Glavni meni

BMW R 1200 GS 2013

Započeo UFF, 04 Oktobar, 2012, 19:21

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Mil@n

Citat: Cale poslato 18 Jul, 2014, 15:56
Citat: Mil@n poslato 16 Jul, 2014, 14:04
Citat: PECA BMW poslato 16 Jul, 2014, 13:46
Ste primetili da nikad ne pominju recimo K1100 xx ili K1200 xx a ni K1300 xx

Ne pominju ni RT 1200 LC koji ima isti agregat kao GS . uvek se prica o GS-u ?? 

Nema sumlje da je taj skrcao menjac ali da je to generalno problem ????  pa taj motor je testiran 2 godine od himalaja do gobi pustinje i kroz vodu i prasinu i u tim testovima pravili milijonske kilometraze .
Ako za 2 godine nisu resili probleme onda bi trebalo da obustave proizvodnju a one sto testirali na vesala (ako sami nisu otisli) .

Ili je sve to samo losa reklama zbog trke na trzistu jer je novh gs-a naruceno vise nego sto fabrika moze da proizvede ..
I k serija je bila problematicna.Mislim da je k1200 ili k1300 isto prosuo menjac na testu,bilo je jos par modela od bmw koji nisu izdrzali test.
Vodenjak je ugradjen prvo u gs-a zato ima najvise kvarova i iskustva upravo sa njim.Mozda su ga oni dosta testirali ali postavio sam link gde ljudi pricaju i pisu o svojim iskustvima aa tim modelom.Imaju problema sa banalnim stvarima kao sto je prekidac svetla???
I Japanci imaju kvarove ali mislim daleko manje od bmw.Na primer Super Tenere 1200,nisam cuo ili procitao da taj model ima neki karakteristican i masovan kvar kao recimo gs.
Svako za svoje pare kupuje sta mu se svidja i sta voli,ali bmw nece videti moje pare.
K 1200 je imao problem sa menjacem ali je to na K 1300 reseno.
Izgleda da nije reseno,jos ka¾u da je 1200 kvalitetniji od 1300.Na testu presao 50000 km i jos 50000 u servisnom Sprinteru  [rofl]
http://www.motorevija.com.hr/test/bmw-k-1300-gt-50-000-km?page=1

chengelle

E zbog svega toga vozim hondu 91 godiste
Nije bitno sta vozis,vec kako se osecas dok to radis!!!!

Cale

Jbg,nismo se razumeli.Ja pricam o K 1300 s.

Taj se za sada jos uvek "drzi".Za njega nisam cuo da ima probleme.

Darko


dr32

4 wheels move the body, 2 whells move the soul... enjoy

mkt

pa kad ga tera po dzombe

ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Darko

Evo , najezio sam se zbog ovoga... Hahaha

banevuk

https://www.youtube.com/watch?v=KrWA9vrxhyE

Pado¹e sa nogu, koji pos'o ................................................. ;D  ;D

mkt