidis meni je majstor za automatske menjace rekao da mi je onaj sto sam imao u golfu 5 sa 6 brzina bio mnogo bolji od ovog iz golfa 6 sa 7 brzina i da se manje kvare jer su potopljeni u ulju dok su ovi noviji suvi

Definitivno smo prièali sa dva razlièita majstora  ;D
definitivno...uf je u pravu,jbg,crkava im neki put mehatronic..

ne znam sta je na mom crklo ali pre nego sto sam ga kupio prosli vlasnik je platio servis menjaca 1.500eur
dobio sam garanciju 2 godine ili 100.000km
bez toga ne verujem ni da bi ga kupovao

MIGE

nije to servis nego popravka menjaca..taj menjac nema servisni interval,i izadje otprilike 1000e..usao sam u problematiku od kada ga imam..odrzava mi auto majstor iz ovlascenog servisa tako da osvemu pricamo kad se sretnemo.Sto on kaze,ja mu licim na onog iz majstorske radionice...Ljuljajte deco  [rofl]

despic

klasican divljak

MIGE


Lazic

Ko danas zna gde je snimana serija...? Tu je sad nova zgrada... U tri lepe, nedostaju mi 80-te... Pre dve godine sam kroz tu ulicu proterao skuter na baterije...

Gašpar

U Ravanièkoj 7, ko to ne zna  ;D

Bila juèe ba¹ ©esta brzina na RTSu.  Kako zgrada? Vi¹e nema one perionice?

despic

Ja nisam znao, bio sam ubedjen da je negde na donjem dorcolu
klasican divljak

Lazic

Citat: Ga¹par poslato 21 April, 2020, 14:55
U Ravanièkoj 7, ko to ne zna  ;D

Bila juèe ba¹ ©esta brzina na RTSu.  Kako zgrada? Vi¹e nema one perionice?
Zgrada, fuj...

mali_zmaj

Pa sad da li osmijeh ili suze..,znat æu noæas?? Odradio osnovni splet vje¾bi,malko zagrijavanja,razgibavanja,malko trbu¹nih..,zamro,umro,krepao!! Zahrðao sam kao ¹araf u moru!!  O¹o sam u ..rac!! Al bio sam oprezan,napalio se da idem d¾ogiram,al povukao ruènu!! Lagano rekoh idiote,o¹ srèka da te trefi!!
jin-jang

DebeliZmaj

keva presla sa android na iphone ...
:))) ... a joj smeh komedija :)
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Lazic

Zvezdara ubi sa bukom, ogluveh... ;D ;D ;D

Koliko èujem i NBG i Novi Sad, svima je dosta ¹izoja...

DebeliZmaj

probudise me iz dremke ...
sarmice bile dobre pa zadremao
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Gašpar

Citat: Laziæ poslato 26 April, 2020, 21:12
Zvezdara ubi sa bukom, ogluveh... ;D ;D ;D

Koliko èujem i NBG i Novi Sad, svima je dosta ¹izoja...

Vo¾dovac isto. Trajalo je dobrih 10 min