Glavni meni

Moj prvi motor :)

Započeo Radanovic, 21 Januar, 2013, 01:14

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Burazer

treba da imas 24god,  ili 2god da si vozio a2.. ako imas neku kategoriju, teoriju ne ides i manje casova vozis.. bio ja bre neki dan, samo proces je mnogo dug, kad se upises u skolu cekas 25+ dana ispit teorija, pa vozis casove u mom slucaju 14 (racunaj 20ak dana min) i kad zavrsis casove cekas polaganje voznje 25+dana
kad ti sreca okrene ledja, sutni je u dupe †∩(◣_◢)†∩

Radanovic

Citat: Burazer poslato 12 April, 2013, 19:01
treba da imas 24god,  ili 2god da si vozio a2.. ako imas neku kategoriju, teoriju ne ides i manje casova vozis.. bio ja bre neki dan, samo proces je mnogo dug, kad se upises u skolu cekas 25+ dana ispit teorija, pa vozis casove u mom slucaju 14 (racunaj 20ak dana min) i kad zavrsis casove cekas polaganje voznje 25+dana

Al se isprepada , èuj 24 godine ( ja skoro napunio 20 ) .....
Ali po¹to ne ¾ivimo u istoj dr¾avi i ta pravila mislim da ne va¾e , ovde u BiH ima¹ A1 ( do 125 kubika ) i A ( sve preko 125 i 11kw ) , i treba¹ imati 18 godina za polaganje .

Darko

koliko ti je daleko Kakanj ?

Radanovic


Darko

da da tebi...planiram da juna/jula banem tamo neki dan motorom ...mozemo po neko 'ladno ako se uklopimo ;)

Radanovic

Ako se uklopimo , ¹to da ne   :D [cheers]

borkos

Citat: UFF poslato 12 April, 2013, 18:41
Citat: borkos poslato 12 April, 2013, 17:14
Niko nikad nije bio,niti ce biti zreo za R-a....Uvek ima momenata kad te povuce da ga zavrnes a i sam znas da to u tom momentu i na tom mestu nije pametno....Ali jbg....

i iako si svestan svih mogucih posledica pukne te adrenalin i kazes ma ima da ga zavrnem pa sta bude

koji smo  [ludak]




Bas tako....
Don`t ask what you can do for your country.Ask what your country can do for you!!!

TEEfqd

evo i ja jedan savet da bacim. radanovic, kad se posle par meseci istripujes da znas da vozis i da si doktor *(a sigurno hoces) izadji na stazu samo jedan dan, u povratku kupi litar vinjaka i u krevet. ;)
bices miran ko bubica na ulici posle.

April

Citat: Radanovic poslato 12 April, 2013, 19:25
Citat: Darko poslato 12 April, 2013, 19:22
koliko ti je daleko Kakanj ?

Meni ??? nekih 150 km
Citat: Darko poslato 12 April, 2013, 19:27
da da tebi...planiram da juna/jula banem tamo neki dan motorom ...mozemo po neko 'ladno ako se uklopimo ;)
Citat: Radanovic poslato 12 April, 2013, 19:32
Ako se uklopimo , ¹to da ne   :D [cheers]

Pa mozete jos 50km do Sarajeva valjda  :D
Do you want to be right or do you want to be free?