Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 9 gostiju pregledaju ovu temu.

MIGE

Citat: Hoh¹tapler poslato 05 Jun, 2018, 22:23
Kritikujem ba¹ zato ¹to smatram da ima dobro srce, ali da je sam sebi najgori neprijatelj, da ga ¾icnem, ko zna, kritika ume da bude lekovita...

[dobarpost]

MIGE

Citat: UFF poslato 06 Jun, 2018, 00:34
tako meni slicno ko koletu juce dosla vrh picka da je jebem ali meni se nije digao i ja lego dole umro od smeha i izvadih telefon da slikam
htedoh da slikam nju jer je najbolja ikad ali mi ipak bilo zanimljivije da slikam svoj mlitav kurac pa eto sad mi glupo da podelim fotku sa vama

i da, to mi je izmamilo osmeh, kakav sam rebel, riba drkanje a meni kita mlitava, sta je ona mislila da cu odmah da skocim kao svaki drugi na nju? ja sam bre ko kosta  [kralj] 8)
mozda je trebala da ti prica neke bezobrazne reci..recimo,mistrija,fangla,izolacija,trava,kontejner  [rofl]

UFF


bucko

da je triput ponovila bunar,bunar,bunar doziveo bi ranu ejakulaciju

mrle

Citat: bucko poslato 06 Jun, 2018, 10:49
da je triput ponovila dublji bunar, dublji bunar, dublji bunar doziveo bi ranu ejakulaciju

bucko


mali_zmaj

Mige ga ubo...!!!   HA HA HA HA HA HA!!!
jin-jang

Lazic

Citat: MIGE poslato 06 Jun, 2018, 08:24
Citat: UFF poslato 06 Jun, 2018, 00:34
tako meni slicno ko koletu juce dosla vrh picka da je jebem ali meni se nije digao i ja lego dole umro od smeha i izvadih telefon da slikam
htedoh da slikam nju jer je najbolja ikad ali mi ipak bilo zanimljivije da slikam svoj mlitav kurac pa eto sad mi glupo da podelim fotku sa vama

i da, to mi je izmamilo osmeh, kakav sam rebel, riba drkanje a meni kita mlitava, sta je ona mislila da cu odmah da skocim kao svaki drugi na nju? ja sam bre ko kosta  [kralj] 8)
mozda je trebala da ti prica neke bezobrazne reci..recimo,mistrija,fangla,izolacija,trava,kontejner  [rofl]
[rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

Che


Hattrick


MIGE


mkt

Citat: kosta66 poslato 04 Jun, 2018, 18:52
никад нисам имо непријатеља ал за све дође први пут. 245 без кациге боли кожа за све паре ал непрејебив осећај. неко ми почупо шприц ко да мени требају кочнице... ћах...







срећа па сам поно очи





cekaj malo, ovaj ratbike ide 245   :wtf:

UFF

ne brinite radi mi kita i dalje samo sam hteo malo da pisem kao kosta po forumu  :-*

Lone Wolf

Свеједно, требо си је јебат.
Не може рај на земљи.

Lazic


mrle

Citat: UFF poslato 07 Jun, 2018, 09:03
ne brinite radi mi kita i dalje samo sam hteo malo da pisem kao kosta po forumu  :-*
ma jeste.
nego si sada iza¹ao iz bedaka, pa mora¹ da se pravda¹.

Hohštapler

Citat: UFF poslato 07 Jun, 2018, 09:03
ne brinite radi mi kita i dalje samo sam hteo malo da pisem kao kosta po forumu  :-*

Aha, da, jeste, jeste...
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

El Jefe

Citat: UFF poslato 07 Jun, 2018, 09:03
ne brinite radi mi kita i dalje samo sam hteo malo da pisem kao kosta po forumu  :-*
Све је у реду док се оне не накашље?
Друштво за заштиту од животиња

mi¹ko_kolo

Citat: El Jefe poslato 07 Jun, 2018, 13:08
Citat: UFF poslato 07 Jun, 2018, 09:03
ne brinite radi mi kita i dalje samo sam hteo malo da pisem kao kosta po forumu  :-*
Све је у реду док се оне не накашље?

[dobarpost]  [rofl] [rofl] [rofl]  [clapp] [clapp] [clapp]

Slaninar

Citat: Hoh¹tapler poslato 05 Jun, 2018, 21:01
pa krene o kosmièkoj nepravdi, pa silama kapializma pa ovo ono...

Da se Kole ne naljuti, al' èuo sam pesmu, pa me asocirala na ovo.
Al' jeste kapitalizam sranje i nepravedan.

Vojko V, reper sa ¹prahfelerom, hrvatski Ajs Nigrutin.  :)

! No longer available
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen