Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 6 gostiju pregledaju ovu temu.

El Jefe

Видео у радионици мотоцикл од 20,000 евра који не може да се вози због опруге од 6.евра
Друштво за заштиту од животиња

Glava Dole

To sto malo fali to devojci srecu kvari ;D

mali_zmaj

Patnja,al ¹ta¹..,mora se!!!

poslato sa rupovke uz pomoæ kurble
jin-jang

Grof

gde se Grèi¹?.... i ja otpadam veæ danima u istoj dr¾avi

Lazic

I ja se ba¹ muèim od juèe... ;D










Boban_m

A vikendica? Dobro ocuvana, nije mnogo presla? ;D

mali_zmaj

Citat: Grof poslato 06 Avgust, 2019, 10:09
gde se Grèi¹?.... i ja otpadam veæ danima u istoj dr¾avi

selo se zove Antheon,pored Nea Kalikratije..ispod Soluna..,ma nista specijalno,nasli nesto najjeftinije,al toplo more nadoknadjuje sve nedostatke.. ali vjerovatno zbog onih silovanja i cekanjima na granici,mi je ovo zadnji put... smara me to puno,nemam niti volje niti zelje da to prolazim jos koji put..,sad znam ima nekih alternativnih prelaza..,al ga jebi.. ,ja ne znam koji su,i trebao bih da ih ganjam..,al ne da mi se..
jin-jang

Grof

#19947
Citat: mali_zmaj poslato 06 Avgust, 2019, 18:41
Citat: Grof poslato 06 Avgust, 2019, 10:09
gde se Grèi¹?.... i ja otpadam veæ danima u istoj dr¾avi

selo se zove Antheon,pored Nea Kalikratije..ispod Soluna..,ma nista specijalno,nasli nesto najjeftinije,al toplo more nadoknadjuje sve nedostatke.. ali vjerovatno zbog onih silovanja i cekanjima na granici,mi je ovo zadnji put... smara me to puno,nemam niti volje niti zelje da to prolazim jos koji put..,sad znam ima nekih alternativnih prelaza..,al ga jebi.. ,ja ne znam koji su,i trebao bih da ih ganjam..,al ne da mi se..
Verovao ili ne ja sam u Nea Kalikratiji ba¹ tu ispod Soluna ... cimni na Viber +38169650060 ako imas volje i snage za piæe

PECA BMW

Citat: El Jefe poslato 05 Avgust, 2019, 19:45
Видео у радионици мотоцикл од 20,000 евра који не може да се вози због опруге од 6.евра

ja danas isto tako video samo nije mogao da se vozi zbog 200 din !
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Lazic

Citat: Boban_m poslato 06 Avgust, 2019, 12:29
A vikendica? Dobro ocuvana, nije mnogo presla? ;D
Samar je na stabilnom tlu, ali 200 metara desno od nas je sve oti¹lo 15 metara hirizontalno i 5 metara vertikalno ka jezeru...

UFF

mozda vam neko svrati u goste i ove godine :D

Lazic

Naravno, tu smo...

Veæi deo brda je po¹ao, vidi se kad se uvelièa...





Lazic


Boban_m


Lazic


Boban_m


Gavrolini


mali_zmaj

Citat: Grof poslato 06 Avgust, 2019, 20:27
Citat: mali_zmaj poslato 06 Avgust, 2019, 18:41
Citat: Grof poslato 06 Avgust, 2019, 10:09
gde se Grèi¹?.... i ja otpadam veæ danima u istoj dr¾avi

selo se zove Antheon,pored Nea Kalikratije..ispod Soluna..,ma nista specijalno,nasli nesto najjeftinije,al toplo more nadoknadjuje sve nedostatke.. ali vjerovatno zbog onih silovanja i cekanjima na granici,mi je ovo zadnji put... smara me to puno,nemam niti volje niti zelje da to prolazim jos koji put..,sad znam ima nekih alternativnih prelaza..,al ga jebi.. ,ja ne znam koji su,i trebao bih da ih ganjam..,al ne da mi se..
Verovao ili ne ja sam u Nea Kalikratiji ba¹ tu ispod Soluna ... cimni na Viber +38169650060 ako imas volje i snage za piæe

obavezno se javim!!!
jin-jang

Lazic

Emigracija na delu... Grof Dunðerski i zmaj od Banja luke na pivu u dalekoj zemlji... :D

Lazic

Pro¹log leta na Tari ¹erovao recept za dijetu, 'ladno lap top nisam ukljuèio godinu dana pa mi iskoèilo u Mozili... :o ;D

Pomislio sam da ga ba¹ dugo nisam koristio kad sam ga ukljuèio i video da je krepala wifi kartica, zarðala jadna... :o ;D
Malo wd40 i grebanja kontakta o¹trim no¾em i evo veæ treæi dan radi, ne ¹tuca... ;D

https://www.facebook.com/marko.lazic.167/posts/10217154697964236

Uffov recept od malopre je najjaèi... ;D ;D ;D Ko nema fb, evooo... ;D