Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 9 gostiju pregledaju ovu temu.

ЯЭВОЛУТИОН

izvini, kako si uspeo ovako da naguras motor ispod veeeelikog lavora....a i lavor ti je malo ukrivo.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Hohštapler

El to el.mag. preklapaè za tablicu? Tkz. motora¹ki DRS?
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

El Jefe

Тц тц, малолетни деликвент.
Друштво за заштиту од животиња

Hohštapler

Problem je ¹to te od ovog ne opere ni varikina posle pred sudom, imao si predumi¹ljaj, napravu za sakrivanje tablice. To vi¹e nije kazna za lo¹e vidljivu tablicu...
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Lazic

Citat: milomir22 poslato 17 Novembar, 2019, 11:12
Citat: Laziæ poslato 15 Novembar, 2019, 22:14
Nema sekretarice, nema mu¹terija, mir i ti¹ina, veæina zaposlenih radi od kuæe, mo¾e¹ da bira¹ da li æe¹ da bleji¹ u gaming room-u ili gaming launge-u... :o ;D

I posle ti vucic ne valja, ccc!!!
Ne valja, od ponedeljka sam tamo, crkoh... :D

mali_zmaj

Ka¾em mu djeca digla tablicu ispred zgrade..,doka¾i da nisu!!! Na kurac su mi iza¹li sa roamerima,trono¹cima,i ostalim sranjima...

poslato sa rupovke uz pomoæ kurble
jin-jang

mali_zmaj

Ni¹ta nije elektrièno,èista mehanika...,nema skrivene poluge,digne¹ spusti¹...
Nije ba¹ toliko kriv top case,al da je velik,jeste.,al da je koristan i upotrebljiv....,jeste!!
poslato sa rupovke uz pomoæ kurble
jin-jang

ЯЭВОЛУТИОН

mislim da nedostaju tockovi i kuku za prikolicu si montirao visoko......ovako treba

http://www.trekkertrailer.com/wp-content/uploads/2011/05/2-tons-3.jpg
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

El Jefe

Овај мотор ко хранилица за бебе.
Друштво за заштиту од животиња

Hohštapler

Svaki kofer je ru¾an. Ali kad zakaèi¹ prikolicu za motor, kako se ne zapita¹ gde si pogre¹io u ¾ivotu?
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

mali_zmaj

Imao sam ja lijep naked motocikl,da ne kazem klasik..,i ja lijepo dodjem u grad i kacigu u jednu ruku,jaknu u drugu,,a vani  +40 , i tegli po rukama,u ovaj kofer dvije kacige i jakna ladno stanu... Tako da cu zanemariti faktor ru¾noæe... I kojecega..
jin-jang

sasa ns 1

ja zato nenosim jaknu na plu 40,a èesto ni pantalone.Kaciga skija¹ka ili ako hoæu br¾e d¾etovka  i sajlom  ve¾em za motor,

mali_zmaj

Ja nosim u 95% slucajeva,ne radim kratke turice,ne vozim po gradu..,tako da mi kofer dobro doðe...,kad stanem negdje.. D¾etovku nikad nisam posjedovao,niti cu,na glavu samo nesto sto me moze zastititi...  Hlace dugacke,eventualno Enter,sa protektorima,rukavice i cizme naravno obavezne.. Jakna ima dobre luftere,na motoru ni na velikim vrucinama,nije bas toliko vruce.. Jednostavno zrtvujem malo komoditeta radi sigurnosti,navikao sam.. 5% slucajeva kad ne nosim jaknu,nosim prsluk ili kornjacu,i to da odvezem motor do garaze ili majstoru,ili nesto takvo..
jin-jang

El Jefe

А и где би ставио пеглу када идеш на дуже туре.
Друштво за заштиту од животиња

Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Lazic

Divljaèka vo¾nja po gradu noæas oko 2... U 5 poèeo sneg... :) :) :)

mali_zmaj

Ma ko sa ¾enom nije i¹ao na put,ne zna ¹ta sve nepotrebno mo¾e stati u prtljag,po koferima...
jin-jang

eclipse4


mkt

Podstanarski dani su gotovi
Napokon svoj na svome

Lazic