Glavni meni

Terazije - (Kralja Milana) - Slavija

Započeo Marko011, 16 Oktobar, 2010, 15:29

0 članova i 68 gostiju pregledaju ovu temu.

jager

A u kom servisu si na ovom putovanju menjao ulje, gume, uradio servis??

;D ;D

Kengur

Servise rade trafike... R-i i F-i mogu da izdrze maltretiranje cak i bez ulja, cak i na ovakvim turama...

Ne muce se na 5/6h obrtaja, idu caki do 18....  ;) ;) ;)

UFF

Citat: Kengur poslato 20 Oktobar, 2010, 02:15
Servise rade trafike... R-i i F-i mogu da izdrze maltretiranje cak i bez ulja, cak i na ovakvim turama...

Ne muce se na 5/6h obrtaja, idu caki do 18....  ;) ;) ;)

oh neeee
sjebaces odlicnu temu zapocevsi to....
molim trafikasae da preskoce predhodni post i umesto toga da nam opisu domoroce koji se mogu susresti na ovakvoj dugackoj turi (moze i slike istih)  ;)

dejankiss

Daj jo¹ koju fotku, stvarno su dobre. Otvarajte foto sekciju. :)
A tura... pa uglavnom se raèunaju fotke i cene piæa i klope. Podnesi izve¹taj da znamo ¹ta da zaobilazimo.  :)

Kanarinac

Jesi podmazivao lanac redovno? obavezno je na svakih 500-600m to da uradis!

Zeljkamp

Citat: zextreme poslato 20 Oktobar, 2010, 01:08

Mozes li nam skrenuti paznju na sitnice oko smestaja, sta videti. a sta zaobici...
8)

Nikako ne smes da svratis u pozoriste, tu nikako, ni za kakve pare! Nemoj slucajno da te neko prevari pa, ne daj boze, svratis.  ;) 

P.S. Odlican putopis!  [thumb_up]
TwinZ Auto & Moto

rakam

BRATE ,SVE CESTITKE ZA IZDRZLJIVOST-SVAKA CAST

zodiac

Vazno je samo da je defanzivno vozio, mislim da je to poruka ovog dugog i opasnog putesestvija. Za primer [clapp]
Prijatelj je zao drug

Kengur

Vozio je po svim tackama sigurne voznje...

Samo je umesto kacige imao naocare, umesto pantalano i jakne majicu i sorc, umesto pojasa torbicu..... ;D ;D ;D

zodiac

Sve dok je defanzivno, u redu je [thumb_up]

Oprema se ionako nosi da bi mogao da se hvalis da je 'odradila posao' kad se sljustis kao banana, sto se najcesce desava u pokusaju defanzivne voznje.
Prijatelj je zao drug

SSZGO

ja sam na toj turi imao pad pre godinu ipo dana

i to bas ispred pozorista

deonica nije nimalo naivna
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

zodiac

Verovatno je ona baba sto prodaje ciklame i ljubicice prosula vodurinu po pesackom, u nameri da te sasvim upropasti. Komplikovana deonica, razne opasnosti vrebaju na svakom cosku. Zato, samo defanzivno ;)
Prijatelj je zao drug

mrle

Citat: zextreme poslato 20 Oktobar, 2010, 01:08
Odlicna tura... planiram na prolece da je odvezem! [thumb_up]
Mozes li nam skrenuti paznju na sitnice oko smestaja, sta videti. a sta zaobici...
8)

ja sam tu turu provozao vi¹e puta, pazi na o¹tru a ¹iroku krivinu na Slaviji. Zna da povuèe, a neiskusni plate danak.

UFF

Citat: zodiac poslato 20 Oktobar, 2010, 11:52
Oprema se ionako nosi da bi mogao da se hvalis da je 'odradila posao' kad se sljustis kao banana, sto se najcesce desava u pokusaju defanzivne voznje.

LOL

Zeljkamp

Citat: sszgo poslato 20 Oktobar, 2010, 11:53
ja sam na toj turi imao pad pre godinu ipo dana

i to bas ispred pozorista

deonica nije nimalo naivna

Rekoh ja da su te kulturne deonice najopasnije. ;)
TwinZ Auto & Moto

Kanarinac

E, a sta bi posavetovali od orpeme da se nosi? Satori, dzezve, lonci, tiganji, vrece za spavanje? Imam samo 8 kofera i 3 ranca. Ne znam dal je dovoljno da se popakuju sve potrepstine?

UFF

Samo debelu brkatu zenu
nista vise  ;)

MIGE

nisi napisao da li si imao neki problema sa motorom?mislim zbog kilometraze,ipak je to razdaljina! ;D i kako ti se kretala potrosnja?prosecna? ;) :) :D :D

Lazic

Odlican putopis, moracu i ja iduce godine, ako polozim do tada... ;D ;D ;D

Gašpar

Citat: Lazic poslato 20 Oktobar, 2010, 20:43
Odlican putopis, moracu i ja iduce godine, ako polozim do tada... ;D ;D ;D

Tim bolje, tura je zanimljivija ako nemas dozvolu  ;D