Glavni meni

You Tube instrukcije

Započeo Joker, 04 Februar, 2013, 15:08

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

cone

Citat: Andreja poslato 06 Februar, 2013, 15:34
Citat: djolefer poslato 06 Februar, 2013, 12:44
Pravo da vam kazem nemam pojma.. Imam ubacenih 80 klipova oko 400 hiljada pregleda na istim.. Odjednom oni meni poslase pitanje do you want to monetize your videos. Ja rekoh naravno.. Onda sam nesto cackao jeo g.. I napravih ja to. Pise mi sad na profilu djolepowerube-youtube partner.. Ubacili mi neke reklame na klipove i tako to valjda ide.. Mislim da je fora da imas makar jedan ful klip koji ce ljudi da gledaju i onda ti tube predlozi partnership :) valhda :D


Aj sad ti meni odgovori, po¹to imam 130 snimaka i 850000 pregleda, verifikovan nalog, gomilu subscribera itd, za¹to meni pi¹e da to partnerstvo ne va¾i za Srbiju? Sada je aktuelna prièa da ne mora¹ da konkuri¹e¹ nego da partner mo¾e biti ko hoæe. A ja svakako ispunjavam sve uslove, jedino ¹to ¾ivim u...

Ðole, daj stranicu da sub-ujem...

imas li neke klipove koji vec postoje na yt, ili su svi klipovi tvoji?

Andreja

Svi snimci su moji, sve je kako treba. Imam dva slide show-a sa slikama sninutih sa neta ali nema problema. U par snimaka koristim pesme od Metallice, System of a Down i GNR, ranije su mi kenjali ne¹' pa bih rekao da je zbog toga ali me buni ovo:

Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Major

Citat: Andreja poslato 06 Februar, 2013, 15:34
Citat: djolefer poslato 06 Februar, 2013, 12:44
Pravo da vam kazem nemam pojma.. Imam ubacenih 80 klipova oko 400 hiljada pregleda na istim.. Odjednom oni meni poslase pitanje do you want to monetize your videos. Ja rekoh naravno.. Onda sam nesto cackao jeo g.. I napravih ja to. Pise mi sad na profilu djolepowerube-youtube partner.. Ubacili mi neke reklame na klipove i tako to valjda ide.. Mislim da je fora da imas makar jedan ful klip koji ce ljudi da gledaju i onda ti tube predlozi partnership :) valhda :D


Aj sad ti meni odgovori, po¹to imam 130 snimaka i 850000 pregleda, verifikovan nalog, gomilu subscribera itd, za¹to meni pi¹e da to partnerstvo ne va¾i za Srbiju? Sada je aktuelna prièa da ne mora¹ da konkuri¹e¹ nego da partner mo¾e biti ko hoæe. A ja svakako ispunjavam sve uslove, jedino ¹to ¾ivim u...

Ðole, daj stranicu da sub-ujem...

djoletu pise da mu je zemlja united states ;) mozda je zato i dobio poziv za partnerstvo.

Darko

evo mog...mislim da sam posle milion "kliktaja' uspeo da upalim unovcavanje videa

Darko

manijaci , izgleda da ovo radi jbt ?!?!?!?

Andreja

O jebeeeem te ¾ivote... Kako si ga podesio, Darko? Jel ima onaj AdSense ili ¹ta veæ neke veze sa tim?

Ne znam kako mislite da vam sti¾e kinta ako vam je dr¾ava US, preko èega vam plaæaju, ¹ta, kako?

Jbg, jedno vreme sam se zanosio da poènem ozbiljnije da se bavim time ali me je prilièno demotivisalo to ¹to je partnerstvo nemoguæe ukoliko ste iz Srbije.
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Darko

da , to je jedan od razloga zasto nije htelo ni meni , zemlja izgleda ne treba da bude srbija , to je jedno...drugo,ovaj monetanization mora da bude aktivan , i to je to...onda odes dole negde pri dnu imas opciju you tube partner , popunjavas , pratis uputstva i to je to...pojavljuje ti se pored svakog video klipa zelena ikonica u fazonu ,unovci mi ovaj video...da,pre toga izaberes kako ce se na tvom video klipu pojavljivati njihova reklama, pri dnu , pri vrhu,na pocetku ili na kraju klipa itd itd...po defoltu ,svaki klip ce ti dobiti tu zelenu ikonicu kao unovci ovaj video i to je to..ako imas klip koji nisu u tvom autorskom pravu,vec su postavljani,ili se njihov sadrzaj poklapa sa sadrzajem treceg lica dobices mail da te klipove you tube ne moze da unovci...kako ide naplata i kinta stvarno nemam pojima ali sad kad upalim analitics , izlazi mi i koliko dolarcica sam zaradio...to je jos 0 ,ali nadam se da ce sada da klikcu ljudi hahahah...ma sad kontam,you tube partneri su svi oni kojina svojim klipovima imaju one reklame koje nas nerviraju ;)

Bori¹a

http://www.youtube.com/ftgstudio

decko je moje godiste, ima ga i na forumu al je bas retko, on zaradjuje preko yt-a...
do sada ima preko 800$

Darko

pa evo , kod njega je zemlja Srbija...mada ja kad sam hteo da upalim ovo monetizovanje , izbacilo mi da nije dozvoljeno ili dostupno u mojoj zemlji...kad sam prebacio na united states , odobrili su mi ...ko zna jbt...

Darko

1,390
subscribers
786,220
video views


i za ovo mu SVAKA CAST !!! stvarno

djolefer

Pa da.. Ja sam iz amerike :) stavio sam da sam iz us
:D

Bori¹a

Citat: Darko poslato 07 Februar, 2013, 01:53
pa evo , kod njega je zemlja Srbija...mada ja kad sam hteo da upalim ovo monetizovanje , izbacilo mi da nije dozvoljeno ili dostupno u mojoj zemlji...kad sam prebacio na united states , odobrili su mi ...ko zna jbt...

pazi, on je u srbiji i prima SAMO 30% od svega toga jer mu ostatak uzimaju neki drugi jer preko njih ide ta naplata..
i sad ima 1200$ a moze da uzme samo 400 jbg jer smo u usranoj zemlji...

Major

Pazi realno i to su dobre pare s obzirom da ih dobija na postavljanje snimaka ;)

Darko

Citat: Bori¹a poslato 07 Februar, 2013, 12:16
Citat: Darko poslato 07 Februar, 2013, 01:53
pa evo , kod njega je zemlja Srbija...mada ja kad sam hteo da upalim ovo monetizovanje , izbacilo mi da nije dozvoljeno ili dostupno u mojoj zemlji...kad sam prebacio na united states , odobrili su mi ...ko zna jbt...

pazi, on je u srbiji i prima SAMO 30% od svega toga jer mu ostatak uzimaju neki drugi jer preko njih ide ta naplata..
i sad ima 1200$ a moze da uzme samo 400 jbg jer smo u usranoj zemlji...

neverovatno...smradovi...
@major - dobre su brate , ali sto da ne uzmes ono sto mozes u potpunosti ? zbog toga sto smo debilna zemlja...neverovatno!

Andreja

Ma u principu znam kakvi se snimci tra¾e, to mogu i da dam svetu :D
Mislim da imam smisla za dobar kadar, scenu, prièu samo ¹to do sada ruku na srce nisam snimio ni¹ta pametno, trulo mi da se bakæem sa snimcima pravljenim mobilnim telefonom i slièno... Ni sam ne znam kako imam 850000 pregleda, ko li gleda ta sranja :D

Dru¹tvo, kada vi DOBIJETE te pare o kojima prièate, javite ovde pa da se i ja uozbiljim :D

Inaèe, okaèite ovde linkove va¹ih YT profila da subscribe-ujem... Isto mo¾ete i vi uèiniti sa mojim (profilom :D )
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Major

Evo ga moj. Nemam skoro nista na njemu ali planiram da se posvetim kad budem bio dokon :)

ajde subscribe http://www.youtube.com/user/salezmajjj?feature=mhee


Andreja

Gotovo. Imam jedan predlog za tebe, ima¹ nov, dobar motor koji ne mo¾e ba¹ svako da priu¹ti pa odradi review, snimi neke detalje, funkcije, ovo-'no, ne znam koliko takvih snimaka ima na YT ;)
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Darko

To je dobar predlog...ajd da se subscribe-ujemo,ima nas dosta ovde,mogli bi da naguramo i preko 100 subscribe-a :-) pa da vidimo sta ce biti...uglavnom,ne moze da skodi :-P


dusankobgd