Glavni meni

Elektrièni Motocikli

Započeo Quickie, 30 Decembar, 2012, 15:45

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Radanovic

Evo konaèno jedan elektrièni motor , a da lièi na motor  ;D


Bultaco Rapitan
54ks , 189kg
s punim baterijama mo¾e preæi 200km
plan je prozivodnja 1.500 komada u prvoj godini

UFF

a koji je zivotni vek baterija i koliko kostaju da se zamene kad dotraju to niko ne pise

Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

djolefer

Imam ja na prodaju neki elektro.. Nemam baterije.. Ide na 48 volti,lepo izgleda,spojio mu ja 4 baterije iz ups-a ali nema bas snage da povuce mene od 120kg pa sam odustao od te ideje. Mislim da bi mu trebala 4 kom od 12v20ah da bi isao slasno ..
:D

Hurricane

..ja nemam ni¹ta protivu ovih na struju, samo neka ima ubrzanje brzinu i koèenje kako treba i boli me tuks na ¹ta ide...

e sad za zvuk æu u u¹i da turim slu¹ke i nasnimam svih zvukova redom, pa popakujem sve modele po folderima :

Ducati, Aprilia, Honda, Yamaha, Suzuki... ajd da ne budem najgori staviæu i Kawasaki..  ;D

Andreja

"Hmmm... ©ta æemo danas? Skoro nisam ðirao L2 sa suvim kvaèilom". Klik! Cakacakacakaklengklengleng vrooooooom!!! :D
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Hohštapler

...pa su¹tina prièa elektro motora i jesite to ¹to ima gotovo linearan obrtni moment, i daleko veæu snagu po kilogramu te¾ine agreata, a o tro¹kovima odr¾avanja da ne prièamo... ;)
Krenuo je i TT Zero, jo¹ samo nekoliko trka tih motora da se pojavi i to je to... imamo platformu za razvoj tehnologije.
U tome je buduænost, vi¹e sam nego siguran. Samo, ja bih vi¹e voleo da su Gorive æelije umesto baterija, ali i one su prièa za sebe...
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

PECA BMW

Ja si nisam jos ni ljucki benzinca kupio i provozao vi bi odma na struju ... e ne moze ... odo da izmisljam EMP
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Radanovic


Lightning LS-218 cestovna verzija

Sad , pitanje je da li ima 205ks kao i trkaæa verzija koja je osvajala Pikes Peak

Lazic

Citat: PECA BMW poslato 20 Maj, 2014, 23:41
Ja si nisam jos ni ljucki benzinca kupio i provozao vi bi odma na struju ... e ne moze ... odo da izmisljam EMP
Kako nas hoæe pare poslednjih decenija, i neæemo se ljudski navozati ni na benzin ni na struju...:o

goranvojska

Citat: Laziæ poslato 30 Maj, 2014, 09:54
Citat: PECA BMW poslato 20 Maj, 2014, 23:41
Ja si nisam jos ni ljucki benzinca kupio i provozao vi bi odma na struju ... e ne moze ... odo da izmisljam EMP
Kako nas hoæe pare poslednjih decenija, i neæemo se ljudski navozati ni na benzin ni na struju...:o
jos malo pa ce mo na metlu ko vestice.

Lazic

I metla tro¹i gorivo...;D Ili æe to dr¾avni organi da utvrde i naplate akcizu...:o [facepalm]

srbac

Akrapovicu se sprema propas ...  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [panic] [panic] [panic] [panic] [panic] [pop]

Lazic

©to, praviæe zvuènike koji æe da re¾e umesto izduva...;D

ЯЭВОЛУТИОН

jok stave neku ribiu koja se plasi pa slusas nju i zoves je akrep
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Andreja

Sad neæe da bude lo¾enje, stavio sam Akrapa, Two Brothers, Supertrapp i slièno...
Nego, eeeeeej matori, ¹to sam stavio JBL 2x200w, neæe¹ verovati kako se èuje kad su mi pune baterije na tormou!
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Biker-Boy

uopste nisam protivnik elektro-motocikala, cak sam i totalno za njih, ali brate svaki je ruzan ko qrac... [povracanje]  mozda jedan u 10 da je lep
I feel the need..... the need for speed !!!

Hohštapler

....znate ko je ove godine osvojio Pikes Peak?
u generalnoj konkurenciji, znaèi pobedio fabrièke dukatije i ostale...
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Hurricane

..dobro pièka mu materina, hoæe¹ reæi il da guglam?

msm mogao sam i odma al rekoh volim ba¹ od tebe da èujem neku pametnu...

hajd noæas molim te..  [watching]