Glavni meni

Motori koje vam nude u zameni

Započeo UFF, 30 Novembar, 2012, 16:13

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Kostić

meni nude smart, bemve, le¹, kr¹, 40000 kubika, a pare niko. pa, ako niko neæe da da pare, ima da ga saranim i okaèim na zid. svi hvale svoje, a kad ode¹ da vidi¹, ono baraka do barake. svi pre¹li jedva po dva kruga. ovaj moj je bio debelo jeban od bubija, a ja sam jo¹ gori. platio sam ga dvaipo soma, tra¾im tri. boli me paja, oæe neæe ne mora.

najvi¹e volim kad mi neko ka¾e, ne vredi. pa ¹ta si me koj kurac zvao i ¹ta mi nudi¹ bolje kad moje ne valja. kupi¹, ispu¹i¹ i æuti¹. ili ima¹ sreæe kad neko izlapi pa proda dobro za sitan ke¹. al, takvi se ne raðaju radnim danima. mo¾da vikendom. loto.

dragan

vocnjak, ogroman kola razna, gliser ,gradju,
neki su govorilo dam nesto para ostalo da cekam,
samo vas posmatram...

jocale

izgleda ja jedini prodao motor za kes :D
Samo polako i pun gas

djolefer

Evo sta meni Coek nudi,ako ima zainteresovanih dao bih ovih 5 komada za 1300e nov jedann je 520dolara



:D

UFF

kvm switch kod kineza nov za 5 eur

djolefer

:D

djolefer

:D

UFF



Kostić

lep stari motor bez obzira ¹to ima ime klaviature : ) ti 'madmaks' levak èunkovi su keva. ako je dvesta evra kupujem.

UFF

pogodio si :)
covek trazi iljadu i ti dvesta

pa rekoh da vidim na forumu jel lud ili se drogira ili je mozda realan?  [neampojma]

Kostić

1200 e za s model (inaèe fabriki Y maj fejvori slovo jel ;D ) pa ok, mislim ako to vredi èetri glave, al opet ok. èovek tra¾i pa ako dobije na izgled ko ne zna da broji godine, opet ok.

Kostić

al ipak je to pre 85', tj 84'. mo¾da e javi alja. taman da ima ¹ta da vozi : )

Peki

Citat: UFF poslato 01 Septembar, 2014, 22:52
pogodio si :)
covek trazi iljadu i ti dvesta

pa rekoh da vidim na forumu jel lud ili se drogira ili je mozda realan?  [neampojma]

Na prvi pogled ova ma¹ina je u sjajnom stanju.

Za nekoga ko voli ovakve motore nije lo¹a prilika da za malo para doðe do priliènog broja  kubika.

Ako tra¾i 1200 verovatno bi ga dao i za 1100 a mo¾da i manje.

Gledajuæi kakvi se le¹evi valjaju za ispod 1000 evra za moj raèun (pod uslovom da je motor stvarno dobar kao ¹to izgleda)

ovo je skroz dobra priika za kupovinu.




Kostić

nije zlato sve ¹to sija. realna vrednost ove naprave nije ni 400 e. realna, ne prodajna unas. koliko god da je lep i oglancan, nedoti bog da se ne¹to na njemu pokvari. iæi æe¹ u muzej po deo. inaèe, ima¹ kr¹eve i za pet iljada evra.

makinjo

Ovo ce uzeti samo neko ko voli da vozi televizor :D

UFF

trazio covek da mu dam ovaj moj maxi skuter iz ovog stoleca i da mu doplatim 500eur  :o  :wtf:  [ludak]

Kostić

ne znam ja, trgovina je èudo. nego, ova stvar konkretno je u svoje vreme i¹la dve glave. danas se litra¹i kurèe sa ono kuca tri glave, a ovo je 750. tako da, izra¾avam po¹tovanje prema ovoj spravi. al ne da ne bih dao somaidvesta, nego mi ne bi napalo pamet. a danas je to lep penzionerski motor za u¾ivanje sa skoro devedeset konjiæa. lepo su mu niklovani izduvi ili on tries godina nije sklopljen pa ga fabrika sklopila juèe ; )

UFF


BOKYBOY