Glavni meni

Suzuki GS850G prerada

Započeo metarex, 05 Januar, 2013, 22:56

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

farbach

mogu ja, ulazi u cenu farbanja

metarex

a ko mi je roknuo minus i zasto?? [djavo]
Kad treba da budes je..n, opusti se... mozda ti jos i  bude lepo

Hohštapler

ajde ne kukaj evo ti od mene plus, ne dozvoljavam da ti u ovoj temi imash minuse... ;)
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Havarisan

Citat: metarex poslato 17 Avgust, 2013, 13:32

a M lenker mi ne pase jer je previsok a i viljuske sam pustio 20mm kroz most tako da sad ne mogu ni da ga montiram



skrati stapove na strugu

metarex

prvo da zavrsim sediste pa cu onda da vidim sta cu sa lenkerom :)
ipak, hvala na savetima i sto me pratite
Kad treba da budes je..n, opusti se... mozda ti jos i  bude lepo

mali_zmaj

ej izvini sto te offujem, ali vizir gdje ga uze i imas li kakav link,a ako se sjetis koliki je far,tj jest promjer,da vidim dali je moj isti okrugli far pa¹e na takav vizir!
jin-jang

metarex

Citat: mali_zmaj poslato 18 Avgust, 2013, 21:02
ej izvini sto te offujem, ali vizir gdje ga uze i imas li kakav link,a ako se sjetis koliki je far,tj jest promjer,da vidim dali je moj isti okrugli far pa¹e na takav vizir!

http://www.louis.de/_30bfadbc571f9ce59ed62cda772f16649d/index.php?topic=artnr_gr&artnr_gr=10006508
e sad, precnik fara ne znam tacno ali mislim da je 180mm
Kad treba da budes je..n, opusti se... mozda ti jos i  bude lepo

¹tampar

#127
Citat: metarex poslato 17 Avgust, 2013, 22:51
pitanje za graficare:

moze li neko od vas ovako nesto da odradi i koja bi bila cena za 40 komada

http://www.suzuki-gs.de/phpBB2/userpix/22_100_1471_1.jpg

imam psd file

Jel ovo treba da bude nalepnica?Ako jeste onda mislim da imam pravo re¹enje....

P.S.
Cena bi bila 40 komada-40 eura

metarex

resen problem satova!!! [yahoo] [yahoo] [yahoo] [yahoo]






ako nekoga zanima cu vam docaram... elem spustio sam ih 70mm. napravio nove nosece i to je to! [hello]
Kad treba da budes je..n, opusti se... mozda ti jos i  bude lepo

Hohštapler

metarex, jel bi hteo kad bude¹ imao vremena da mi uslika¹ fuzastere sa obe strane, da vidim kako si uradio...  [cheers] [watching]
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

metarex

Citat: Andrej_Hotstepper poslato 20 Avgust, 2013, 19:01
metarex, jel bi hteo kad bude¹ imao vremena da mi uslika¹ fuzastere sa obe strane, da vidim kako si uradio...  [cheers] [watching]

to su Menanni fussraster-i. u sustini su vrlo jednostavno napravljeni. imas nosecu platu od aluminijuma 12mm debljine.
ovde http://www.unmuessig-moto-italia.de/index.php?57&backPID=57&begin_at=0 imas sve ostale delove za naruciti. nemaju ni zglobove.
jedino sta sam ja morao da napravim su bilo distanceri. ako te jos sta zanima samo pitaj a sto se tice fotki moras mi samo reci sta te tacno zanima pa cu uslikam [cheers]

ps  ovo sam sad nasao: http://www.unmuessig-moto-italia.de/typo3temp/pics/0eacc46ba1.jpg
Kad treba da budes je..n, opusti se... mozda ti jos i  bude lepo

metarex

et... opet sam nesto zaboravio da pitam... igra li ulogu kako je povezan anlaser relej ? mislim imaju dva kontakta. na jedan dolazi struja sa baterije a drugi ide na anlaser. igra li ulogu gde je koji ili je svejedno ?
Kad treba da budes je..n, opusti se... mozda ti jos i  bude lepo

Hohštapler

A, vidim sad, sviðaju mi se jako te bu¹kaste polugice, pa sam mislio da si ti ne¹to pravio...
Super izgledaju!  [thumb_up]
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

metarex

Citat: Andrej_Hotstepper poslato 20 Avgust, 2013, 21:13
A, vidim sad, sviðaju mi se jako te bu¹kaste polugice, pa sam mislio da si ti ne¹to pravio...
Super izgledaju!  [thumb_up]

ako hoces, mogu da ih razmerim pa nosi kod nekog majstora da opravi. to je kaciji masalj za napraviti  ;D
Kad treba da budes je..n, opusti se... mozda ti jos i  bude lepo

Hohštapler

Neæu da te muèim, kad mi bude trebalo, æu se javim :)
Inaèe, planiram i ja da radim nekog CRa, samo tra¾im ¾rtvu a i para malo fali.. ;)
I ba¹ zbog ove tvoje teme sam gledao istog gs-a, sviða mi se ¹to ima kardan, ima za 1k evra jedan u oglasima...
Samo da se stabilizujem, i ima da uzmem ne¹to tako i da krenem tvojim stopama, onda æu da te smaram svaki dan! :D
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

metarex

Citat: Andrej_Hotstepper poslato 20 Avgust, 2013, 21:32
Neæu da te muèim, kad mi bude trebalo, æu se javim :)
Inaèe, planiram i ja da radim nekog CRa, samo tra¾im ¾rtvu a i para malo fali.. ;)
I ba¹ zbog ove tvoje teme sam gledao istog gs-a, sviða mi se ¹to ima kardan, ima za 1k evra jedan u oglasima...
Samo da se stabilizujem, i ima da uzmem ne¹to tako i da krenem tvojim stopama, onda æu da te smaram svaki dan! :D

mislim da ti je som eura malo mnogo. sigurno mozes naci jeftinije. i ne mora da bude u nekom ekstra stanju jer i ovako ces da ga budzis. sto se gs-a tice ovi motori su prakticno nenadjebivi. uz redovno odrzavanje prelaze i po 200k km. pricam naravno o 750, 850, 1000.
ja sam za mog dao 500 jevreja i dok ga zavrsim kostace me oko 3- 3,5 soma. budzenje je skupa stvar. u svakom slucaju tu sam i pomocicu ti koliko mogu [cheers]
Kad treba da budes je..n, opusti se... mozda ti jos i  bude lepo

Hohštapler

...znam da je skup sport, zato i ne ¾urim dok mi se ne stabilizuje plata.. ;)

Za sad opremam gara¾u. Aj da se pohvalim.
Danas smo matori i ja zavarili tezgu, sutra ¹mirglanje i antirost i onda 2col daske, montiram mengele i imam radni sto ko èovek  [yahoo] dosad sve na podu,panju, sipurex bloku, ko cigan...
na zimu mo¾da napravim rampu za motor, al to otom potom...




PS.
kad je merak bio jefitn i kad smo mi bajkeri bili racionalni?!  :D
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

mali_zmaj

Citat: metarex poslato 18 Avgust, 2013, 21:49
Citat: mali_zmaj poslato 18 Avgust, 2013, 21:02
ej izvini sto te offujem, ali vizir gdje ga uze i imas li kakav link,a ako se sjetis koliki je far,tj jest promjer,da vidim dali je moj isti okrugli far pa¹e na takav vizir!

http://www.louis.de/_30bfadbc571f9ce59ed62cda772f16649d/index.php?topic=artnr_gr&artnr_gr=10006508
e sad, precnik fara ne znam tacno ali mislim da je 180mm
hvala druze na brzom odgovoru i linku!
jin-jang

metarex

e sad cu ja malo da offujem... danas nisam radio nista. malko sam se vozao...
http://goo.gl/maps/jgrH4

a to izgleda ovako:


370km [hello]
Kad treba da budes je..n, opusti se... mozda ti jos i  bude lepo

farbach


sediste gotovo, do subote i farbanje