Glavni meni

Od babe devojka... I to vrhunska.

Započeo Andreja, 30 Decembar, 2012, 16:18

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

mkt


Brrka

Svaka cast, sve pohvale :)

Inace rep je od trkacki od Honde CBR 600RR, 2005-2006 ;)

Arso 032

Uvek kada vidim TS 250 zaigrami srce jer se setim kako me taj motor posle desetina hiljada kilometara nikada nije prodao. Zanimljiv rad, mnogo truda, verovatno i para ali se namece pitanje sta je u svemu tome MZ osim masine, a i ona nije originalna. Nekako bi mi draze bilo da je sve dovedeno u originalno fabricko stanje, pa cak i onaj ogavni limeni far. U tom slucaju TS bi bio pravi oldtimer, a ovako jue samo nekakav koncept, doduse prilicno uspeo, ili Frankestajn sacinjen po princiipu od svega po malo za svakog po nesto. Ali posto je o ukusima besmisleno raspravljati, svaka cast na ulozenom trudu, ljubavi i vremenu. Postujem!!!

lord_oblivion

Sve se de¹ava u Dojèe gde MZova ima k'o pleve. Iz istog razloga je i tako pedantno uraðen.
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

Andreja

Citat: Joker poslato 03 Januar, 2013, 20:24
A sta ja da radim kada ne znam taj Spanski !?!

Sada lepo neka zavrsi pricu kada je zapoceo... Recnik u ruke i neka se igra...

Najbolje bi bilo da odem u Nemaèku da ti dovezem motor da ga provoza¹. Trulo je da kopiram sve slike i da prevodim tekst sa foruma jer takvih tema ima pun qrac na ADVrideru, okaèio sam par slika na poèetku da biste imali uvid u prièu, koga zanima, nek' klikne na link pa neka èita.

Jebote, neko ¾eli da doprinese zajednici na bilo koji naèin i odmah se javi neko dokon da proziva. Pa ¹to bih se onda ja i trudio, ima lepo da klikæem na "get new posts", da gledam i objavljujem oglase i dosta od mene.
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Joker

@perlx, imas rucak i pivo...  [cheers]

@Andreja, za tebe nema nista jer ne znas da shvatis salu... Nije bia nikakva prozivka..
A da, naravno da nije trulo da npr. prepricas celu preradu i podelis sa ostatkom foruma, kako treba... Ima ovde ljudi koji bi voleli da vide ovatkve stvari ali ne znaju Engleski pa imaju problem da gledaju samo slike...
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

Havarisan

prednje vile i tockovi od mito 125

Andreja

Citat: Joker poslato 05 Januar, 2013, 03:10
@perlx, imas rucak i pivo...  [cheers]

@Andreja, za tebe nema nista jer ne znas da shvatis salu... Nije bia nikakva prozivka..
A da, naravno da nije trulo da npr. prepricas celu preradu i podelis sa ostatkom foruma, kako treba... Ima ovde ljudi koji bi voleli da vide ovatkve stvari ali ne znaju Engleski pa imaju problem da gledaju samo slike...

To je ono ¹to je jebeno kod foruma, ne mo'¹ da skonta¹ neke izjave ukoliko ne poznaje¹ èlana... Znam za ubuduæe  [thumb_up]
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Dutchman


Hohštapler

...ja sam prvo pomislio da si ti radio... :D

Svaka momcima èast, lepo ja kad neko ume i ima para...
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

ljubisa

i ja hteo da te pitam kojim postupkom si vario ;D svaka im cast [thumb_up]
nije najsretniji onaj koji ima najbolje, vec onaj koji najbolje koristi ono sto ima

easy


Joker

Citat: Andreja poslato 06 Januar, 2013, 05:14
Citat: Joker poslato 05 Januar, 2013, 03:10
@perlx, imas rucak i pivo...  [cheers]

@Andreja, za tebe nema nista jer ne znas da shvatis salu... Nije bia nikakva prozivka..
A da, naravno da nije trulo da npr. prepricas celu preradu i podelis sa ostatkom foruma, kako treba... Ima ovde ljudi koji bi voleli da vide ovatkve stvari ali ne znaju Engleski pa imaju problem da gledaju samo slike...

To je ono ¹to je jebeno kod foruma, ne mo'¹ da skonta¹ neke izjave ukoliko ne poznaje¹ èlana... Znam za ubuduæe  [thumb_up]

Opusteno.. Sve je to normalno..
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

Havarisan

Citat: ljubisa poslato 07 Januar, 2013, 12:27
i ja hteo da te pitam kojim postupkom si vario ;D svaka im cast [thumb_up]
Tig postupak je u pitanju.

ljubisa

Pretpostavio sam, svaka cast za majstora. Hvala
nije najsretniji onaj koji ima najbolje, vec onaj koji najbolje koristi ono sto ima

raderis


Boban_m

Bas zanimljiv koncept, dopada mi se kako je ispalo. Jedino ne znam zasto je auspuh morao biti onakav, "ko piletu sisa" je prvo sto mi pada na pamet. Drugo, to treba da ima 50KS? Imam osjecaj da ce raditi dugo kao nekad moja 15-ka kad sam stavio klip 42...

Lazic


Boban_m

A i sta bih sa pojmom, koji ce mi ;D

Lazic