Glavni meni

Kupujem motor iliti nastavak teme suzuki gsxr 600 :D

Započeo Kanarinac, 19 Novembar, 2012, 01:09

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Mad Max

onda nemas problem ako si vozio i uzimas sto je lep :)  ja sam vozio jednu sezonu na ulici k8-9, lep je za grad, lagan upravljiv, ali covece u punom nagibu mozes rucku do kraja okrenut i on nista samo cvili, par puta se toliko nervirao da sam hteo da trcim kraj njega.
Brzi od smrti, Jaci od bola

Bori¹a


ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Bori¹a


Kanarinac

A jok kupicu motor koji je ruzan :D Ti Uffi si stajler stari tako da nemoj meni te fore ko devojcica  :P :P :P
E sad sto sam se odlucio za Suzuki. prvo R6 su preskupe, a ne mogu da je vozim,motor je minijaturan. CBR600 mi se ne svidja,a kawe ne volim. Suzuki sam provozao i svidelo mi se kako se vozi. Kao bicikla je. Nisam trkac, ne divljam. Nikada nisam,a mislim da nikada necu iskoristiti 80% snage i mogucnosti motora. Uzivam u voznji


E sad sto se tice ovo lucky strike-a. Motor je 2006 godiste i poprilicno je leskast. Plastike su naravno kineske, bas ni nijedan deo ne lezi lepo. Luftovi su katastrofa, ali to je za njih normalno. Onda prenje plastike su povezane vezicama! Znaci vezice ih drze, isti je slucaj i ispod zadnjeg sedista. Decko ciji je motor kaze da ga nije palio 15ak dana, kada je palio motor bas ga je tesko upalio, ali ajde stajao je. Kad je upalio iz motora su se culi neki cudni zvuci, nesto lupka ali ne znam sta. Prvo sam mislio auspuh, ali kad stavim ruku preko njega i dalje se cuje nesto. Pise da je presao 7500 sto je moguce, ali je imao neki fin pad. Nije krpljen i slicno, sve je zamenjeno sto nije valjalo. Ima nove gume, kocnice su mu dobre i tako. E da i ima samo jedan kljuc, pri tom obican metalni, nema kod. Sve u svemu trazim dalje, oko ovog ima dosta da se igra, a meni se to ne radi.

E da, zaboravih da napsiem. Motor stoji u nekoj velikoj hali, tako da sam mogao sve lepo da pogledam

Jefta


ЯЭВОЛУТИОН

ali to kad motor bude tvoj (jeftin) a ne od tvog brata Skupe :)
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Lazic

Citat: Mad Max poslato 20 Novembar, 2012, 20:57
ali covece u punom nagibu mozes rucku do kraja okrenut i on nista samo cvili, par puta se toliko nervirao da sam hteo da trcim kraj njega.

[rofl] [rofl] [rofl] [kralj] :-*

Kad porastem, hoæu ja da budem tako lud...:D

RRa¹ko

Citat: Mad Max poslato 20 Novembar, 2012, 20:27
mislim da ces se razocarati kad sednes sa R6 na suzuki 600 koji je teska lenstina, lepo se sedi, udoban je, nije los, ali snage nema nikako. opet, ti znas najbolje

njemu performanse, upravljivost i slicne stvari ne znace nista.. samo da je lep i da ima zadnji sic!

jednom zamalo da padne jel je na semaforu zaboravio da da gas a podigao noge  [rofl] [rofl]

UFF

kanarinac treba da kupi neku lepu apriliju od 125kuba
moze i nova, sve plastike na mestu i 3 kljuca :)

Mad Max

Citat: Laziæ poslato 21 Novembar, 2012, 10:00
Citat: Mad Max poslato 20 Novembar, 2012, 20:57
ali covece u punom nagibu mozes rucku do kraja okrenut i on nista samo cvili, par puta se toliko nervirao da sam hteo da trcim kraj njega.

[rofl] [rofl] [rofl] [kralj] :-*

Kad porastem, hoæu ja da budem tako lud...:D
ti si odavno porastao, samo imas druge vrste ludosti :)    sto ste ljubomorni na kanarinca, covek kupuje da mu bude lepo, a on zna sta mu odgovara
Brzi od smrti, Jaci od bola

Kanarinac

Ahahahahaha nemojte mene da jebete :))) Ima toliko njih koji naginju ka tome :)()

@revolucija xaxaxaxaxa

UFF

Citat: Mad Max poslato 21 Novembar, 2012, 11:59
Citat: Laziæ poslato 21 Novembar, 2012, 10:00
Citat: Mad Max poslato 20 Novembar, 2012, 20:57
ali covece u punom nagibu mozes rucku do kraja okrenut i on nista samo cvili, par puta se toliko nervirao da sam hteo da trcim kraj njega.

[rofl] [rofl] [rofl] [kralj] :-*

Kad porastem, hoæu ja da budem tako lud...:D
ti si odavno porastao, samo imas druge vrste ludosti :)    sto ste ljubomorni na kanarinca, covek kupuje da mu bude lepo, a on zna sta mu odgovara

znam ja za sta mu odgovara

da vozi qrveeee   [prebicute]

Kanarinac


Mad Max

Citat: Kanarinac poslato 21 Novembar, 2012, 13:14
A ti ne volis da ih vozis? :)))
namerno nisam hteo da ja pocinjem, sami ste se izdali :)
Brzi od smrti, Jaci od bola

UFF

Citat: Kanarinac poslato 21 Novembar, 2012, 13:14
A ti ne volis da ih vozis? :)))

da ih vozim?

NE VOLIM

ne volim nikog da vozim
a jos manje volim kad ja treba nekom da sam suvozac, sav se ukocim
fuck that, vozim se sam, tako motor najbolje ide i ne razmisljam da li cu jos nekog da ubijem zajedno sa mnom ako mi dodje da divljam... a dodje mi stalno :)

Lazic

Citat: Mad Max poslato 21 Novembar, 2012, 11:59
Citat: Laziæ poslato 21 Novembar, 2012, 10:00
Citat: Mad Max poslato 20 Novembar, 2012, 20:57
ali covece u punom nagibu mozes rucku do kraja okrenut i on nista samo cvili, par puta se toliko nervirao da sam hteo da trcim kraj njega.

[rofl] [rofl] [rofl] [kralj] :-*

Kad porastem, hoæu ja da budem tako lud...:D
ti si odavno porastao, samo imas druge vrste ludosti :)    sto ste ljubomorni na kanarinca, covek kupuje da mu bude lepo, a on zna sta mu odgovara

Ja porastao...??? 'si ti  [ludak] [rofl] [rofl] [rofl]

Kanarinac

E jbg nesto mora i da se jebe. To sve ide u paketu zadovoljstva voznje motora :D Ruzan sam i glup,moram da jurim ribe na motor :(((

@Mad Max
Ja nisam ni krio :D

Kanarinac


CBRR1

Ja bi da izvrsim atak na vase ponasanje,jer se neumesno ponasate prema gospodinu Kanarincu,ako nemate da mu ponudite skladno resenje,Ja bih Vas zamolio da ne pisete ovakve komentare,i zamolio bih admine da sankcionisu ovakav vid komentara...unapred hvala...