Glavni meni

XRV 650-750 Trafika na Plin

Započeo UFF, 19 Oktobar, 2010, 18:24

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

BANE BROTHERHOOD

Citat: zodiac poslato 30 Novembar, 2010, 10:39
750ccm V2 60KS - trebalo bi da traje vecno, posto ima bar 30 KS manje nego sto treba. Tako i moja baba zna da konstruise agregat. Kawasakijev R2 agregat iz GPZ-a od 500ccm ima tih istih 60KS, a agregat za trecinu manji. Dakle, ne radi se ni o kakvom kvalitetu, niti novom svetom pismu moto mehanike, ta baraka je trajna samo zato sto je lenja, troma i spora.

Pretpostavljam da bi izmedju Chevroleta od 6000ccm i 100 KS, i BMW-a od 2000ccm i 150KS vi Afrikanci ipak pre odabrali Chevrolet. Ljubav prema jagnjecoj kozi i Africi je vecna, ali nema mnogo veze sa zdravim razumom :Da koliko ti dugo vec vozis motore brale .....
PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!

kepo


zodiac

Citat: BANE BROTHERHOOD poslato 01 Decembar, 2010, 10:59
a koliko ti dugo vec vozis motore brale .....

Poceo sam pre jedno tri meseca, sto?
Prijatelj je zao drug

Kengur

Citat: kepo poslato 01 Decembar, 2010, 11:14
Uffovci, dosadni ste u pm!


To i ja kazem. Hebala ih trafika... ;D

ts.marko

Nisam ni Afrikanac ni Teneras, obican trgovac motorima. Znam samo da mi je u CH najteze pronaci Afriku, jer niko je ne prodaje. A zbog èega, nemam pojma  [zvizdi]

zodiac

Sve pokupili lakoverni Srbi, ubedjeni da kupuju najbolji motor na svetu  [rofl]
Prijatelj je zao drug

WOLVERINE

Citat: ts.marko poslato 01 Decembar, 2010, 15:57
Nisam ni Afrikanac ni Teneras, obican trgovac motorima. Znam samo da mi je u CH najteze pronaci Afriku, jer niko je ne prodaje. A zbog èega, nemam pojma  [zvizdi]


Prodate su odavno....

mikelandjelo

Citat: BANE BROTHERHOOD poslato 30 Novembar, 2010, 09:54
Citat: Gile_ExtremeBoy poslato 29 Novembar, 2010, 00:47
420 000 km bez generalke i ne trosi ulje, bratee smanji malo, mnogo ti to jako ...   [rofl]
piatj mrvicu gorana sto radi airbrush po motorima to je onaj lik od 160 kila sto vozi desert camo afriku koliko mu je puta obrnuo sat do sada al ozbiljno....
hahaha, mrvica, nisam znao da ga tako zovu. to mi je komsija. ranije ga nisam vidjao bez te afrike. preko cele godine vozi. ko zna koliko je to cudo preslo....

maxxa

Èudo nego ¹ta! :)
Kada su davali predloge za nova svetska èuda Africa je trebala makar u konkursu da bude, a da je bila pobedila bi sigurno! :D
if you don't live for something you die for nothing

Panta Zemunac

Pa ja bih pre sa njom, nego sa BMW R1200GS ili Caponorde zapalio za Mongoliu (a ¹to ba¹ tamo, nemam poima)! To je bajk koji je namenski pravljen osiroma¹en, sa ¹to manje elektronike, sa 4 sveèice na dva cilindra zarad sigurnosti....Ali ba¹ zbog toga on mnogo i gubi u odnosu na neke druge modele, no ta priæa je zavr¹ena a poèela je pre èetvrt veka! [srce_puklo]
Zapravo njegov karakter je taj da nema izra¾ene karaktere...ko razume, taj je za Padinjak!! [rofl]

maxxa

if you don't live for something you die for nothing

UFF


Vlajko

Dobar vozac i kamila izadje de oces..
Cini mi se da nije izabrao dobru putanju..izgubio ubrzanje i zamalo pao..
Kakve su ti misli takav ti je i ¾ivot...

Svest je trag – Znanje je pomagalo – Ljubav je odgovor

Gavrolini

napati se covek ,jedva osta ziv na ovakom malom usponu :)

Panta Zemunac

Dajte, molim vas...pa ovo bi i R1200GS i to ADV, mogao da preðe, pa i poneki KTM   :P

Istini za volju, niko ne zbori da ona ne mere...veæ da nije namenski za to pravljena!! Upravo ovu uzbrdicu bi dobar endura¹ i eRinom pre¹ao, pitanje je samo kako i sa koliko muka.

Neka mi neko samo objasni kako bi, pa uz pomoæ bilo koje fore, podigao tu istu 'friku na sred uspona, da mu je kojim sluèajem pala....NIKAKO a mo¾da i te¾e!! [ludak].

Realno, 'frika je napravljena da gazi lo¹ asfalt, da gazi makadam i utabane staze...to je bajk za putovanja, za duge ture a da ne razmi¹lja¹ a ¹ta ako ti naleti lo¹a deonica!!
Nije pravljen za klasiku Off/a, niti da sa njom izvodi¹ salto/mortale...Pregr¹t Hondica, do 400ccm/a, hard/endura postoje, sa kojim klinci faækaju boga za meðuno¾je (bilo i u Areni a imate pregr¹t snimaka na YT/u)...
To smo mi, osiroma¹eni i u glavama i po novèaniku, pa poku¹avamo sa jednim bajkom mnogo toga...drugi, prikolicom doteraju sprave na stazu, odrade nekoliko ðirova po kamenjaru, vrate se æeri, odrade ¾enu i na spavanje sa osmehom!  Jednoga dana samo polako, kada nauèimo da ma¹tamo, biæemo bli¾i tome!! ;D

pit

Citat: noam chomsky poslato 13 Novembar, 2010, 01:14
Da dodam da pouzdano znam da Afrika moze da radi 18 sati a da ne ¹tucne...

    I motor za navodnjavanje ima da radi ceo dan i da se ne ugasi ,a tek freza....tri dana ima da je teras i nista

Gavrolini

ne zasto neko misli da je 18h uspeh?

noam chomsky

Citat: pit poslato 09 Decembar, 2010, 17:10
Citat: noam chomsky poslato 13 Novembar, 2010, 01:14
Da dodam da pouzdano znam da Afrika moze da radi 18 sati a da ne ¹tucne...

     I motor za navodnjavanje ima da radi ceo dan i da se ne ugasi ,a tek freza....tri dana ima da je teras i nista

Daj bre da pobam tu frezu ako je toliko dobra...jel to KTM ili Yamaha. Mada ako toliko dobro radi mora da je Honda. Jesam u pravu?
lepota prirode je refleksija lepote nauke

UFF

Nisi
Ako je Pit pisao onda je 100% Yamaha ;)
I ne nije super tenera

pit

Citat: noam chomsky poslato 09 Decembar, 2010, 21:27
Citat: pit poslato 09 Decembar, 2010, 17:10
Citat: noam chomsky poslato 13 Novembar, 2010, 01:14
Da dodam da pouzdano znam da Afrika moze da radi 18 sati a da ne ¹tucne...

    I motor za navodnjavanje ima da radi ceo dan i da se ne ugasi ,a tek freza....tri dana ima da je teras i nista

Daj bre da pobam tu frezu ako je toliko dobra...jel to KTM ili Yamaha. Mada ako toliko dobro radi mora da je Honda. Jesam u pravu?

        Pa naravno da je Honda ....inace top model im je afrika tvin freza nad frezama.....moze da radi danima na 2000 obrataja ...,ma sta danima godinama ima da radi ako treba.