Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 5 gostiju pregledaju ovu temu.

Gavrolini

Ma zovi policiju...da dodju lepo i posalju te na vanredni tehnicki i sklone tu sklopociju sa ulice.

Lazic


Kostić

sad sam se usro i neæu vi¹e da se vozim i sakriæu motor. mogu da stavim ¾ilete na ¹priceve i da stavim kese od smoking filtera preko to stavim da ne pada ki¹a u ¹priceve, pa kad se uvati da malo zaboli. ¾ileti su okej stvar za ¹iroke namene

Kostić

ou, pa ovo reèe gavra, èovek koji je prodao olupinu od motora sa tablicom za redovan saobraæaj? jel ono imalo migavce, gume za ulicu ne¹to? m? moj motor koèi, ima svu signalizaciju, maèije oko, ima gume. ¹ta se jo¹ gleda na tehnièkom za motocikl? da zanemarimo auspuh to kod nas prolazi.

Gavrolini

Bla bla bla.... Pa tebi ne bi dali da udjes ni u dvoriste tehnickog pregleda. Ej molim te covek se buni sto mu je neko skinuo spric sa motora. Obrnuo si igricu. Nego sto ne polupa sebi glavu a ne kacigu.

lord_oblivion

Da se vratimo na temu. Za koji dan novi poniji u ergeli. Njih 40 i ne¹to. Pa æu dimam 850cc u tri klipa :D
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

Glava Dole

kakve konjine kakve ergele??!! Pojasni, ne budi cava... ne drzi nas u iskusenju [rofl]

eclipse4

Citat: Gavrolini poslato 27 Jun, 2018, 16:08
Ma zovi policiju...da dodju lepo i posalju te na vanredni tehnicki i sklone tu sklopociju sa ulice.

slicno sam se nesto nasalio sa kostom......al ne vidim de mi je post :)

cenzura izgleda  :o

vucicu pederu vucicu pederu [rofl]

lord_oblivion

Thumper, braaap, 600, vrlo uskoro  :D
©argarepa dok pare ne preðu iz ruke u ruku.
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

Kostić


Kostić

Citat: Gavrolini poslato 27 Jun, 2018, 23:19
Bla bla bla.... Pa tebi ne bi dali da udjes ni u dvoriste tehnickog pregleda. Ej molim te covek se buni sto mu je neko skinuo spric sa motora. Obrnuo si igricu. Nego sto ne polupa sebi glavu a ne kacigu.

e za kacigu si u pravu : *

PECA BMW

Narucio tri sitnice sa AliExpress-a i da ne verujes stigli u tri dana , za 7 dana na kucnu adresu . Jupiiii !
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

mkt


eclipse4


Biker-Boy

Citat: lord_oblivion poslato 28 Jun, 2018, 01:59
Thumper, braaap, 600, vrlo uskoro  :D
©argarepa dok pare ne preðu iz ruke u ruku.
Ne kontam, taman si sredio Kung Fu-a , i uzimas drugi  [neampojma]  al nema veze nek je sa srecom  :)
I feel the need..... the need for speed !!!

viper

Citat: lord_oblivion poslato 28 Jun, 2018, 00:18
Da se vratimo na temu. Za koji dan novi poniji u ergeli. Njih 40 i ne¹to. Pa æu dimam 850cc u tri klipa :D
Bravo, tako treba.

Послато са MI MAX уз помоћ Тапатока
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

lord_oblivion

Citat: Biker-Boy poslato 28 Jun, 2018, 08:41
Citat: lord_oblivion poslato 28 Jun, 2018, 01:59
Thumper, braaap, 600, vrlo uskoro  :D
©argarepa dok pare ne preðu iz ruke u ruku.
Ne kontam, taman si sredio Kung Fu-a , i uzimas drugi  [neampojma]  al nema veze nek je sa srecom  :)
Kung-Fu za sad ostaje, za po gradu i za tumaranje po Srbiji, kao i do sad.
Ovaj drugi æe da se sredi za malo dalja putovanja, Mongolija, Magadan, Camino de la Muerte, Ka¹mir, Nepal...

;D
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

Lazic

"Sutra u informeru naslovna - vucic podigao srpski fudbal na nivo uspeha velike nemacke reprezentacije"

UFF

Citat: PECA BMW poslato 28 Jun, 2018, 02:56
Narucio tri sitnice sa AliExpress-a i da ne verujes stigli u tri dana , za 7 dana na kucnu adresu . Jupiiii !

i meni nesto neverovatno brzo ostao sam zbunjen

Glava Dole

Meni je tako brzo stizalo jedino sa ebaya kad platim postarinu i do 10ak dolara i stave prioritet, stigne za 7-10 dana najvise(zavisi kako se pogode vikendi). Sa alija uz free shiping nikad nije. Minimum uz neko sitno placanje je bio oko 10 dana. Ostale uglavnom od 15 pa do 2 meseca a par njih nikad i nije stiglo :)