Glavni meni

KTM Super Duke 1290 R

Započeo UFF, 14 Novembar, 2012, 04:15

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

con3

Citat: UFF poslato 14 Novembar, 2012, 20:31
A koji obrtni moment mozes da izvuces iz ktm V masine od 1300ccm ?
Ja mislim da to cupa ruke iz ramena :D
Razumem da je to nadrkana masina iz RC8 ali tih 180konja.... iz dva cilindra... nekako ne mogu jos da poverujem
Ja sam procitao 150 konja,a tek sad vidim neki pisu da ima 150 neki 180 konja

UFF

jos nije zvanicno ali ako su na ovo dodali jos 100ccm onda su valjda mogli da izvuku jos 7hp?
http://www.bikez.com/motorcycles/ktm_1190_rc8_r_2012.php

The new beast is rumored to be capable of putting around 180 hp to the rear wheel when loaded with the custom Akrapovic racing exhaust which looks... interesting, to say the least.

Ripley

Svaka èast za napravu, divljak èist. Ja mislim da æe fabrika dati jedan na poklon svakom ko uspe da izadje iz krivine bez drifta :)

Aussweis

Citat: UFF poslato 14 Novembar, 2012, 20:31
A koji obrtni moment mozes da izvuces iz ktm V masine od 1300ccm ?
Ja mislim da to cupa ruke iz ramena :D
Razumem da je to nadrkana masina iz RC8 ali tih 180konja.... iz dva cilindra... nekako ne mogu jos da poverujem
To se ja i dan danas pitam za Ducati.. A ovo je bolest hard core, sunce ti jebem ®arkovo i Bele vode!
Sve ima cenu ili čast!

Kengur

 [samoubistvo]  :drka: :drka: :drka:

Ima samo jedan problem, kad izleti klip i ubije vozaca hoce ga povuci iz prodaje ili sta...? :P


CBRR1

Citat: Kengur poslato 14 Novembar, 2012, 23:48
[samoubistvo]  :drka: :drka: :drka:

Ima samo jedan problem, kad izleti klip i ubije vozaca hoce ga povuci iz prodaje ili sta...? :P


klipovi rade na v...tako da mase vozaca,bez brige,na sve su oni mislili...

Taraba

Citat: Kengur poslato 14 Novembar, 2012, 23:48
[samoubistvo]  :drka: :drka: :drka:

Ima samo jedan problem, kad izleti klip i ubije vozaca hoce ga povuci iz prodaje ili sta...? :P



Ako bi birao kako ću da napustim ovaj svet, to bi definitivno bio Top 3 izbor.

Dođeš kod sv. Petra na šalter, on te onako odmeri i pita

- "A vidim da si bio divljak za života, ali mi ne piše kako si umro."
- "Pa pukao mi klip na KTM-u pri izlasku iz krivine... negde na 7k obrtaja u trećoj i izleti i potrefi me kroz rezervoar u čelepenku i... jebiga... na mestu"
- "KTM kažeš!!! Koji KTM?"
- "Super Duke 1290. Š'o pitaš?"
- "Uuuuu to je zver mašina. Terao je Belzebub jednog pa se izlomio kao pička sa njega. Jebali ga oni njegovi celu večnost dok im nije udario brnjice. Ima i na GodTube-u."
- "A bre? [dunce]"
- "Znaš kako, pravio si sranja, pio, drogirao se... ma imaš full house grehova sine... ali ne smem da te pošaljem onom rogatom dole, cimaće te da ga učiš da vozi i posle će da tovari mog šefa kako je pička jer ne zna da tera KTM kao on. Aj ti kod nas ovde, samo mojne mnogo praviš sranja. Evo ti bonovi za pivo... ti dosta 20kom dnevno?"
- ":o pa dosta je, dosta..."
- "E super, onda smo se dogovorili - učiš našeg glavnog gazdu, a za uzvrat ti gledamo kroz prste malo." "E da... ne diraj onu malu Lilit, to je moja bičarka. Aj sad vozi"
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

mkt


Bori¹a


BANE BROTHERHOOD

recicu samo ovo  [stop]  ...ako bi se ikada ponovo vratio na voznju po asfaltu  ;D ...onda bi to bio samo ovaj neprejebivi ktm i nista drugo  ;)  [yahoo] ...toliko od mene!!!  [kralj]
PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!

Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

stefanalcatraz

Prava zver,al ne mogu da gledam onu pivsku konzervu od akrapa

Kengur

 [rofl] [kralj]

Posle ovog posta tema moze da se zakljuca.

Bori¹a

Citat: CBRR1 poslato 14 Novembar, 2012, 20:55
Citat: Bori¹a poslato 14 Novembar, 2012, 20:47
meni samo nije jasno sto ne stave normalan auspuh, nego nesto kao odseceno a ova cevka akrapovic gore je ok...
e aj dont da seres keve ti....

;)

stefanalcatraz

Odma se setim kad sam bio klinac kad sam bud¾io bt-a,u auspuh stavljao razne limenke od kole,piva,pa ih bu¹io da mu promenim zvuk  [djavo]

UFF

A jel se zapitao neko zasto naziv 1290 a ne 1300?
I jos bolje pitanje zasto su mu bez potrebe stavili ovaj debeli rep ko na jebenom sMradu
Da nije mozda zato sto je putni motor pa da ima tovarni prostor?  [rofl]

Da se kladimo da ce za par god da se pojavi restyling verzija koja ce se verovatno zvati 1300 i imati nekih par konja vise, ipravljene bagove od prve verije i najvaznije REP OD RC8
Ovako nesto (obojio sam malo u paintu :) )

skijash


redoran

motor izgleda bolesno dobro, da imam tu lovu ne bi se dvoumio ni sekund!

Simon69

Krv ti *ebem,nebi mi smetao debeli rep..
Ko nece kad moze,nece moci kad bude hteo!

losmi