Glavni meni

Carbon look folija

Započeo miskomi, 26 Decembar, 2010, 19:39

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

DebeliZmaj

super je ta firma darkglass..
al evo vec par godina na trzistu postoji
elektro pobudljiva folija a niko ne uvozi
pa koliko god da kosta ... eto reshenja za
skrivanja table ... na dugme ..
ja pisao par stranih firmi da mi kazu posto m2
tog cuda oni kazu 50m rolna ... pa ok al
menitreba m2 da experimentishemo ..
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

miskomi

despicu-folija je samolepljiva a treba i fen da bi je uspesno zalepio.Kad sam lepio moj blatobran zurio sam i nisam slikao potez po potez ali mogu da ti kazem da lepljenje ove folije na neke zahtevne povrsine trazi iskustvo,vreme i zivce.Sto se nabavke tice moje iskustvo govori da su Difol(N.Beograd) i Oracal(Smederevski put) naj povoljniji.Smatram da su svi ovi ostali preprodavci.Pa ti odluci.......

K_A_W_A

Ja na mom motoru imam one lepljive stikere sto idu na most kormana i na poklopac za tank. Original gsxr, ali u carbon varijanti. OK izgleda.

Milo¹*

lepo je ispalo.. ja sam radio folije na kolima u darkglass, nisam zadovoljan kako su uradili
''Naravno da si se smorio kad te svi zivi preticu , samo ne znam otkud ti ideja da uopste kupis kangrbu zvanu trafika.Ja sam to djubre probao jednom u zivotu i nikad vise.3o km na autoputu s njom mi je bio najveci smor u zivotu.''

Pit o Africi :D :D :D

UFF

Citat: miskomi poslato 28 Decembar, 2010, 21:50
despicu-folija je samolepljiva a treba i fen da bi je uspesno zalepio.Kad sam lepio moj blatobran zurio sam i nisam slikao potez po potez ali mogu da ti kazem da lepljenje ove folije na neke zahtevne povrsine trazi iskustvo,vreme i zivce.Sto se nabavke tice moje iskustvo govori da su Difol(N.Beograd) i Oracal(Smederevski put) naj povoljniji.Smatram da su svi ovi ostali preprodavci.Pa ti odluci.......

U difolu prodaju Oracl foliju a 3M je kvalitetnija
Cak mislim da je difol i skuplji od dark glass

miskomi

Ja sam lepio bas Oracal foliju a ne 3M-ovu i sasvim je ok.A oracal ili difol sigurno nisu skuplji od ostalih!

UFF

Citat: miskomi poslato 29 Decembar, 2010, 10:32
Ja sam lepio bas Oracal foliju a ne 3M-ovu i sasvim je ok.A oracal ili difol sigurno nisu skuplji od ostalih!

Oracl kupio charuga i razocarao se
Ja ne bih rekao da je losa ali je losija od 3M jer sam lepio obe (nadji parce 3M-ove pa ces videti i sam)

A posto me teras da ti dokazujem evo danasnjih informacija zajedno sa kontakt telefonima da mozes i da proveris:

Difol, 011 3114565, metar kvadratni 44eur

Dark Glass, 011 2862444, metar kvadratni 42eur

Nemam nista od reklamiranja bilo koga samo ne volim kad neko tvrdi sa sigurnoscu nesto sto nije tacno.
Sto se tice difola sve pohvale za ljubaznost i profesionalnost a ti mi reci jesi li i dalje siguran da su jeftiniji?

miskomi

Ipak sam ti duzan izvinjenje ;D,ja imam u difolu i orakalu popust tako da za mene nisu te cene koje ti navodis a i malo sam se zaneo pa se nisam setio da za mene drugacije obracunavaju cene folije.....

Lazic


Dutchman

najjeftinije shto sam ja nashao je http://www.carbon3d.net/carbon-3d-folija.html

a ljudi i lepe ako neumete ili nemate vremena ... ili tvrdite drugo a ustvari je prvo hahha shalim se ... ortak je lepio po tabli od kola i retrovizorima i ja sam se iznenadio dal je talenat prirodni ili je imao srece al dobro je ispalo ...

UFF

Dutchman jel si procitao temu od pocetka?

Dutchman

E to mi je promaklo ... :D
znachi DarkGlass ili Difol

KIZA73

Ta folija ne trpi sunce. Igrao sam se ja sa volanom na kolima i u pocetku je izgledalo extra, kao pravi karbon, a posle nekog vremena pojavili su se mehurici vazduha ispod folije i otislo je sve do qrca. Znaci, kratkotrajno uzivanje.
Dok postoji covek, postoji i problem.
Kad nestane covek, nestane i problem.

SSZGO

Citat: KIZA73 poslato 20 Januar, 2011, 18:03
Ta folija ne trpi sunce. Igrao sam se ja sa volanom na kolima i u pocetku je izgledalo extra, kao pravi karbon, a posle nekog vremena pojavili su se mehurici vazduha ispod folije i otislo je sve do qrca. Znaci, kratkotrajno uzivanje.

nisi dobro zalepio...

mora da se stavi specijalna smesa tj lepak
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

KIZA73

Folija je samolepljiva i aluminizirana. Kupljena je u Difolu i puno placena. Povrsina je bila potpuno ravna i dobro pripremljena. Vreme ce pokazti sve... [veryangry]
Dok postoji covek, postoji i problem.
Kad nestane covek, nestane i problem.

SSZGO

ma aman zaman imas da kupis uz foliju prajmer i specijalni lepak

to ti nisu rekli ili se dodatno placalo pa nisi uzeo

koristi se za problematicne povrsine ili suncu izlozene povrsine
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

KIZA73

E, vala nista ti ne verujem ;) Evo poslacu ti moj blatobran pa mi ti dokazi [cheers]
Dok postoji covek, postoji i problem.
Kad nestane covek, nestane i problem.

miskomi

Zalepio sam i charugi par delova u carbon,ako bude hteo nek obesi slike da vidite kako izgleda,a za par godina ce mo da vidimo da li ce da se odlepi!

Kanarinac

E ovako, cekam odgovore na par pitanja koja sam postavio decku iz Nisa. Radi sa folijama ima crnu i sivu varijantu. Video sam neke enterijere u kolima sto je radio i odlicno je ispalo. A sad ono najbolje, cena za crnu carbon 3d je 22 evra za kvadrat! (postavio sam mu pitanje jel 100x100cm da ne bude zajeb), a za sivu je 26 evra kvadrat. Lik je iz Nisa, cim mi odgovori na pitanja i ako je sve tako kako pise onda imam prilicno jeftinu varijantu. Mozemo cak i da vidimo da napravimo spisak ko bi hteo koliko folije, pa da uradimo group buy.Mozda da i neki popust. Sirina folije je 125cm.

Cim dobijem odgovore, javljam

rboban

Postavio si pitanje da li je 100x100cm da ne bude .....
A sirina folije je 125cm???
Ride It Like You Stole It