Glavni meni

Kako se NE kreæe na more... [facepalm]...:-)))

Započeo Lazic, 08 Oktobar, 2012, 14:19

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Lazic


Lazic

Citat: The One poslato 06 Februar, 2013, 10:51
Citat: revolution poslato 26 Januar, 2013, 13:09
Lazicu...nis i odavno nista naopako uradio...jel te to una dovela u red....

èekamo slike bud¾enja novog akumulatora, a sam sebe dovodi u red, kulira cyber ¾ivot  [rofl] [rofl] [rofl]

kurac sam sebe dovodio u red, vi¹e obrnuto...[facepalm]

@Tarabiæ:
stvarno si bio mega krelac...:o :P

Taraba

The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Lazic


ЯЭВОЛУТИОН

Lazicu, s kim ces sad u oktobru na more....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Lazic

E jesi d¾ukela...:P Da si mi to napisao prekjuèe, verovatno bi me na¹li obe¹enog sa ¹unkama, danas...[srednjiprst]

Mik

Nemoj da se besis cak ni pred sunkama! Kome se jedu lude sunke?  :)

(Sala  :) ! Aj' na neko letovanje, zimovanje, pa slikoviti putopis.)


ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Lazic


Mik

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 28 Septembar, 2013, 11:41
kod njega je padopis....

Nije more u podrumu!  :)

Sad se setih  [rofl], i ja sam u njegovom stilu odleteo u ... zapravo u garazu! Na nekoj zurci izadjem (u stanju pogorsanog rasudjivanja  :)) na terasu, okrecem se ledjima mestu na kome je trebala da bude ograda, krenem da se navalim na ogradu, kad gle, nema ograde. Pa tresnem prvo u neke ruze dole (jebalo ih cvece), a onda nekako sletim jos jedan nivo nize i zavrsim u garazi.  [rofl]

Hohštapler

 [rofl] [rofl] [rofl] Od svog cveæa, ti u ru¾e....  [rofl] [rofl] [rofl]

A ka¾u ljudi da tad pijan bolje proðe¹, jer si opu¹teniji... kontam da ti nije bila uteha...  [zvizdi]
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Mik

Citat: Andrej_Hotstepper poslato 29 Septembar, 2013, 04:00
[rofl] [rofl] [rofl] Od svog cveæa, ti u ru¾e....  [rofl] [rofl] [rofl]

A ka¾u ljudi da tad pijan bolje proðe¹, jer si opu¹teniji... kontam da ti nije bila uteha...  [zvizdi]

Trebalo bi da je tako, statistika saobracajki je pokazala da je pri udaru auta u pijanog coveka mnogo manji broj lomova kicme, upravo iz tog razloga - opustanja. S tim sto to nije ono malo popio, nego bas totalno pijan.
A meni posle toga bas nista nije bilo - praktikujem da, zbog korisnih dzepova, i leti nosim teksas jaknu, i nekim cudom ostah neogreban.
Al' kad se setim ...  [rofl]

Lazic

I ja sam pijan upao u podrum, ni¹ta mi nije falilo...:D Skoro ni¹ta...:D

Mik

Citat: Laziæ poslato 29 Septembar, 2013, 23:54
I ja sam pijan upao u podrum, ni¹ta mi nije falilo...:D Skoro ni¹ta...:D

Tako i treba! Ovo postaje poucno!  :)

clutch&brake

STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Lazic


mali_zmaj

e uvjek se tema moze primenovat u pijanstva i padovi-iskustva iz istih! ja znam da sam se samo jednom napio od vina i vi¹e nikad ga u usta stavio nisam (u veæim kolièinama) ! znaèi probudio sam se u kuhinji le¾eæi,na ploèicama,a kad sam se tu zavalio i kako i ¹ta je u meðuvremenu bilo pojma nemam! naravno prvo sam napipao ¹upak da vidim da nisam fasovao kakvu redaljku,pa sam onda odahnuo,(kad sam vidio da nije razvaljen),onako naspavano mamuran!!  :)
jin-jang

Mik

Nego kad je vec naslov teme "kako se ne krece na more" pa se sad setih nesto. (Jes' da je tema Laziceva, nadam se da mi nece zameriti  :).)

A ovo bi moglo da bude poucno za balavce sta ne treba raditi na moru  [nono].

Dakle kao balavac sa svojih 16-17god. odem sa drustvom na kampovanje u Dubrovnik (mislim da se to zvalo "Babin kuk"). I tu dodje neki bosanac iz Doboja sa CZ350 a "lose" drustvo se uvek nekako "namirise"  :). Po prici je opalio motorom u rampu na ulasku u kamp i pokrivio vilu (bas vidljivo). I tada sam uradio ono sto urade oni koje nalazimo po cituljama, "pozajmio pa pogin'o". Zapravo se vise ne secam kako je doslo do toga da se nadjem na njegovom motoru, mora da mi je ponudio jer ne trazim od ljudi ni mnogo, mnogo sitnije stvari. I, naravno, zavrnem ja to kao i svako ko seda prvi put na takvu stvar, bez razmisljanja kako ce to da stane onda kad zatreba da stane. Sve se to desava kroz taj dubrovacki kamp, nizbrdo prema plazi, ispred mene leva krivina, ja da ukocim kad ono skoro nikakav efekat  [panic]! Kako sam ja to cudo oborio u krivinu sa nikakvim Barum gumama (zapravo bilo je sve il' nista), pojma nemam kako ostado' ziv. Bas nisam zasluzio. (Sutradan na plazi dernja se klinac : "Tataaa, eno onaj ludak sa motorom!"  [rofl])

Al' neka kazna me je ipak stigla! Posle smo otisli u Supetar i tamo me uhapse bez da sam ista skrivio - neki lopovi orobili kamp pa im ja bio sumnjiv, i prenocio u zatvoru! Jos mi drustvo pozavidelo sto sam spavao na dusecima!
(A nemojte ni ovo da radite: zadnje vece pred polazak kuci isprovociramo tucu (da se, kako dolikuje, oprostimo od "ujki"), porazbijamo im picke po diskoteci pa izadjemo na plazu i izmlatimo koga god smo zatekli - s tim sto je to ipak bilo neko fer vreme, uvek jedan na jednoga. Al' nemojte ni to raditi, pre svega nije lepo.)

Posle toga sam jednom dobio Suzuki gsx750es, al' sa osecajem da sam iskoristio neki bonus kod "onog gore", nisam ga poterao vise od 50km/h.  :)

Lazic

Nasilnièe, manijaku, maloletni delikventu...:P

Mik

Citat: Laziæ poslato 02 Oktobar, 2013, 13:30
Nasilnièe, manijaku, maloletni delikventu...:P

Eto bas steta, nikad od mene hrvat nece biti  [rofl]. A izgleda ni komunista  :).

Zapravo se ono ne bi desilo ni pod razno da me nisu 'apsili i zajebavali u buvari. I zamalo tukli, preceno mi je bas ozbiljno! Inace niko od drustva nije nasilan, ali tada nam se nesto izuzetno pomracilo.
Pazi situaciju kad dojuri pandurski auto sa upaljenim sirenama, izlete cetiri pandura, zgrabe dete kao okorelog teroristu, nasilno ga strpaju u auto i odjure sa sve tim sirenama! U buvari prvo nisam znao sta hoce, preslisavali me tu jedno sat vremena i pretili batinama a da uopste nisam znao za sta me krive  [ludak]. Onda nekako shvatim da je rec o nekakvoj kradji , kazem im "ajde ljudi (ma kurac ljudi) idite da pretresete sator", onda oni oklevaju jos ne znam koliko, posle odemo do kampa sa sve onim sirenama ... U satoru ne nadju nista osim naseg nereda i prizora koji dokazuje da nam se jebe za tudje stvari, pa me ipak vrate u buvaru, ispostuju neku sramnu proceduru skidanja pertli i kojesta ... Smucilo mi se. I ubedjen sam da bi me razbili ko zver da ova moja ekipa nije digla dreku po gradu o svemu, i pred pandurskom stanicom.
Pa se onda lepo i oprostismo  [bejzbolka] [djavo], iako nismo hteli da se to desi.