Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 14 gostiju pregledaju ovu temu.

Hurricane

Bravo  [clapp]


I meni moja hrabrost pre neki dan izvuce osmeh, nije danas ali jos traje  ;D


ninja66

@ Hurricane  [thumb_up]
Ja sam moje retko vozio, a i kad sam ih vozio bio sam poluslogiran od straha. Imao sam ruznih saobracajki, vrv zato.
Kad je stariji polozio i kad sam ga sreo na motoru u saobracaju - usrao sam se kad sam se setio koliko debila je oko njega u kolima . Srecom odmah se presaltao na off i na kros.

Lazic

Ne znam ¹ta se zbiva ove godine, ako sam jednom legao na sirenu, jadna je crkla od nekori¹æenja...  I to po Bg... :o

Jecko

Drugari, dobila nov posao....od oktobra moja malenkost je Director of Leisure hotela!   [yahoo] [yahoo] [yahoo]

p.s. Pustio me muz da radim, pitala sam  :-* [rofl]

balcan girl

UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Boban_m


Hattrick

Citat: Jecko poslato 02 Avgust, 2018, 21:14
p.s. Pustio me muz da radim, pitala sam  :-* [rofl]

Svaka cast, sve cestitke na novoj poziciji, odmah zvanicni MM popust za manijake.  [thumb_up] ;)

p.s: pffff, ni Arapi nisu vise sto su nekada bili.  :)

mareskin

Citat: Jecko poslato 02 Avgust, 2018, 21:14
Drugari, dobila nov posao....od oktobra moja malenkost je Director of Leisure hotela!   [yahoo] [yahoo] [yahoo]

p.s. Pustio me muz da radim, pitala sam  :-* [rofl]

Èestitam :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

mali_zmaj

Citat: Jecko poslato 02 Avgust, 2018, 21:14
Drugari, dobila nov posao....od oktobra moja malenkost je Director of Leisure hotela!   [yahoo] [yahoo] [yahoo]

p.s. Pustio me muz da radim, pitala sam  :-* [rofl]


Uuuuuu svaka èast!  Poka¾i im kako se radi!! osvjetlaj nam obraz manijaèki!!  ;)
jin-jang

Lazic

A nekad smo imali prijatelja u Telekomu... Imamo i sad dodu¹e, ono debelo èudovi¹te sa brda... :D

Flavius Valerius Aurelius

Èastio se danas. Nije nov (7400km) al' za mene je odlièan




Lazic

Ovako je bolje... :D




U zdravlju ga raskant'o posle 150.000 milja... :D [cheers]

mali_zmaj

Kao pi¹æa..!!  Svaka èast!!
jin-jang

Hohštapler

Citat: Flavius Valerius Aurelius poslato 04 Avgust, 2018, 14:31
Èastio se danas. Nije nov (7400km) al' za mene je odlièan





7400km jeste nov. ;)

[thumb_up]
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Glava Dole

 Tako je, tek razradjen, taman da ti ne moras da se cimas i teras na vr' gasa :D Sa srecom da te sluzi [thumb_up]

Boban_m

Sad imas cim da se provozas na jug.

bobangsxr


Glava Dole

Probudio uspavanog bika posle skoro mesec dana i skoro 400km na kiviju... 9 naspram 90ks... sunce tiii ala ide, ko da je neko ugradio turbinu dok me nije bilo [yahoo]

Al lanac i lancanici zato u totalnom out-u, sve gore i gore... ranije bio samo prednji lancanik kriv, sad sam uspeo od previse paznje da iskrivim i zadnji [rofl]

! No longer available

(svrha snimka je ton, dakle pojacati)

Kove ko da neko kuje eksere dole zbog krivih zuba... dobro, do duse ne cuje se kad se odvrne gas [rofl] Dobija sad novi set definitivno, krajnje vreme mu doslo da ne zavrsi ovako :)


bobangsxr

Vidi da ti ne pukne i eto belaja... Meni tako puko na fzr-ki i oti¹la osovina kvacila semering i vodena pumpa... Jeftinije ti da zamenis ¹to pre

Glava Dole

Naravno, ili blokira zadnji tocak i izazove ko zna sta... kad je nastala slika iznad srecom nije nista izazvao al blokirao tocak na otvorenom putu jeste... ni malo prijatan osecaj... inace slika nastala na putu od BGa do SDa kad sam kupio svoj prvi motor s menjacem... tako da nema zajebancije :D