Glavni meni

Manja krajnja brzina...

Započeo nsr125, 16 Januar, 2013, 17:15

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

metarex

nego... ako sipam 2X 2T je to isto kao i 4T?
Kad treba da budes je..n, opusti se... mozda ti jos i  bude lepo

nsr125

Citat: Keeway Xray poslato 17 Januar, 2013, 16:54
e druze imam ja kompresije, dao mi cbrr1 , clan foruma.. tacnjije njegova baba jer je iz ns .. isti problem sa i ja imao, obratio se manijacima... i eto oziveo mi motor, moze i za tvoju hondu ova moja kompresija .. 2t .. sad mi vuce 100 uz most na 50cc malo sam preterao pa dok ne ispari jedan deo .. ako ti treba mozda ti mogu ja poslati po drugu, on putuje po srbiji raznosi neko kucno ukrasno cvece i labradore....
to bi bilo lepo :) ako ti vec ne treba... mozemo da se dogovorimo i oko "nadoknade" :)

Keeway Xray

@ NSR125 ...neradi mi inbox .. prebukiran mi je ... ma netreba mi nadoknada, sve za BRATA MANIJAKA  ... samo moras se raspitati ako ne znas kolika ti je fabricka kompresija, da bi ti odmerio koliko ti treba ... e da, neverujem da imam prikljucak za sipanje za hondine masine, meni ide kineski neki ,, msm da moze da se nabudzi to jer ti imas S5 system throtle ,...raspitaj se ili pogledaj ispod kod katalizatora sta pise ako je S5 nabudzicemo,,,, uf samo da nije f16 , ti su zajebani .. javi da znam da jos veceras posaljem mozda

beli-nsr

Castis ako ti se snadjem za kompresiju?Nisam siguran,mada mislim da mi ostalo malo od moje,tj. isti su motori,da te ne boli glava... :P ;D  [cheers]

Major


Dukags

Sta je ovde opet problemi sa kompresijom!? Izgleda to od ove vlazne zime pa povuku karike??

nsr125

Citat: beli-nsr poslato 17 Januar, 2013, 22:38
Castis ako ti se snadjem za kompresiju?Nisam siguran,mada mislim da mi ostalo malo od moje,tj. isti su motori,da te ne boli glava... :P ;D  [cheers]
dogovoreno :)

nsr125


nsr125

Citat: Keeway Xray poslato 17 Januar, 2013, 21:15
@ NSR125 ...neradi mi inbox .. prebukiran mi je ... ma netreba mi nadoknada, sve za BRATA MANIJAKA  ... samo moras se raspitati ako ne znas kolika ti je fabricka kompresija, da bi ti odmerio koliko ti treba ... e da, neverujem da imam prikljucak za sipanje za hondine masine, meni ide kineski neki ,, msm da moze da se nabudzi to jer ti imas S5 system throtle ,...raspitaj se ili pogledaj ispod kod katalizatora sta pise ako je S5 nabudzicemo,,,, uf samo da nije f16 , ti su zajebani .. javi da znam da jos veceras posaljem mozda
pogledacu posle kad se vratim iz skole sad je ziiiiiiiima :) mada to verovatno zna @Honda NSR 125....

bokilic

brmmmm


perlx

Ali se pazi ovog lika, opasan je prevarant.

Uncle Bob

Tek sad videh imam ja ne¹to je preostalo od mog glisera imam i razne adaptere za dolivanje a imam i vazelin da se lak¹e navuèe. [hello]
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Ivan1979

Citat: UNCLEBOB poslato 18 Januar, 2013, 12:32
Tek sad videh imam ja ne¹to je preostalo od mog glisera imam i razne adaptere za dolivanje a imam i vazelin da se lak¹e navuèe. [hello]

[nono] silno gresis ujko, nikada mu taj nece poleteti  [nono]

Major

Daj bre Gaspare nabavljajte opet u buradima. Vidis da je potraznja velika.
Meni ce sigurno negde u aprilu vec zatrebati.

Uncle Bob

Ma ja reko da pomognem èoveku meni netreba stoji bez veze a rok trajanja je ogranièen.
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Gašpar

Danas uplaceno i poruceno, mogu da vam print screenujem fakturu veceras ako vas zanima. Stize za 15 dana prvi kontigent. Zavisi samo koliko ce ga na carini zadrzati.

ЯЭВОЛУТИОН

meni ono manje bure z 4t rezervisi...ali premium ne regular....nemam snage da dolivam iz tri puta...i adapter za harleya mi treba...onaj colovni...obaceli ste mi jos prosle godine....kad stigne pusti predracun da ulatim...hvala
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

srbac

Colovni adapter, alo bre majstore iz kojeg si ti veka.  [rofl] [rofl] [rofl] Pa imas novi model adaptera sa silikonsko-plasitcnim navojem pa mozes da ga dolivas i na te  nato-americke motore a moze i na Freze.... nije vise ob 800 din...  [prebicute] [prebicute] [prebicute]

Keeway Xray

oce li neko na kraju dati 1dl coveku .. steta za masinu da se talozi ulje sa malom kompresijom .. a ja proverio nemam ni taj jedan deci da ti dam jer mi babo sipo u njegov imt traktorcic na jesen sad mi javio ...