Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 8 gostiju pregledaju ovu temu.


mrle

+ za spot, ali mi nije izmamio osmeh.

Jecko

Idem onom logikom, izmamio osmeh da je neko bar nesto rekao.... Na stranu sva politika, svima je jasno da ce da najebe zbog slika svih ovih politicara, da ce mozda da popije i tuzbe za klevete, a opet je to uradio....dakle ....za to je osmeh....

A da tu odavno vise nista nije smesno....nije...

Lazic


Hurricane

...ako izuzmemo politiku i ove pizde, nije ba¹ sve tako crno  :-*



Jecko

Srbija je prelepa, samo da se oslobodi ove kuge.

dzimika

Dok god narod ne promeni nacin razmisljanja "kako da zajebemo sistem" ne moze biti bolje

mrle

Citat: dzimika poslato 15 Januar, 2018, 12:08
Dok god narod ne promeni nacin razmisljanja "kako da zajebemo sistem" ne moze biti bolje
o kom ti sistemu prièa¹ dru¾e moj?
Da li je potrebno da ne izbegavam kazne, izvr¹itelje za neplaæen infostan, neplaæen porez, taksu...

https://www.blic.rs/vesti/politika/poternice-skrivanja-milionska-jemstva-postupci-protiv-politicara-i-biznismena-trajali/cl76g0j

Hohštapler

Citat: milomir22 poslato 09 Januar, 2018, 00:44
Pre 3-4 meseca probam bandita istog kao moj, samo 1200, isto s model tu negde 2001-2002. godiste. Iznenadilo me je da 98 konja ide onako fino obzirom da sam terao i motore od 115 ks i vise. Ocigledno da su brojke jedno, a drum drugo. Inace, 600 je definitivno preslab za ono sto bih ja voleo da motor poseduje, 1200 ili jos bolje, gsx1250fa, taman.

..upljuva se ja prièom..
"Konji" su prevara. Kao mega pixeli na kamerama. To nije snaga agregata.
Obrtni moment je snaga agregata.
Mrzi me da kuckam. Googlaj ;)
Ukratko:
Kamion ima 400ks a vuèe 40+ tona uzbrdo. ;)
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Lazic


Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

mrle


bigbad86

Mili zato sto je projektovan da stalno vuce toliko. Ali da vidis kako to koci ili ubrzava kada je samo truk bez prikolice :D

mali_zmaj

Ne znam da li je ovo za ovu temu,ili onu kontra ove! Al ja svako iskustvo gledam kao nesto sto ce me nauciti necemu!! Odem pogledati motor jedan,nebitna marka..,u opisu naravno sve najbolje,kilometraza smjesna za motocikl to godiste..  Na sve moje upite covjek imao spreman odgovor.. Motocikl je u takvom stanju,da kilometraza ne da nije realna,vec je vracena pa bar tri puta! Da je od mog kolege koji ima isti takav model dve godine stariji, sa duplo vise kilometara,tako ocuvan,da je ovaj koji sam ja gledao smece obicno.  Deklovi skidani vise puta,lak tenuo,izgrebano...mislim ko na trideset hiljada mjenja kvacilo na touring motoru,od 1000 ccm.. ,risevi na disku,znaci diskovi debeli,ali imaju risove,neko nije na vrijeme mjenjao plocice. I da,vozio stariji gospodin,i on je prvi vlasnik!!  Al kao sto rekoh,svasta covjek nauci,po tome gledam pozitivno na ovaj hepening..  
jin-jang

bigbad86

Nadam se da nisi daleko putovao da ga vidis

mali_zmaj

jin-jang

eclipse4

jaki smo mi al samo ispred prodavnice,iza monitora,u bircuzima,na wc solji dok citamo vesti,po forumima al niko nema muda da promeni nesto.......svaka drzava u nasem okruzenju je prosle godine ustala protiv svojih dzelata sa vlasti...neki pa i vise puta...jedino mi svi govnima po vucicu i ostalim gamadima al zato niko da npravi korak......jedino onaj jadnicko sto skupio muda da vice u kameru "vucicu pederu"

od svih hrabrih naroda jedino su to i ostali grci.....mi smo vec smeksali....postali smo moderni.....mi se sminkamo dok nas jebu i da nas bolje jebu.....a vicemo kako nismo pederi.....na zalost :(

Lazic

Kad su bile martovske demonstracije '91-ve reakcije sa zapada su bile, ¹ta se bune ovi Srbi kad ¾ive odlièno... Realno smo najbolje ¾iveli od svih istoènih zemalja, ali ne za dugo...

UFF

pa bunicemo se i mi opet

kad ameri rese da opet pokrenu i plate tu pobunu :D

eclipse4

tako je uffe....apsolutno se slazem....