Glavni meni

Rodjendan MC Coyota 16.02.2013

Započeo balcan girl, 31 Januar, 2013, 02:43

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

balcan girl

ruzooooo dodji obavezno na zurku :D red je da se vidimoo mislim gleam neveruem :D :P
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Ruza-Bandit

i dalje ne verujem :P

Inaèe za nju pita jedan moj drugar ;)

balcan girl

dzabe pita mislim sta da mu kazes osim gleam i neveruem :D :D :P
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Ruza-Bandit

ma ovaj nije moj kalibar tako da mi ne uleæe u reon ;)

balcan girl

a ok je ondaaa :D povedi ga na zurku da vidimo ko je i kakav je :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Ruza-Bandit

iz kakve familije? Gaji li ¹ta od krupne stoke? ..... :D

balcan girl

to to :D da proverimo mi prvo sve sta i kako pa tek onda da ih upoznamo :D pa sta on misli to samo tako daj eeeeee :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Dragana friz


Ruza-Bandit


Dragana friz


The One

Kada je 16. februara 1998. desetak ljubitelja „ljutih ma¹ina” osnovalo moto-klub, nazvan po neobiènom liku iz crtaæa, malo ko je verovao da æe iz njega izrasti takva institucija.
Aktivnosti „Kojota” su se na poèetku uglavnom svodile na dobijanje informacija o okupljanjima istomi¹ljenika i razmenu opreme i delova, a iz godine u godinu njihovo delovanje dobijalo je neuporedivo ozbiljniju i organizovaniju dimenziju. Danas panèevaèki bajkeri, pored ostalog, rade i na edukaciji mladih vozaèa, insistiraju na striktnom po¹tovanju pravila, èak utièu predlozima na zakone o saobraæaju... Takoðe, redovni su davaoci krvi, organizuju novogodi¹nje deljenje poklona mali¹anima, poma¾u deci iz „Spomenka”...
„Kojote” prevashodno spaja ljubav prema putovanjima, motorima, u¾ivanju u vo¾nji i dru¾enju. Pored redovnih tura, bar jednom godi¹nje otisnu se na dalek put, pa tako, recimo, obilaze manastir Hilandar ili braæu iz Slovaèke, Rumunije, Austrije... Nadaleko su èuveni letnji moto-susreti i zimske roðendanske ¾urke, na kojima su dosad prodefilovale desetine hiljada bajkera i rokera s raznih strana i sviralo je preko sto bendova. Sledeæi veliki razlog za dru¾enje biæe obele¾avanje jubilarne petnaeste godi¹njice, u subotu, 16. februara, u diskoteci „Ekskalibur”, uz nastup klupskih bendova „Blues Delivers” i „Trouble Heart”.
Kakva se atmosfera oèekuje, nagove¹tava i podatak da æe, tim povodom, grupa odva¾nih Italijana, uprkos zimi, dojezditi ovamo na dvotoèka¹ima.


Ova prièa nikako ne bi bila potpuna bez odavanja priznanja osnivaèu Milanu Ristiæu – Mi¹i Kraku... i njegovo srce je prerano prestalo da kuca...
everything looks better from the inside of a motorcycle helmet

balcan girl

UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

ЯЭВОЛУТИОН

Koliko su mi volana Kraci napravili.....sad me podseti...koliko vec ima..
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

The One

everything looks better from the inside of a motorcycle helmet

The One

stari (iznad nadvo¾njaka) i nov (ispod nadvo¾njaka) i put
[cheers]
everything looks better from the inside of a motorcycle helmet

balcan girl

tu mapu da prosledis bratu a ne meni :D ti znas da smo ja i geografija u svadji :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Dragana friz

pazi i ja se pitam kako cu da pronaðem  [neampojma]

misa-pei

Alja, ti bi trebalo da doðe¹, sigurno æe biti tvoj prijatelj Rista :P :P

Inaèe, dotièni je viðen, dvaput na istom mestu u BG. Ne¹to im tamo radi. Sad je elektrièar.
Država je najveći neprijatelj naroda

balcan girl

hahahaha ako ja dolazim alja sigurno nece :D :D :P
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: misa-pei poslato 15 Februar, 2013, 02:06
Alja, ti bi trebalo da doðe¹, sigurno æe biti tvoj prijatelj Rista :P :P

Inaèe, dotièni je viðen, dvaput na istom mestu u BG. Ne¹to im tamo radi. Sad je elektrièar.
Mozes li da mi navedes ime radnje gde je vidjen....da ga sutnem nazad u Poison City
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11