Glavni meni

Tra¾im posao

Započeo Andreja, 30 Novembar, 2012, 18:20

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

AndreyRR


SSZGO

lakse mi je da radim  fitnes nego da se cimam programiranjem...
a i bolje se placa :)
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

dzimika

#22
evo ja trazim posao bukvalno od kako sam se zaposlio, a tome ima skoro 3 godine
imam iskustva kolko hoces, znam da radim sve i svasta i mehaniku i sa drvetom i elektrikom a najvise iskustva imam u prodaji, zavrsio sam i fax
i pored svega toga posao ne mogu da nadjem, cak ni poslove od 300e (a takav vec imam) samo da promenim sredinu malo jer mi od ove kosa sve vise sedi
znam da kad bi otisao preko nasao bi neki obican ne mnogo naporan posao za vece pare nego ovde ali na zalost nema ko ni da mi pomogne da odem jer ni preko nema vise posla kao nekad
oni koji su otisli preko znaju da ih ovde ne ceka nista bolje a rado bi se vratili
oni koji su ovde rado bi otisli preko da zarade malo vise
ja ne trazim nista neverovatno niti nemoguce, posao sa kojim mogu da zivim i da hranim dete kad poplacam sve racune

mkt


Kengur

Citat: dzimika poslato 09 Decembar, 2012, 15:40
evo ja trazim posao bukvalno od kako sam se zaposlio, a tome ima skoro 3 godine
imam iskustva kolko hoces, znam da radim sve i svasta i mehaniku i sa drvetom i elektrikom a najvise iskustva imam u prodaji, zavrsio sam i fax
i pored svega toga posao ne mogu da nadjem, cak ni poslove od 300e (a takav vec imam) samo da promenim sredinu malo jer mi od ove kosa sve vise sedi
znam da kad bi otisao preko nasao bi neki obican ne mnogo naporan posao za vece pare nego ovde ali na zalost nema ko ni da mi pomogne da odem jer ni preko nema vise posla kao nekad
oni koji su otisli preko znaju da ih ovde ne ceka nista bolje a rado bi se vratili
oni koji su ovde rado bi otisli preko da zarade malo vise
ja ne trazim nista neverovatno niti nemoguce, posao sa kojim mogu da zivim i da hranim dete kad poplacam sve racune

A to ti dodje na iznos od minimum 800e... Plus da zena ima neki minamal bar...

dzimika

sa 800e mesecno bi mogao i za more da skupim
600e bi bilo sasvim dovoljno jer nemam mi prevelike prohteve

AndreyRR

sobzirom da se stalno nesto drzava busa sa evropskim propisima
valjo bi imati i evropske plate,a ne plate manje od kineskih

SSZGO

nije ni ovde nista bolje... i meni je danas plata 300 eura...
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

dzimika

mislis samo za danas ti je 300e :D

CBRR1

Citat: dzimika poslato 10 Decembar, 2012, 00:37
mislis samo za danas ti je 300e :D
A sta mu se slihtas jbte,ti iznosis problem tebe i tvoje porodice,sto je problem svih nas,a on kao danas plata 300e,boli me kurac al uvek sam iskren,ali ponizava te odgovorom,a jel on siguran da se sa mundzosima bavi fitnesom za 300e na dan...?

pit

   Pa gimnastika je gimnastika.

CBRR1

Citat: pit poslato 10 Decembar, 2012, 01:55
   Pa gimnastika je gimnastika.
Ajmo noge gore...poznati su mundzosi po tome...jer zene su sakrivene...


pit

Citat: CBRR1 poslato 10 Decembar, 2012, 01:57
Citat: pit poslato 10 Decembar, 2012, 01:55
   Pa gimnastika je gimnastika.
Ajmo noge gore...poznati su mundzosi po tome...jer zene su sakrivene...


          Znas onaj fazon kad u tursko kupatilo udje mlad junosa i prdne onako tiho CIJUUU.......
          Odmah se 100 straih prdekana okrene da vide ko to tako tiho prdi....

UFF

Citat: dzimika poslato 09 Decembar, 2012, 15:40
evo ja trazim posao bukvalno od kako sam se zaposlio, a tome ima skoro 3 godine
imam iskustva kolko hoces, znam da radim sve i svasta i mehaniku i sa drvetom


mozes da napravis ovo?

eto ti ideje
i prodajes kao originalni novogodisnji poklon

[attachment deleted by admin]

SSZGO

Citat: CBRR1 poslato 10 Decembar, 2012, 01:49
Citat: dzimika poslato 10 Decembar, 2012, 00:37
mislis samo za danas ti je 300e :D
A sta mu se slihtas jbte,ti iznosis problem tebe i tvoje porodice,sto je problem svih nas,a on kao danas plata 300e,boli me kurac al uvek sam iskren,ali ponizava te odgovorom,a jel on siguran da se sa mundzosima bavi fitnesom za 300e na dan...?

#1 ja ne radim sa arapima... i jel mislis da je meni neko ovde nasao posao??
#2 ja teram letos na 50+ stepeni u proseku 50km dnevno da bih nasao klijente... NA ROLERIMA jer drugi prevoz nemam, niti pare za taksi... dok drugi treneri kukaju da nemaju posla, ja se drkam ko mentol ali posao se uvek nadje...
#3 ako ja mogu da nadjem online posao sa amerima u poslednjih 10 godina, a nisu me nikad ni videli ni culi, niti znaju kako radim, a ti ne mozes da uradis isto to... cenim da je problem u tebi.. ne znas da se reklamiras, ne znas da prodas pricu, ne znas jezik, ili ne znas materiju koju prodajes ili jednostavno nisi dovoljno uporan... ovo vazi i za svaki drugi posao... ako si dovoljno agresivan i znas sta radis, naci ces vec posla i u tanzaniji...


Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

bora63

Nepunih 30000,isplata dvaputa mesecno,prijava odmah po prijemu (citaj tri dana probnog rada i po donesenju dokumentacije prijava na stvarni iznos a ne neki minimalac),radno vreme od 16h pa dok se nezavrsi (citaj 2,3 pa zalomi se nekad i do 4h ujutru)......
Posto imas i B kategoriju mozda ima sansa da radis i kao kurir.Doduse tu bas nesto i neznam mnogo sta i kako posto sam u magacinu ali znam da i toga treba......
Rad u magacinu brze poste pa ako ti zvuci zanimljivo javi se da ti napisem i ostalo. Neznam kolko primas u TC Usce ali ovde je start   kao sto ti napisah bilo da si kurir ili magacioner.Naravno ako imas staza to utice nekim delom u budicim platama ali start je kao sto rekoh.

CBRR1

Citat: SSZGO poslato 10 Decembar, 2012, 03:48
Citat: CBRR1 poslato 10 Decembar, 2012, 01:49
Citat: dzimika poslato 10 Decembar, 2012, 00:37
mislis samo za danas ti je 300e :D
A sta mu se slihtas jbte,ti iznosis problem tebe i tvoje porodice,sto je problem svih nas,a on kao danas plata 300e,boli me kurac al uvek sam iskren,ali ponizava te odgovorom,a jel on siguran da se sa mundzosima bavi fitnesom za 300e na dan...?

#1 ja ne radim sa arapima... i jel mislis da je meni neko ovde nasao posao??
#2 ja teram letos na 50+ stepeni u proseku 50km dnevno da bih nasao klijente... NA ROLERIMA jer drugi prevoz nemam, niti pare za taksi... dok drugi treneri kukaju da nemaju posla, ja se drkam ko mentol ali posao se uvek nadje...
#3 ako ja mogu da nadjem online posao sa amerima u poslednjih 10 godina, a nisu me nikad ni videli ni culi, niti znaju kako radim, a ti ne mozes da uradis isto to... cenim da je problem u tebi.. ne znas da se reklamiras, ne znas da prodas pricu, ne znas jezik, ili ne znas materiju koju prodajes ili jednostavno nisi dovoljno uporan... ovo vazi i za svaki drugi posao... ako si dovoljno agresivan i znas sta radis, naci ces vec posla i u tanzaniji...



Samo cu te pitati,sto nisi ostao u Srbiji i iskoristio te tvoje mogucnosti da se reklamiras,da prodas pricu,da koristis agresivnost,srpski jezik perfektno znas ...pa zato sto bi i dalje imao 300e...

SSZGO

#38
Citat: CBRR1 poslato 10 Decembar, 2012, 11:00
Citat: SSZGO poslato 10 Decembar, 2012, 03:48
Citat: CBRR1 poslato 10 Decembar, 2012, 01:49
Citat: dzimika poslato 10 Decembar, 2012, 00:37
mislis samo za danas ti je 300e :D
A sta mu se slihtas jbte,ti iznosis problem tebe i tvoje porodice,sto je problem svih nas,a on kao danas plata 300e,boli me kurac al uvek sam iskren,ali ponizava te odgovorom,a jel on siguran da se sa mundzosima bavi fitnesom za 300e na dan...?

#1 ja ne radim sa arapima... i jel mislis da je meni neko ovde nasao posao??
#2 ja teram letos na 50+ stepeni u proseku 50km dnevno da bih nasao klijente... NA ROLERIMA jer drugi prevoz nemam, niti pare za taksi... dok drugi treneri kukaju da nemaju posla, ja se drkam ko mentol ali posao se uvek nadje...
#3 ako ja mogu da nadjem online posao sa amerima u poslednjih 10 godina, a nisu me nikad ni videli ni culi, niti znaju kako radim, a ti ne mozes da uradis isto to... cenim da je problem u tebi.. ne znas da se reklamiras, ne znas da prodas pricu, ne znas jezik, ili ne znas materiju koju prodajes ili jednostavno nisi dovoljno uporan... ovo vazi i za svaki drugi posao... ako si dovoljno agresivan i znas sta radis, naci ces vec posla i u tanzaniji...



Samo cu te pitati,sto nisi ostao u Srbiji i iskoristio te tvoje mogucnosti da se reklamiras,da prodas pricu,da koristis agresivnost,srpski jezik perfektno znas ...pa zato sto bi i dalje imao 300e...

ja nikad nisam radio posao u srb, ja radim za amere od svoje 16te...
u pocetku sam se trudio, posle sam se smorio od tog posla (programiranje) i radio u proseku sat dva dnevno da platim svoje troskove...
i dalje mogu da radim isti posao, i ako hocu imam ga dovoljno za po ceo dan, 24h dnevno

ali ovo ovde je mnogo lakse, blejim u teretani, ne razmisljam puno, samo treba da budem u formi i pricam ljudima ono sto zele da cuju...

da ne spominjem razliku u kvalitetu zivota i zivotnoj sredini, naravno prednost je iskljucivo onda kada mozes to da priustis
i ovde ima mnogo mnogo ljudi koji rade za 300-500 eura mesecno, mislim da njima ne znaci mnogo trzni centar, ili bazen u zgradi koju cuvaju...

sa sprskim firmama sam uvek izbegavao da radim, tu je stalno bilo problema...
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

CBRR1

Citat: SSZGO poslato 10 Decembar, 2012, 11:07
Citat: CBRR1 poslato 10 Decembar, 2012, 11:00
Citat: SSZGO poslato 10 Decembar, 2012, 03:48
Citat: CBRR1 poslato 10 Decembar, 2012, 01:49
Citat: dzimika poslato 10 Decembar, 2012, 00:37
mislis samo za danas ti je 300e :D
A sta mu se slihtas jbte,ti iznosis problem tebe i tvoje porodice,sto je problem svih nas,a on kao danas plata 300e,boli me kurac al uvek sam iskren,ali ponizava te odgovorom,a jel on siguran da se sa mundzosima bavi fitnesom za 300e na dan...?

#1 ja ne radim sa arapima... i jel mislis da je meni neko ovde nasao posao??
#2 ja teram letos na 50+ stepeni u proseku 50km dnevno da bih nasao klijente... NA ROLERIMA jer drugi prevoz nemam, niti pare za taksi... dok drugi treneri kukaju da nemaju posla, ja se drkam ko mentol ali posao se uvek nadje...
#3 ako ja mogu da nadjem online posao sa amerima u poslednjih 10 godina, a nisu me nikad ni videli ni culi, niti znaju kako radim, a ti ne mozes da uradis isto to... cenim da je problem u tebi.. ne znas da se reklamiras, ne znas da prodas pricu, ne znas jezik, ili ne znas materiju koju prodajes ili jednostavno nisi dovoljno uporan... ovo vazi i za svaki drugi posao... ako si dovoljno agresivan i znas sta radis, naci ces vec posla i u tanzaniji...



Samo cu te pitati,sto nisi ostao u Srbiji i iskoristio te tvoje mogucnosti da se reklamiras,da prodas pricu,da koristis agresivnost,srpski jezik perfektno znas ...pa zato sto bi i dalje imao 300e...

ja nikad nisam radio posao u srb, ja radim za amere od svoje 16te...
u pocetku sam se trudio, posle sam se smorio od tog posla (programiranje) i radio u proseku sat dva dnevno da platim svoje troskove...
i dalje mogu da radim isti posao, i ako hocu imam ga dovoljno za po ceo dan, 24h dnevno

ali ovo ovde je mnogo lakse, blejim u teretani, ne razmisljam puno, samo treba da budem u formi i pricam ljudima ono sto zele da cuju...
Spoj lepog i korisnog...  [thumb_up] [thumb_up] ;)
Jbga ovde sta god radis tesko da je takav spoj,jednom u 10000 slucaja..