Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 10 gostiju pregledaju ovu temu.

®or¾ GTI

Citat: Laziæ poslato 17 Decembar, 2018, 18:42
Zamrz'o termostat... :o ;D




@®or¾ GTI:
Pa zar u patikama luda deco... :o :o :o :D
Goretex i kamasne i nema brige

Lazic

Kad je toliko hladno termostat bi trebalo da pu¹ta vodu samo kroz kabinu... Bar mislim...

mareskin

Citat: dzimika poslato 17 Decembar, 2018, 21:45
Ne nego upalis grejanje i samo vidis kako kazaljka temperature opada, ne mozemo ni mi da se zagrejemo a u autu magli, kad smo izasli na ibarsku bilo sve cisto, polusuvo, cak temperatura bila u plusu tu u toku dana ali na kopu u sred podneva tada nije bila veca od -12, a i to je bez vetra, a duvalo je posteno na vrhovima zicara

Zato na skijanje samo u leto i nema brige :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Boban_m

Upravo sam potpisao peticiju/pismo Trampu za zastitu srba na Kosovu i Metohiji. Drago mi je da je pokrenuta stvar, i sam sam planirao ovih dana da odem do crkve i da pitam odbor rade li sta na tom planu i da objasnim sta mislim da bi trebalo ako ne. Zamolicu malodusne ukoliko imaju zelju da kazu kako je to u stvari nista i da dzaba potpisujemo da odmore od reakcije na ovaj post jer nemam volje da raspravljam o tome.


MIGE

Citat: Boban_m poslato 20 Decembar, 2018, 20:43
Upravo sam potpisao peticiju/pismo Trampu za zastitu srba na Kosovu i Metohiji. Drago mi je da je pokrenuta stvar, i sam sam planirao ovih dana da odem do crkve i da pitam odbor rade li sta na tom planu i da objasnim sta mislim da bi trebalo ako ne. Zamolicu malodusne ukoliko imaju zelju da kazu kako je to u stvari nista i da dzaba potpisujemo da odmore od reakcije na ovaj post jer nemam volje da raspravljam o tome.
Do¹lo je do gre¹ke!
You have already posted a thanks to this post at 26 Mart, 2014, 15:15
[klanjam_se] [klanjam_se] [klanjam_se] [klanjam_se] [klanjam_se] [klanjam_se] [klanjam_se] :-*

milomir22

Citat: Boban_m poslato 20 Decembar, 2018, 20:43
Upravo sam potpisao peticiju/pismo Trampu za zastitu srba na Kosovu i Metohiji. Drago mi je da je pokrenuta stvar, i sam sam planirao ovih dana da odem do crkve i da pitam odbor rade li sta na tom planu i da objasnim sta mislim da bi trebalo ako ne. Zamolicu malodusne ukoliko imaju zelju da kazu kako je to u stvari nista i da dzaba potpisujemo da odmore od reakcije na ovaj post jer nemam volje da raspravljam o tome.

Dokle god se valja gudra preko Kosova, a i da se ne valja, zabole trampa za neke Srbe tamo, ali je svakako bolje uraditi nesto nego kukati i ne raditi nista, makar se digne malo medijske prasine.
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

Boban_m

Evo vratila mi se volja da raspravljam ;D. Skoro milion amerikanaca srpskog porijekla je glasalo za Trampa. Da li ga zabole ili ne za tim birackim tijelom iste politicke tezine kao bilo koji drugi uzorak od milion glasaca, cijenim da je njemu jasnije nego tebi ili meni. U svakom slucaju drago mi je da je pokrenuta inicijativa da se cuje i nas glas, a nije nas malo. Samo da pojasnim, amerkancem srpskog porijekla se ne smatraju samo oni 4-te generacije koji vise ne znaju da beknu srpski, nego i oni koji su drzavljanstvo dobili danas ili juce. Ono sto me raduje je sto su, koliko sam mogao da vidim, peticiju potpisali i stranci medju kojima ima i hriscana, muslimana i drugih. Poslao sam sms svim srbima koje imam u telefonu i zamolio ih da potpisu i da podijele dalje. Cak su se odredjeni latino-amerikanci/ke odazvali.

Napraviti politicki uticaj u Americi je mnogo kompleksnije nego sto se cini. Evo recimo sad da odvedem Trampa na rucak i da ga stvarno ubijedim da nesto treba da se uradi to ne znaci da ce se desiti lako. Jedna od stvari koje su trazene u pismu je da se diplomate na Balkanu postavljene ranije od State Departmenta zamijene novim iz Trampove administracije. To je pametan prijedlog koji je na liniji onog sto on pokusava vec dugo na raznim nivoima administracije ali ima strasan otpor i opstrukciju dijela administracije koji zovu drzavom iz sjenke. Jaki interesi, jaki igraci...

Nadam se da ce se citava srpska zajednica mobilisati oko ove ideje, da se civilizovano i argumentovano iznesu stavovi u vezi sa tim dijelom spoljne politike USA. To je potpuno legitiman nacin na koji i ostale zajednice vrse uticaj pri krojenju politike. Koliko ce uspjesan biti ne znam, ali znam da mogu i hocu toliko, i vise ako treba da uradim da bi se nas glas cuo jace. Jer Amerika su - i srbi.

®or¾

Citat: milomir22 poslato 21 Decembar, 2018, 01:07
Citat: Boban_m poslato 20 Decembar, 2018, 20:43
Upravo sam potpisao peticiju/pismo Trampu za zastitu srba na Kosovu i Metohiji. Drago mi je da je pokrenuta stvar, i sam sam planirao ovih dana da odem do crkve i da pitam odbor rade li sta na tom planu i da objasnim sta mislim da bi trebalo ako ne. Zamolicu malodusne ukoliko imaju zelju da kazu kako je to u stvari nista i da dzaba potpisujemo da odmore od reakcije na ovaj post jer nemam volje da raspravljam o tome.

Dokle god se valja gudra preko Kosova, a i da se ne valja, zabole trampa za neke Srbe tamo, ali je svakako bolje uraditi nesto nego kukati i ne raditi nista, makar se digne malo medijske prasine.
Milomire,mo¾da njega i zabole za Srbe kao Srbe ali on i te kako razmi¹lja o svom biraèkom telu,u Amerikama su se izbori dobijali ili gubili i za stotinjak hiljada glasova.Novi izbori æe brzo,a njemu se i sada klima,tako da je inicijativa Srba u Americi vrlo va¾na i Tramp æe je sasvim sigurno primiti ka znanju.Drugo lik je potpuno nepredvidljiv i èesto reaguje impulsivno,vidim da ga i najbli¾i saradnici,malo malo napu¹taju,Ode i Matis jutros.Promena diplomatskog kora na Balkanu bi bila odlièna vest za nas.Bobane,samo napred,pojedinac ne mo¾e sam da menja stvari ali vas milion......itekako mo¾e [cheers]

mareskin

Citat: Boban_m poslato 20 Decembar, 2018, 20:43
Upravo sam potpisao peticiju/pismo Trampu za zastitu srba na Kosovu i Metohiji. Drago mi je da je pokrenuta stvar, i sam sam planirao ovih dana da odem do crkve i da pitam odbor rade li sta na tom planu i da objasnim sta mislim da bi trebalo ako ne. Zamolicu malodusne ukoliko imaju zelju da kazu kako je to u stvari nista i da dzaba potpisujemo da odmore od reakcije na ovaj post jer nemam volje da raspravljam o tome.

Malodu¹ni su kod nas oni koji ne izlaze na izbore, jer izbori ni¹ta ne menjaju. A ovamo vlast okupirala Luèane kao koncentracioni logor da bi dobila izbore. Da izbori ni¹ta ne menjaju ne bi se oni toliko lomili oko njih.
Izbori ne¹to menjaju kada postoji kritièna masa.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Slaninar

Menjaju za njih. Narodu je isti kurac. :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

El Jefe

У току је замена једне екипе колаборациониста другом екипом.
Друштво за заштиту од животиња

mareskin

Citat: Slaninar poslato 21 Decembar, 2018, 11:19
Menjaju za njih. Narodu je isti kurac. :)

Meni nije. Ovaj je veliki pa me mnogo ¾ulja.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Lazic

Em ¾ulja em nas pravi ludima...

Flavius Valerius Aurelius

Ja se èastio danas... Kupio klavir😏




PECA BMW

U zdravlje da sviras !   [thumb_up]

Kad naucis note a ti nam snimi jednu pesmicu i prenesi utiske  :violina:
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

dzimika


UFF


®or¾ GTI

Citat: PECA BMW poslato 23 Decembar, 2018, 02:59
U zdravlje da sviras !   [thumb_up]

Kad naucis note a ti nam snimi jednu pesmicu i prenesi utiske  :violina:
top🙂

Lazic

Ovaj Marjan skuplja motore k'o ja upaljaèe... :o :D Eh ta grozna i nehumana Amerika...