Glavni meni

Banditosi bili u bg-u

Započeo ®or¾ GTI, 01 Oktobar, 2012, 21:21

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

bokilic

Citat: Zverka poslato 01 Oktobar, 2012, 23:51
aaahahah yoyooo caaareee
SISMILKA ...vidis i ti da nam se "MUSKICI " NESTO UCVIKALI ...
bice da cve ratujemo ti i ja ...goloruke :D sas...SVI TI ...SAV TAJ NAROD :D :D :D
tebil lako da ratujes,,imas cime,,vis i na avataru ti oruzije,a cime ja da se branim :P
brmmmm

Major

To je smrtonosno oruzje.. ubiva na licu mesta ;D

Zverka

Citat: bokilic poslato 04 Oktobar, 2012, 00:32
Citat: Zverka poslato 01 Oktobar, 2012, 23:51
aaahahah yoyooo caaareee
SISMILKA ...vidis i ti da nam se "MUSKICI " NESTO UCVIKALI ...
bice da cve ratujemo ti i ja ...goloruke :D sas...SVI TI ...SAV TAJ NAROD :D :D :D
tebil lako da ratujes,,imas cime,,vis i na avataru ti oruzije,a cime ja da se branim :P

POZADINSKA PALJBA...ti nam dodjes ko dimna bomba :D KAKO SI KRENUO ...  ima te stavimo ...U KLASU  OPASNIH GASNIH  BOMBi :D
Never ride faster than your angel can fly

:D

bokilic

Citat: Zverka poslato 04 Oktobar, 2012, 09:53
Citat: bokilic poslato 04 Oktobar, 2012, 00:32
Citat: Zverka poslato 01 Oktobar, 2012, 23:51
aaahahah yoyooo caaareee
SISMILKA ...vidis i ti da nam se "MUSKICI " NESTO UCVIKALI ...
bice da cve ratujemo ti i ja ...goloruke :D sas...SVI TI ...SAV TAJ NAROD :D :D :D
tebil lako da ratujes,,imas cime,,vis i na avataru ti oruzije,a cime ja da se branim :P

POZADINSKA PALJBA...ti nam dodjes ko dimna bomba :D KAKO SI KRENUO ...  ima te stavimo ...U KLASU  OPASNIH GASNIH  BOMBi :D
aaa,,,ma zezaj zezaj :P
ti bar i ako te obore padas na mekano :)
brmmmm

Zverka

ma sve je  to normales...A TI BI DA PADNES NA  NESTO kruto ...JBG  MOGO BI DA SE BOCNES..u tom slucaju ...
tek  bi  onda RESETO PO RAFALU
[rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

STO SE MENE TICE
mozemo odma u rat...AL TEBE TRPAMO  NAPRED...da gi  u  fazonu gasne komore sve rascistis ...A
BACAN..I OSTATAK  Zemskih  manijakusa AND moja  malenkost ..ce da domlatimo preostale :D

ili ti one koji su pretekli :D
Never ride faster than your angel can fly

:D

bokilic

Citat: Zverka poslato 04 Oktobar, 2012, 10:51
ma sve je  to normales...A TI BI DA PADNES NA  NESTO kruto ...JBG  MOGO BI DA SE BOCNES..u tom slucaju ...
tek  bi  onda RESETO PO RAFALU
[rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

STO SE MENE TICE
mozemo odma u rat...AL TEBE TRPAMO  NAPRED...da gi  u  fazonu gasne komore sve rascistis ...A
BACAN..I OSTATAK  Zemskih  manijakusa AND moja  malenkost ..ce da domlatimo preostale :D

ili ti one koji su pretekli :D
pa nista,ondak posle podne da uvezbamo napad,tamo gore ,,na spratu :P
brmmmm

Zverka

Never ride faster than your angel can fly

:D

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Zverka poslato 04 Oktobar, 2012, 11:10
NEDAAAM DOSADO

[rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] :P
Meni bokilic rekao da ti tepa KUGLICA.....dakle ti dogod ne skocis ne mozes da padnes.....dobra taktika...roling :)
p.s.
Ako ne vidite Bokilica duze vreme, verovatno ga je zverka ubila ko zeca....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

bokilic

de bre sme da me bije,imam ja brze noge :) :P da vis kako begam...
brmmmm

bokilic

p.s to sto na corbu nisi stigla,oprosteno ....ali za onu sarmu sto nisi zvala....neznam kako da ti oprostim :P dusa me boli... lepe sarme i punjena paprika...eee zivote...
brmmmm

Zverka

ma jok ja to takticki  ZOVNEM NA SULJPA  pa ce zena da ga utepa STO DA SE PRLJAM brezvezu  :)
:P :P :P :P :-* :-* :-* :-*
ce te vikam sl put  NESU USPELE  oma se pokrkalo da se ne brukam ;D ;D ;D ;D [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]
Never ride faster than your angel can fly

:D

bokilic

sta bre nije uspelo.....pa kako..i zasto bre.....au...sad ti sledi dupla kazna :) nego razmisljao sam..ako krene taj napad...ti odes prva.kad padnes..ako padnem i ja da padnem na mekano...a i bogme ima te dobar stit :)
nego...kad  ce ta sarma....butane paprike i tako to..ono pita sa mesom bla bla....
brmmmm

WOLVERINE



  U jbt kako su opasni... ovi banbinosi....

Ruza-Bandit

Opasnije izgledam ja kad mi poslu¾e mlako pivo u kafani

Major


banditkg

Citat: Ruza-Bandit poslato 06 Oktobar, 2012, 11:20
Opasnije izgledam ja kad mi poslu¾e mlako pivo u kafani
Ruzo kraljiceeee

balcan girl

bezi ruzo plasis piletinuuuu :P sve sam cula hahahah :P
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

balcan girl

UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Ruza-Bandit

#58
Citat: balcan girl poslato 06 Oktobar, 2012, 14:12
bezi ruzo plasis piletinuuuu :P sve sam cula hahahah :P


Ko bre pla¹i piletinu? Ja sam pobegla na kraju :D :D :D

MILJAN

Citat: zorzgti poslato 01 Oktobar, 2012, 21:21
Ozloglaseni banditosi bili u bg na adi , ja se sit ispricao  sa njima a drugar koji je bio u Svedskoj kaze da su tamo zajebani uteruju dugove itd. Meni nisu delovali tako osim sto su svi istetovirani i isarani kao kinesko pismo.
prvi put èujem za te low life organizme..
Cave ab homine unius libri