Glavni meni

KTM 125 Duke

Započeo UFF, 02 Januar, 2011, 16:29

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

^SuPeR_MiNt^

Stevan@Pa znas sto njih najvise kude   [thumb_down] :) A meni se najvise svidja SM450rr :D  [veryangry]  [veryangry]  [veryangry]
UFF@ Moguce da je do toga !!!  [yahoo] [yahoo] [yahoo]

^SuPeR_MiNt^

AAAAA UFF nemoras da se mucis IPAK IH IMA SLOMLJENIH (ali ne kod nas )  [doh] AMERI DIVLJACI SVE CE UPROPASTITI !!!!
Yamaha

Kawasaki

OPET KTM :P :P :P
[djavo]
I ponovo Yamaha  [doh]

HONDA VINS !!!!   [yahoo] [yahoo] [yahoo] [yahoo] [cheers] [thumb_up]

Stevan

Ne vidim nijednog Husaberga ili Husqvarnu :)

^SuPeR_MiNt^

Nemoj da me izazivas :D Inace ce budu slike sa servisa sa sve cenama
to moze samo Husky !!!!!  [yahoo] [yahoo] [yahoo] [yahoo]


Stevan

Ajde pucaj :D Dve su Husqvarne prosle kroz moje ruke, a jednoj radi X generalni :D Motor je zmaj!

Bori¹a

Nema to veze, pukla je i meni klipnjaca na pontijaku, jes da nije motor al ima klipnjacu :D

UFF

videh juce ovu biciklu u promoto i mogu vam reci da mnoooogo dobro izgleda
na prvi pogled mislis da je 600ccm po faru i rezervoaru
tek kad ga malo bolje pogledas vidis usku gumu itd
ali mi i dalje izgleda bolje od svih 125ica a verovatno tako i ide
cekamo da ga neko kupi pa da probamo :)

Bori¹a

UFF-e primas li me u radni odnos sa onom firmom za likvidiranje ljudi? Samo mi daj pucaljku i uperi prstom u nekoga, i posle mi platis, ja kupim...
I svi manijaci imate krug :D

P.S
Sto KTM ima 15ks na 9.500rpm a yzf r125 ima 15ks na 9.000rpm?


Gašpar

Citat: Tamanitu poslato 25 Jul, 2011, 18:04
A ¹ta je sad ovo?! http://motoriblog.blogspot.com/2011/02/novi-ktm-duke-200.html
[clapp]

Ovo znaci da KTM vise ne opere ni Sava ni Dunav. Sklapanje u Indiji, rucke od Kawasakija. Sta je sledece? Kupice neki supermoto od kineskog proizvodjaca i lepiti KTM nalepnice po njemu?

markodjurovic

Pa bar su dovoljno posteni da kazu istinu, za razliku od vecine drugih
Grand Duke of Shumadija and Western Pomoravlje

zemunboy

Ali svidja mi se ovo "partner" Bajaj, malo tacnije je vecinski vlasnik :P

Bori¹a

Pa to je Duke 125 samo sa jacom masinom, ako je tako onda postoji mogucnost prebacivanja motora haah od 15ks se dobije 25 :D

perlx

Ima 1 u BG.
Sta znam, spor je. :)

^SuPeR_MiNt^

konacno mi je jedan primerak dopao u ruke , moram da priznam odlican !

Bori¹a

CitatMeðutim sa Duke-om mo¾e èovek lako upasti u zamku preterivanja, naime dovoljno je kratko vreme da ga upoznamo i prosto se nudi za divlju vo¾nju. U tome se krije doza opasnosti – u smislu da je ciljna grupa generacija tinejd¾era, a sam motor je prilièno varljiv. Elem: sa snagom motora naspram kategorije nema nikakvih problema, onima koji pate za èetvorotaktnim motorima bi vredelo iæi nekoliko krugova sa malim Duke-om, pi¹e jedan italijanski novinar. Vrlo brzo sa kratkim prelazima dosti¾e maksimalnu brzinu, koja iznosi oko 110 km/h. Kvaèilo je dosta mekano uz to je menjaè prilièno precizan, pa je stvarno idealan za uèenje. Na vibracije mora èovek da se navikne, po¹to se radi o jednocilindriènoj ma¹ini prisutne su u svakom opsegu obrtaja, ali na podno¹ljivom nivou. Po¹to su ga prvenstveno osmislili za svakodnevnu upotrebu, bitna je stavka i udobnost: ogibljenja poma¾u da se svare neravnine na putu, ali nekoliko sati vo¾nje je sasvim dovoljno u sedlu, iako je mekan, tu nema problema. Recimo to je nebitan elemenat kada vozaè ima svega 16-18 godina.

WTF? Samo 110kmh, a izgleda tako mocno...

perlx

Ja ne znam sta ti ocekujes od 125 4t [neampojma]

Bori¹a

130-140

Na YT imaju snimci kako je max 130 ali "cruise speed" 110-120

perlx

Pravih 130-140 je max za soft enduro cvaju.

To su ugl snimci cajgera....

Ne kazem da 4t 125 ne moze toliko, moze ako se produzi prenos, a onda mu treba vecnost dotle....

Bori¹a

Yamaha yzf-r125 top speed

Eto, mereno TomTom navigacijom

Sto en bi Duke mogao tako, jos je lepsi i noviji :D