Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 13 gostiju pregledaju ovu temu.

Darko

UFF-ologija   

[rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

nova grana filozofije   [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

ahahahahah , idi bre u kurac

balcan girl

ja koliko znam svi smo mi ljudi ali malo ko je èovek revolution :D ja sam se veæ navikla da ljudi retko kad ispadnu tako dobri sa ljudskim gestovima :D a to je veæ iskustvo :D :D mozda si ti eto imao sreæe da naletis na prave ljude a ja na goveda (greota da vredjam stoku al jbg :D) takoooo da svako zivot gleda kroz svoja iskustva i iz svog ugla :D moj ugao je takav kakav jeste :D zato sam i rekla da volim ove manijake koji su tako optimistièni jer eto postoji neko koga znam da je èovek i hvala vam na tome :D :D :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

freepartyman

 Koliko malicioznih komentara,a ja bas zavidim doticnom paru. Ono sta volis kod nekoga se dokaze kada toga vise nema,  tipa ostane tip bez love ostavi ga zena, usvinjis se,izgoris,ostavi te partner..itd.. Ovaj momak je zavoleo sustinu,zato i jeste tu gde jeste. U manjini je sigurno cim je taj njegov gest vauu vest.  I 80% ovih kojih ga podrzavaju ne bi postupili sutra kao on..
I became a beast to rid myself the pain of being a man

balcan girl

vidis free ja ovde ne vidim nista maliciozno u komentarima, daleko od toga da ja npr. ne zavidim dotiènom paru ako je u pitanju stvarno ljubav :D poenta je sto ja ne verujem da jeste :D to je veæ moj stav i nema veze jelte sa onim sta stvarno jeste ili nije :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

BOKYBOY

...brate,usrasmo i ovu temu...molim admina da otvori posebnu i to sa glasanjem pod nazivom :
''da li bi ostavili svoju devojku-zenu u slucaju da ona izgori u plamenu tj da li ste covek il' govedo'' Hvala...

balcan girl

 [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] boki ja nesto ne bi da znam :D :D :D a i koja je poenta manijaka da ne izofujemo svaku temu :D :D :D lepota slobode govora :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Darko

Citat: BOKYBOY poslato 01 Decembar, 2015, 13:48
...brate,usrasmo i ovu temu...molim admina da otvori posebnu i to sa glasanjem pod nazivom :
''da li bi ostavili svoju devojku-zenu u slucaju da ona izgori u plamenu tj da li ste covek il' govedo'' Hvala...

hahahah .. nema , dzabe ja i ti pokusasmo da skrenemo misli sa fucking kafane , Jovane i Sase....

izmamilo mi osmeh :  sto ovi advokati za ugovor kostaju po 200e , sad sam registrovao auto 30.000 din , 01.je u mesecu - treba platim gajbu u kojoj zivim - 160e ( ima jos par stavki ali to sam trenutno zaboravio ) ...daaaa , zenaaaaa i njeni troskovi   ;)

jes da treba da ide u temu sta me je iznerviralo ,ali , nemam srca , tamo sam stavio boles , tako da , zbog ovoga cu da se smejem , u smislu - GDE DA NADJEM TOLIKO FUKING MONEY....

PS - daaaaa , stilo i njegov fucking rezervoar od 500 L ... 60e - dopunih ga do cepa .....

balcan girl

fantomke imamo kazi u koju æes banku samo :D :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

mrle

Citat: Darko poslato 01 Decembar, 2015, 13:53
...daaaa , zenaaaaa i njeni troskovi   ;)


idi Dare u racku, sada me podseti...

Darko

cuti , nista me ne pitaj ... svaka njena poruka pocinje sa "kupi...."  more mrs bre u pizdu materinu !!!  i posle mi zvuk i free pricaju ljubav ,kurac palac ...ajde bre  ;)

Glava Dole

Bice tebi 'mrs bre u pizdu materinu' ako zena naidje na ovo, letece serpe i pegle tebi direkt u glavu [rofl]

Darko

aaaa tuki bato , ako je jaca nije brza ... hahahahahaha

BOKYBOY

Citat: Milos96 poslato 01 Decembar, 2015, 14:37
Bice tebi 'mrs bre u pizdu materinu' ako zena naidje na ovo, letece serpe i pegle tebi direkt u glavu [rofl]


...aaaa...ima Dare Airox...i to flip-up...moze da joj opsuje sve po redu i da stigne da spusti vizir dok leti pegla... ;D

goranvojska

Citat: Darko poslato 01 Decembar, 2015, 14:41
aaaa tuki bato , ako je jaca nije brza ... hahahahahaha
ma dovoljno da te ne ;pusti;kad treba i najebo si .

UFF

Citat: BOKYBOY poslato 01 Decembar, 2015, 12:00
...a u kafanu moze uvek,tamo se ionako sound switch-off i samo gledam siseta i dupeta... :-*

Citat: BOKYBOY poslato 30 Novembar, 2015, 08:30
Citat: UFF poslato 30 Novembar, 2015, 08:24
a gde su sise?

...kome trebaju sise...? [neampojma]

nego da pitam ove pacijente sa niskim iq sto su se primili na moje komentare:

da li mislite da to sto je ostao sa njom znaci da ne jebe drugu?
sa ovom ostao zbog duse i sa njom prica ali treba valjda negde i da ga umoci a da nije gadna  [rofl]

Joker

Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

UFF

Citat: Slaninar poslato 01 Decembar, 2015, 10:34
Postoje stvari....
Samo to retko ko ima sreæe da naðe.

Cek bre sad si me zbunio, jel postoji ili ne postoji?  [rofl]

Citat: freepartyman poslato 01 Decembar, 2015, 13:34
Koliko malicioznih komentara,a ja bas zavidim doticnom paru. Ono sta volis kod nekoga se dokaze kada toga vise nema,  tipa ostane tip bez love ostavi ga zena, usvinjis se,izgoris,ostavi te partner..itd.. Ovaj momak je zavoleo sustinu,zato i jeste tu gde jeste. U manjini je sigurno cim je taj njegov gest vauu vest.  I 80% ovih kojih ga podrzavaju ne bi postupili sutra kao on..

nema nista malciozno u komentarima osim crnog humora i nedostatka inteligencije u formi manjka razumevanja za isti od strane nekih citaoca koji su se upecali  [facepalm]

a ti posto verujes sve sto procitas u novinama uzmi pa ih prati i reci mi sledece godine u ovo vreme da li su jos uvek zajedno (mozda mu je ona zapretila da ce da ga rokne ako je ostavi, ionako nema sta da izgubi  [rofl])

freepartyman

#10417
Na tvoje komentare se ne pecam jel znam koliko volis da trolujes :P Komentarisao sam apropo  fejsbuk komentara vise nego ovde..
I became a beast to rid myself the pain of being a man

ЯЭВОЛУТИОН

bas me zanima kako bi reagovali na internetu kad bi UFF priznao da ima AIDS.....skokovi kroz prozor, secenje vena, zakazivanje vadjenja krvi....ozbiljne posledice....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

rboban

Ride It Like You Stole It