Glavni meni

ne zelim da boravim ni u virtuelnom prostoru sa pojedincima

Započeo ЯЭВОЛУТИОН, 05 Novembar, 2012, 10:18

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

ljilja-pei

Hajde, bre, Alja, ja ponekad ni u svojoj kuæi ne ¾elim da boravim sa nekim pojedincima, pa iskuliram :)  (Mi¹a me je naterao da napi¹em da ne mislim na njega).
Na kraju æe sve biti dobro. Ako nije dobro, znaèi da jo¹ nije kraj.

con3

Revolucija je je napisao sa pojedincima a ne sa pojedincem

Major

Citat: ljilja-pei poslato 05 Novembar, 2012, 13:32
Hajde, bre, Alja, ja ponekad ni u svojoj kuæi ne ¾elim da boravim sa nekim pojedincima, pa iskuliram :)  (Mi¹a me je naterao da napi¹em da ne mislim na njega).

[rofl]

balcan girl

celavi ne seri pa s kim onda ja da se prepucavam ako ti odes ?? [glavazid] [glavazid]  :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'(
ne moze to takoooo breeeeee  [srednjiprst] [srednjiprst] ima da ostanes ovde i da citas i odgovaras na sve sto ja pisem ili cu ja da ti dodjem  [zena] [zena]
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

AndreyRR

A bio je kul tip.
Revolucijo ne daj da te primitivizam potuce

MIGE

ma bre,nece taj nigde,treba nam neki majstor na forumu koji deli savete za dz...gde bre da nadjemo posle takvog???  [thumb_up] [cheers]

kepo

Revolucijo iskuliraj.
Kad je Ufko napravio forum Pit mu bio dobar, jer je sluzio svrsi. Sad kad je poceo da laje i na manijake, mora u kavez.
Nije taj ni za livadu, a kamoli za javnost.






CBRR1

Citat: kepo poslato 05 Novembar, 2012, 18:08
Revolucijo iskuliraj.
Kad je Ufko napravio forum Pit mu bio dobar, jer je slizio svrsi. Sad kad je poceo da laje i na manijake, mora u kavez.
Nije taj ni za livadu, a kamoli za javnost.






MI O PRIMITIVIZMU,A TI JOS GORI JBTE...Revolucija jes da ne zna nista oko motora,on je moju yamahu popravio za pola sata,dok drugi kvazimaistori nisu smeli da prihvate posao,pricam o pojedincima meni poznati,a daj ti celavi stvore sto zivis na vrh brda iza sedam gora pored azdaje,dovoljno si PREPAMETAN da ne dozvolis da padnes na nivo pojedinaca..EVO JA PRISTAJEM DA DODJEM DA TI BUDEM SPARING PARTNER,NECU TI UZVRACATI A TI MU GA MALO DAJ PO LEVOM DESNOM KROSEU DA SE ISTRESES,pa opet na forum.. :D :D :D

goranvojska


CBRR1

Citat: goranvojska poslato 05 Novembar, 2012, 18:41
el mogu ja da sudim
mozes,jes da cu da dobijem po pi.ki ali jbga...zna celavi da bi ga olupao ali sada je samo sparing trening... :D

Kanarinac


goranvojska

ko pomenu batine.sudim ko popije vise piva.ajde bre braticu pa batine nisu za forumase.mozemo samo da se branimo od padobranaca.

goranvojska

Citat: Kanarinac poslato 05 Novembar, 2012, 19:10
Bolje nadji neku da mu da picke :D Jebo sparing
uvatila ih nejebica.u selu kod mene kazu da je to opasna bolest.

Kanarinac

To je najgora bolest. Pa jel vidis sta se desava sad

mareskin

Citat: goranvojska poslato 05 Novembar, 2012, 19:12
Citat: Kanarinac poslato 05 Novembar, 2012, 19:10
Bolje nadji neku da mu da picke :D Jebo sparing
uvatila ih nejebica.u selu kod mene kazu da je to opasna bolest.

Jeste, jeste... od toga se tresu ruke, posebno udara na desnu :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

goranvojska

sta li ce tek da bude kad zaveje sneg pa mrazevi pa dosadno ,pa ima pojedini usi sami sebi da pojedu.bice veoma interesantno u dugim zimskim nocima.

goranvojska

jedino ako se pojedini ne ozene i nadju sebi oduska

despic

klasican divljak

SSZGO

pit-u ban od mesec dana i svaki sledeci bez obzira da li je zbog uvrede ili autoban ide puta dva vise
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

Vlajko

Voljeni na¹  freza majstoru..

Ova virtualna  kafana nije ba¹ kao ona prava..

Ono jes da u momentima lièi.. ali trenutno broji  3349 èlanova
200-300 aktivnih u ovo doba..

Misli¹ li i dalje da svi treba da budu ok i normalni.? pa to je nemoguæe..

Ako veæ postoji pravilo o minusima.. neka se i po¹tuje..
velika kolièina minusa je dovoljan pokazatelj da neko ne valja i da treba da se ladi ili ode..
i to je to..

osim ako se nisu organizovali ortaci iz kiæbloa  ;D pa minusiraju konkurenciju..

Ostani dobro, jer ti to jesi..  [cheers]

Kakve su ti misli takav ti je i ¾ivot...

Svest je trag – Znanje je pomagalo – Ljubav je odgovor