Glavni meni

pomoc oko garaze na nbg

Započeo clutch&brake, 24 Januar, 2013, 10:17

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

clutch&brake

Braco ima li neko da iznajmljuje garazu na nbg jer sam se skoro tamo preselio i nije mi da motor drzim bas z bloku da ne bih dobio noge. aj pomozite malo ako nekoga poznajete da se sa tim nekim utalim za garazu [callme]
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Hurricane

.. nbg? Avion leti preko njega ceo minut.. mo¾e malo preciznije?

u 64 bloku ima Immocentar, trenutno je d¾abe, a biæe 20 - 30 €..

clutch&brake

Usce t.j preko put hajata. 21 blok
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

TEEfqd

nikako ne ostavljaj motor u zgradi/ispred zgrade ni jedno vece.

Hurricane

..mo¾da na parking od Mc-a, radi non-stop, jeste na otvorenom ali se snima cela okolina i uvek ima nekog..

clutch&brake

Razmisljao sam o tome i o uscu i jbg nisam pametan
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Kanarinac

Pazi usce je dobro jer ne moze da udje kombi,imaju i kamere pa mozes da ga utozis pod neku kameru. Samo ga vezes nekom lancugom i pokrijes ga obavezno. I naravno upoznas obezbedjenje koje je dole pa ih zamolis da bace pogled s vremena na vreme. 2 litre koce cuda cini.

Mada bih ja ipak bio mirniji da je u garazi pod kljucem

stilgar

mozes da doteras da pravi drustvo mojoj kawi dok se ne snadjes, al ja nisam na nbgd-u vec u cvijicevoj, moja makina je u lokalu :)

clutch&brake

I ja bih voleo da mogu pod kljuc. Nadam se da ce se neko javiti a ako ne onda usce
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

clutch&brake

 Matori hvala imam i ja gde sada da ga drzim t.j u firmi mojoj u lipovici. problem je kada krene sezona
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

clutch&brake

Citat: redshadow poslato 24 Januar, 2013, 11:02
nikako ne ostavljaj motor u zgradi/ispred zgrade ni jedno vece.
Citat: redshadow poslato 24 Januar, 2013, 11:02
nikako ne ostavljaj motor u zgradi/ispred zgrade ni jedno vece.
predpostavio sam da umesto tockova motor dobije noge:-):-)
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Lazic

Citat: njanja poslato 24 Januar, 2013, 11:43
Matori hvala imam i ja gde sada da ga drzim t.j u firmi mojoj u lipovici. problem je kada krene sezona

A i Lipovica je poznat kom¹iluk novog Beograda...:D Pe¹aka par minuta...:D

clutch&brake

Daj zovem te kada krenem na ledjima da me nosis:-):-):-)
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

monsterbnt

Citat: njanja poslato 24 Januar, 2013, 11:40
I ja bih voleo da mogu pod kljuc. Nadam se da ce se neko javiti a ako ne onda usce

De si u bloku? Ja sam u 21. i meni motor stoji u ulazu sa alarmom.......doduse GPZ nece niko ni da ukrade al opet......Blok je prilicno miran i siguran. Uvek mozes da ga ostavis na parkingu pored meka, niko tu nece da ga dira, ima svetla kolko oces i kamera na sve strane. Ako si sa druge strane bloka onda mozes da ga stavis ispred Hypo banke, takodje je svetlo i ima kamera na sve strane. Ako treba ikakva pomoc oko toga po bloku, vici tu sam.
Smrt SVIMA!!!!

clutch&brake

Citat: monsterbnt poslato 24 Januar, 2013, 13:07
Citat: njanja poslato 24 Januar, 2013, 11:40
I ja bih voleo da mogu pod kljuc. Nadam se da ce se neko javiti a ako ne onda usce

De si u bloku? Ja sam u 21. i meni motor stoji u ulazu sa alarmom.......doduse GPZ nece niko ni da ukrade al opet......Blok je prilicno miran i siguran. Uvek mozes da ga ostavis na parkingu pored meka, niko tu nece da ga dira, ima svetla kolko oces i kamera na sve strane. Ako si sa druge strane bloka onda mozes da ga stavis ispred Hypo banke, takodje je svetlo i ima kamera na sve strane. Ako treba ikakva pomoc oko toga po bloku, vici tu sam.
u broju sam 69 kod skole. zovi me da popijemo pivo neko. 0656001200
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Lazic

Citat: njanja poslato 24 Januar, 2013, 12:11
Daj zovem te kada krenem na ledjima da me nosis:-):-):-)

:D

monsterbnt

Citat: njanja poslato 24 Januar, 2013, 13:28
u broju sam 69 kod skole. zovi me da popijemo pivo neko. 0656001200

He he znaci prekoputa. Eo masem ti sa prozora :)
Ja u 49 :D
Smrt SVIMA!!!!

clutch&brake

Pusti mi por na mob ako hoces da se upoznamo. na poslu sam pa te ne vidim :-):-):-):-)
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!


monsterbnt

Smrt SVIMA!!!!