Glavni meni

Umro je na¹ prijatelj Igor Jovanoviæ, poznatiji kao D¾igi boy i D¾igorius...

Započeo TOECUTTER71, 07 Februar, 2013, 16:19

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Gvozden


stilgar

Nek mu je laka zemlja, ne mogu da verujem, prosle zime smo isli coporativno po skelu, isli na miseluk,tek je dobio tdm 900, bio je veseo i uvek raspolozen (osim kad je morao da ide u mup da odjavi tablice mnogo su ga nervirali) nista nije nagovestavalo ovakav iznenadan kraj. Saucesce porodici.


rboban

Moje saucesce i iskreno zaljenje, poseban i zanimljiv lik je bio... TUGA!!!!
Ride It Like You Stole It

zilens

rip dzigi pokazi im tamo gore kao i nama ovde neverujem da cu sresti opet nekog takvog jedan je dzigi ,  iskreno saucesce porodici
lud pa zivi

AndreyRR


Dzonsi

Burn the rubber not your soul!

The One

oni koji nisu imali priliku da ga upoznaju i mi ostali da se prisetimo... http://www.motomanijaci.com/index.php/topic,2221.0.html

[ludak]
veèeras ko se uhvati piva... za njega...
everything looks better from the inside of a motorcycle helmet

balcan girl

sto je neko rekao znala sam da je bio nesto bolestan al nikad nije pricao nesto detaljno o tome, a i po njemu to niko nikad ne bi rekao uvek nasmejan uvek pozitivan uvek lud na svoj nacin jbg :(
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

APOSTOLèièak

#29
Upravo sam èuo iz drugog izvora pa do¹ao ovde da proverim i vidim da je na moju veliku ¾alost istina. Ne mogu da verujem...

G_a_j_a


bokilic

Auh,,,nek mu je vecna slava,nek su mu siroki putevi nebeski....
brmmmm

Lazic

Èuo sam se sa njegovom majkom, sinoæ oti¹ao sa æaletom i devojkom u nabavku, vratili se, rekao da mu ne¹to nije dobro, prilegao i zaspao, i to je to...

Ka¾e majka, rezultati obdukcije tek za sedam dana, mada mu je bio naduven stomak, ¹to ukazuje na moguæu aneurizmu...

Jo¹ ne mogu da verujem... Trebalo je da se vidimo uskoro...

Kanarinac


doktor

Najiskrenije saucesce...
Odjednom se prisecam nekih njegovih poznatih tema...toliko zanimljiv i duhovit!
Pocivaj u miru!
Bikers work is never done!

Andreja

Proèitao sam pre desetak minuta vest na drugom forumu, jo¹ mi se tresu ruke i noge, nije se do sad de¹avalo da ode neko koga koliko-toliko znam preko foruma... Lièno ga nisam znao ali je ostavljao jak utisak, prosto ne mo¾e¹ da ga ne zapazi¹...

Smorio sam se kao zmaj.

©iroki ti nebeski putevi, D¾igi...
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

mareskin

Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Ruza-Bandit


Major


Popsy

Never underestimate the power of the dark side ... === ***