Glavni meni

Martin Garaza

Započeo Mad Max, 05 Oktobar, 2012, 21:36

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

djolefer

Citat: Mad Max poslato 06 Oktobar, 2012, 17:49
Iz Bijeljine, a od nedavno sam u Ch. djolefer, nisam razumeo sta ponovo za ch
ko zna sta ludaci mogu da nadju. ponovo transport za ch, oteram na teh, covek gleda i iznenadio se da je sve kao novo, posto su mnogi zardjali, ispravni ali rdje kolko hoces. prodje masina bez problema, stavljao na oglas neke svemirske cene i klinci zovu, na kraju odustam i ne prodam, jos je kod mene.
:D

Mad Max

nije sve u parama, motor mi je drag, svaki saraf sam ja zavrnuo i sredio, a povremeno ga koristi  neko meni drag. ovde (ch) vozilo kad ima svez teh. bukvalno prodajes kao cokoladu, do nekih 5000 fr
Brzi od smrti, Jaci od bola

Mad Max

malo se radilo danas, konacno Aprilia stala na noge, jest da me talijani stvarno pocinju zivcirat, ali izdrzat cu nekako
Brzi od smrti, Jaci od bola

MIGE

umesto benzina,pivo...ako ako  [cheers] [rofl]

Mad Max

kako drugacije, gde ima majstor da ne pije pivo i rakiju [cheers]
Brzi od smrti, Jaci od bola

gogo42

posto su poslati oklopi od RS50 Max replice,,, daj slike da vidimo kako to izgleda :)
Sampion BiH 125sp-2009
Vozac - Trkac za Svoju Dusu - Opustena Varijanta

Mad Max

jos nisu, tek u petak-subotu su kod mene, odmah cu prilozit slike
Brzi od smrti, Jaci od bola

Mad Max

evo stigle plastike, vlada estrada je bas upakovao, mogle su ici sa felix-om koliko je umotao, konacno i on mene nesto poslusao
Brzi od smrti, Jaci od bola

Mad Max

sedista presvucena, auspuh sredjen, tj. iscupan katalizator, sutra cu da vidim kako prangija, daj boze da ne budem morao ga stisavat
Brzi od smrti, Jaci od bola

SrpskiDzedaj011

I have to return some video tapes....

Mad Max

aprilia upaljena, malo komplikacija sa karburatorom, ali reseeno je. Potrebna mi je POMOC, kako da napravim inspekciju, nekad sam to znao, ali proslo je puno vremena tako da sam zaboravio
Brzi od smrti, Jaci od bola

cone

uu lepe igrackice :)

kolko se krece aerox u finom stanju tamo ?  [cheers]

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Mad Max poslato 30 Novembar, 2012, 17:39
aprilia upaljena, malo komplikacija sa karburatorom, ali reseeno je. Potrebna mi je POMOC, kako da napravim inspekciju, nekad sam to znao, ali proslo je puno vremena tako da sam zaboravio
Mozes li mpojasniti sta mislis pod tim "inspekcija"...kako god moj savet ti je da krenes od bogate smese pa da ides na "kako treba", u koracima....cim pocne da menja boju svecice, vracaj za jedan korak nazad....sta je sigurno sigurno je...bolje par konja manje nego jedan klip manje.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Mad Max

Inspekciju-Servisni interval da izbrisem sa table, kljuc je ukljucen. svecicu ne mogu da pratim, jer nemam gde probat motor, sneg, stavio sam 2,5 kruga vazduha i ocistio ga, mozda vazduh smanjim na 2 kruga.
Brzi od smrti, Jaci od bola

Mad Max

Citat: cone poslato 30 Novembar, 2012, 17:49
uu lepe igrackice :)

kolko se krece aerox u finom stanju tamo ?  [cheers]
u finom stanju je od 1000fr-3000fr, da nije zardjo i raspadnut, a zardjali u dobrom stanju (svaki je dobar, samo sto su zardjali i ne odrzavaju se) od 400-1000fr, negde se naleti povoljnije, ali ne bas cesto, aerox je naprodavaniji skuter
Brzi od smrti, Jaci od bola

ЯЭВОЛУТИОН

a jebe te CHECK...
mode dugme 5 sec
das kontakt i drzis mode jos 15 sec

ako nisam zakrecio....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

gogo42

drzis dugme namjenjeno za reset,,das kontakt,,i brojis do 10 ili 15 sec. kad kljuc pocne da trepce,,pustis dugme i to je to!!!
Javi jel uspijelo!
Sampion BiH 125sp-2009
Vozac - Trkac za Svoju Dusu - Opustena Varijanta

Mad Max

reset nema, niti bilo koje drugo dugme na ovoj tabli
Brzi od smrti, Jaci od bola

gogo42

na tabli nema dugme,,al ima dugme gdje su prekidaci,,,a ako ga nema tu,,onda vidi na dugmtu za dugo-kratko ili dugme Run off-on (da ga pritisnes,a kad pustis samo se vrati,kako da objasnim kao blic opcija)
Sampion BiH 125sp-2009
Vozac - Trkac za Svoju Dusu - Opustena Varijanta

ЯЭВОЛУТИОН

MODE dugme...tamo gde menjas ODO  (kilometrazu).....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11