Glavni meni

ClassicMoto Velika Plana

Započeo motosale, 06 Novembar, 2012, 12:45

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

motosale

ClassicMoto se bavi servisom i odrzavanjem japanskih i italijanskih motocikala i skutera,sa ugradnjom orginalnih novih i polovnih delova.
Koristimo potrosni materijal poznatih brendova:
MOTUL,BARDAHL,IPON,HIFLO,MAHLE,NGK,DENSO,FERODO,LUKAS,ARIETE i mnoge druge.
Radimo vulkanizerske usluge i dijagnostiku za motocikle nove generacije.
Za stalne musterije dodatni popust.


Kontakt telefon:
0641507747-Sale
Email:
[email protected]

balcan girl

UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

motosale

Evo mene,malo radimo,malo odmaramo...Veliki pozdrav ;-)

balcan girl

ako ako odmaraj malo nemoj samo da radis :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

UFF



motosale

Na lageru imamo,polovne gume novijeg datuma i nove gume starijeg datuma...Uglavnom 120,150,160,180 i 190- 17,110/80/18,nadje se i po neka 15-ica i 16-ica...Sve polovne gume,su u odlicnom stanju(bez cepova i krpljenja),a i cene su po dogovoru!!!  :D

balcan girl

sale stizem najverovatnije u sredu da ti doteram motor :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

balcan girl

moja ljubav je sada divnaaa :D hvalaa saleee :D a ovako izgleda kod saleta u radionici :D





UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

balcan girl

UNTIL YOU DIE, LIVE!!!


motosale

Dosta potrosnog materijala:
poluge kocnice i kvacila
regulatori napona(novi i polovni)
sajle km
morse lanci bregaste
zmigavci(obicni,karbon,led)


balcan girl

koliko ja znam sale se predstaviooo :D :P i ne diraj mi majstoraaaa breeeeeeeeeeeeeeeeeee :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Joker

Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

BOKYBOY

Citat: motosale poslato 02 Maj, 2013, 14:23
Na lageru imamo,polovne gume novijeg datuma i nove gume starijeg datuma...Uglavnom 120,150,160,180 i 190- 17,110/80/18,nadje se i po neka 15-ica i 16-ica...Sve polovne gume,su u odlicnom stanju(bez cepova i krpljenja),a i cene su po dogovoru!!!  :D

...mogla bi i neka slika guma sa cenom...hvala...

motosale

Ja se izvinjavam,ne znam sta ove macke znace??? ;D
Hvala ti Irena!!! :D
Razne su cene od 25e-50e...kad su u pitanjunove gume starijeg datuma,krecu se i do 80e...
Kao sto sam rekao na pocetku,za stalne musterije,prijatelje i drugare,dodatni popust!!! [cheers]

Joker

Te macke su nasa vrsta spamovanja ako neko dodje, ne predstavi se i odmah stavi neki oglas.. Posto si Irenin, nije nista strasno, samo nije problem da znamo i sa kim potencionalno poslujemo..
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

motosale

Aha,nisam ja znao ta pravila,izvinjavam se jos jednom!!! :)
MotoSale(Sale Cupavi),Velika Plana-Staro selo,clan MK Free Wheels,mehanicar za motocikle!!!!
Facebook Aleksandar Milojevic(Sale Cupavi),stranica na Facebook Servis i popravka motocikala-Velika Plana!!! :D
Sad bi trebalo da bude ok??? [thumb_up]
[cheers]



balcan girl

moze da bude ako se predstavis u temi predstavljanje na pocetnoj strani :D otvoris novu temu i to sve copy paste tamo :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!