Glavni meni

Kako ofarbati motor

Započeo CBRR1, 19 Novembar, 2012, 14:54

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Plazma Keks

Citat: Bori¹a poslato 23 Novembar, 2012, 22:27
Au postovani CBRR1 ovo je ogromna uvreda na racun vase licnosti, mislim da Admin Robot mora pod hitno da intervenise...
a ja bih molio da se borisa smorisa ne javlja na svaciji komentar. ili ipak zeli da se malo vise ucepi da moze da postane rascepljen?

Bori¹a

ovde se spominju teske uvrede, molim nekoga da ovo sankcionise

Plazma Keks


Nixazzar

Slazem se sa postovanim gospodinom Borisom, veoma velika uvreda na racun vase cenjenje licnosti, mora biti pod hitno sankcionisano.

Bori¹a

hvala sto se slazes, mislim da ovo nije prvi put da se desava, ja sam za slicno dobio 30 dana

Plazma Keks


Bori¹a


Plazma Keks

ja cu eventualno jedan dan...
nisam bio toliko dosadan. a nisam bio tolika zenica da pravim temu kako cu otici sa foruma, a posle pravio temu da se izvinjavam svima redom da me puste ponovo na forum.
pokri se usima

PeraBrener

De ste manijaci. E, pazi vamo! Dosao sam do toga da moram da se odlucim u koju boju da farbam motor. Imam tri solucije, i mislim sve tri su mi lepe jebo mamu. Aj da vidimo koja se vama najvise svidja. :)))))




[attachment deleted by admin]
This life is yours.. Take the power to choose what you want to do and do it well.

Plazma Keks


PeraBrener

brate i meni se svidja crvena! :D Al reko ajd, da vidim kako se ostalima cini. :)
This life is yours.. Take the power to choose what you want to do and do it well.

Chris_SM

Citat: Plazma Keks poslato 23 Novembar, 2012, 22:45
da, bilo nam je zao...
Kome je bilo zao? :D
Perabrener:Crvena definitvno ;)

Plazma Keks


UFF

Citat: UFF poslato 22 Novembar, 2012, 03:26
Citat: CBRR1 poslato 19 Novembar, 2012, 14:54
A sta mislis o zlatnim felnama..? a uz zlatne felne motor u mat crno,jesi mozda razmisljao o tome..?

ma sta bre zlatno znam ja da se ti lozis na crno/belo

cbr-u nadjoh i ja crno-belu kombinaciju koja mi se svidela u picku materinu
maskirno je bez veze da ga radim ali ovako nesto ili kao isecak texta iz novina mi se vec opasno svidja i sve mi se cini da ce da bude prelepljen u takvu foliju (jebes farbanje)

CBRR1


Darko

moj glas crvenoj takodje...


yamahar6dejan

nekom mozda jeste ciganska ali meni je ova R1  [balavi] [balavi] [balavi] [balavi]

clutch&brake

kod nas to ne prolazi... odma bih te pitali sto si farbao motor? jel padano? a motor izgledaaaaa VRHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHH

[balavi] [thumb_up]
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

yamahar6dejan

Citat: njanja poslato 22 Februar, 2013, 11:40
kod nas to ne prolazi... odma bih te pitali sto si farbao motor? jel padano? a motor izgledaaaaa VRHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHH

[balavi] [thumb_up]
ma znam da ne prolazi,ali kad bi vec morao da farbam zbog nekih ostecenja,onda bi ga ofarbao ovako za svoju dusu i nema prodaje :)