Glavni meni

Motori koje vam nude u zameni

Započeo UFF, 30 Novembar, 2012, 16:13

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

UFF

zna li neko koliko realno vredi ovaj stilo pod uslovom da stvarno sve radi i nema nikakvih ulaganja?

http://www.polovniautomobili.com/putnicka-vozila/7369040/fiat-stilo-19-jtd

isto godiste isti motor a cene idu od 1600 do 3000+ eur
i ima ih milion u ponudi pa mi nista nije jasno

Darko

Vredi toliko koliko pise. Mozda stotinak evra manje , pod uslovom da je opis tacan.

UFF


bigbad86

Vrlo je moguce da ovi sto prodaju jeftinije prodaju po nabavnoj ceni jer su uvezli vise vozila nego sto mogu da prodaju, a vozila im stoje na placevima i svakog dana gube na vrednosti i propadaju cak i kad stoje. Neka vozila stoje i 5 godina pa su im posle toga vecina guma i gumenih delova po servisu za zamenu. Dok auto koji se redovno vozi i odrzava nema taj problem.

Jos su ovi skuplji modeli pre restylinga  [doh]

Darko

Pa od ova cetiri oglasa , gornji od prva dva je realna cena...krsina teska, cim je neregistrovan ko zna koja ja fora , a i na gornji od zadnja dva je realna cena jer je verovatno multijat, oni su skuplji...

Ova druga dva su pecarosi  :-)

sremac

stilo je stra¹an auto, ali 2000-2200 maksimum za ovog prvog konkretno ,  ispod 2000 su uglavnom benzinci 2001 koji imaju problematiène ECU koji hoæe da riknu zbog samog polo¾aja na koji ih je fabrika postavila pa zato nisu cenjeni, a ovi sa oko 3000 su uglavnom noviji 2005, 2006+ ili malo stariji sa jaèim opremama, jbg stilo se jako dugo proizvodio, ubacivani su motori od 1.2, 1.4, 1.6, 1.9jtd jaèi 115 i slabiji 80ks, pa 1.9multijet od 120 i 140ks, pa 2.4 abart, isto tako ima ih od klotara, pa sve do lepo opremljenih s panoramama automatskom klimom i sliènoj opremi koje se ne bi postideli neki BMW i Audi
budala na leru, mudonja u kontra smeru


srbac

Stari JTD je super a ovaj noviji ima more electronike koja pravi velike probleme !!!

mrle

Odmah je razlika u ceni 500e samo po pitanju kvaèila, 100-200e kako radi klima, ostalo ide na gume, op¹te stanje...
Pretpro¹le godine je moj mlaði brat kupio ovakvog Stila za 2000e, auto utegnut, prav kao praæka, enterijer super... I¹ao sam pro¹lo leto sa njim u Grèku, odlièan. Zato sam se i odluèio za JTD pri kupovini svog auta.
A fora je ¹to moj brat pojma nema o autima, ne zna sijalicu da zameni, samo tra¾io po oglasima sa ke¹om u d¾epu. Toliko je ima i za te pare je strpljivo tra¾io, èim se pojavio, oti¹ao i kasno uveèe ga kupio. Bez ikoga, bez majstora, bez provere... Ludak.
Ja ga pred more kontrolisao, pregledali ga detaljno, sve ¹to mu je ovaj rekao, bilo je novo, ceo trap, diskovi, ploèice, veliki servis...

bigbad86

Pa imao je srece... Mada dosta se vidi i kad vidis vlasnika...

jocale

Da li nekoga interesuje yamaha r1 2001. godiste registrovana jos 11 meseci, vlasnik kaze da je u prvoj boji cena 2800e?  [neampojma]








Samo polako i pun gas

perlx


ЯЭВОЛУТИОН

realno su se prodavali izmedju 1800 i 2000....ovaj mislim da trazi nesto vise...ali je za tvoj mrtvi dvocilindricni pokusaj motorcikla italijanske proizvodnje sa japanskim motorm, izmislio motor za put....zapravo je motor za put odlican....jedina mana je ducati....i far koji je u rangu sa najgorim ikada....ckilji ko fenjer..
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

perlx

Kako dalje od tebe ne idem nije ST2 za mene.

Steel_Stallion

ovo je moj stari motor
i nije presao 23000km ;)
http://www.polovniautomobili.com/motori/7660006/kawasaki-636
cisto ako neko zeli da zna
I don't know about angels, but it's fear that gives men wings!

con3

Citat: Steel_Stallion poslato 11 Februar, 2016, 17:43
ovo je moj stari motor
i nije presao 23000km ;)
http://www.polovniautomobili.com/motori/7660006/kawasaki-636
cisto ako neko zeli da zna
A sta je on menjao sa tobom Suzuki ?

Steel_Stallion

ne ne ne

slucajno sam naleteo na moj stari motor
prodao sam ga sa 30000 na satu 2013-e
ovaj suzuki sto sam ja uzeo je lipicaner 17500km na satu. znam sve vlasnike. nema tacku na sebi.
I don't know about angels, but it's fear that gives men wings!

Darko

Ovaj plavi R1 prodaje Sveta , vec par meseci .. Njegova je ona grupa ili stranica na FB - motori i moto oprema prodaja ...

dr32

Citat: Steel_Stallion poslato 11 Februar, 2016, 18:26
ne ne ne

slucajno sam naleteo na moj stari motor
prodao sam ga sa 30000 na satu 2013-e
Pa sta ne tu cudno, 2003 godiste i u jednom trenutku poceo da vrti sat u nazad i da dize cenu zato sto je za koju godinicu "jungtimer", a posle toga ide u "oldtimer-e" pa ce i cena da skoci adekvatno  [panic]
Ja skoro video svoj motor prodat pre koju godinu koji je u oglasima bio ni manje ni vise nego 1400e skuplji nego sto ga je covek kupio  [samoubistvo]  [rofl] Valjda ima zlatna jaja, pa ga je dobro ozracio u medjuvremenu  [doh] [doh] [doh]
4 wheels move the body, 2 whells move the soul... enjoy

Gavrolini

Pa fazer 1000 koji sam ja prodao pre tri ipo godine za 2150 se i dan danas pojavi na oglasima za 2900-3000e.  Mislim ok je da neko hoce da zaradi tu nema nista lose ali kad pocnu price kao u ovom mom slucaju, tipa prvi vlasnik, licno ga uvezao iz francuske. I to poznat lik u moto svetu.