Glavni meni

bi li neko

Započeo Damnmoto, 30 Septembar, 2012, 19:06

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Taraba

The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Damnmoto

Jok bre ceo tormo samo plastike ifar mu zamenimo I ostavimo
Neæe ni da primeti :)

Damnmoto

Mada danas majstor reèe da ce da mi vrati auto pa co mo¾da ida poklonim Tarabi ktm za delove

Uncle Bob

Jebga ja sam ti daleko  :D
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Damnmoto


Damnmoto

odoh u kotez po corollu pa cu odmah lakse da razmisljam sta cu sa motorom

ЯЭВОЛУТИОН

Evo da te utesim, ja sam prosle godine menjao decku klipnjacu i klac`kalice na KTM 640...radilo sve 10000 km i evo sad nesto ronda....izgleda abocni lezaj....otvoricu ja servis samo za KTM....bog da me vidi....objasnim ljudima da je servisni interval 10000 i da se tada otvara motor i menja sve unutra....ako misle da se voze....kratkotrajnim.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Damnmoto

ma znam nego me smara sto se ne osecam bezbedno, sto zbog gasenja, sto zbog toga sto sam za 2k dolio pola kantice motoreksa

DR Goran

Citat: Taraba poslato 30 Septembar, 2012, 22:29
Ravnanje poklopca glave nije moguæe na tvom agregatu, jer poklopac dr¾i bregastu.

Ako ti balavi kod izduvne grane, to se re¹ava locktite-om na jedan od ¹rafova koji dr¾i izduvnu granu.



Moguce je na svakom...poravna se i glava i poklopac i provuce se trn...operacija se zove trnovanje i radi se u masinskoj obradi ...

Ovo drugo nekad ne pomaze sa obicnim loktajtom jer otpusta na temperaturi ...ja sam to resavao sa bosal pastom za dihtovanje auspuha
Aaaa, pa to ne moze..neee mooze.. To ne pasuje... To je djunta sa sitnim nutom..

Damnmoto

mada mi nije logicno da uopste tera ulje ka izduvu ?

Taraba

http://www.advrider.com/forums/showpost.php?p=2778633&postcount=8

Jedan ¹raf koji dr¾i izduvnu granu ulazi u glavu. Fabrièki ga oni uma¾u u locktite ali vremenom to popusti pa poène da balavi.
Ameri ponovo naguraju locktite neki za visoke temperature, a kod nas, kako ka¾e revolution, guradu pastu za auspuhe.
Manje vi¹e sve jedno. Na taj ¹raf ne bi trebalo da curi ulje, veæ da balavi.
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Damnmoto

non-stop balavljenje mu dodje ko curenje

UFF

Citat: revolution poslato 01 Oktobar, 2012, 21:44
Evo da te utesim, ja sam prosle godine menjao decku klipnjacu i klac`kalice na KTM 640...radilo sve 10000 km i evo sad nesto ronda....izgleda abocni lezaj....otvoricu ja servis samo za KTM....bog da me vidi....objasnim ljudima da je servisni interval 10000 i da se tada otvara motor i menja sve unutra....ako misle da se voze....kratkotrajnim.

pa kad svi hoce da kupe ktm za 2-2k i da se voze kao da je nov
e pa ne moz tako

otvori se za k
uzmes 690 u dobrom stanju pa se vozis

jura

Ako moze jedno pitanje, ali da ne budete nepristrasni koliko su odprilike skuplji delovi za KTM-a u odnosu na Japance  da li je zaista KTM veoma skupa zabava?

zVuk

Ko se ljuti, uleti mu kruti

UFF

Citat: jura poslato 02 Oktobar, 2012, 19:03
Ako moze jedno pitanje, ali da ne budete nepristrasni koliko su odprilike skuplji delovi za KTM-a u odnosu na Japance  da li je zaista KTM veoma skupa zabava?

ja otvorio takvu temu pre par godina na jednom forumu (ne za cenu delova vec ucestalosti kvarova) i posto su se svi iz [govance] i nije bilo konkretnih odgovora odlucih da kupim ktm pa sam da saznam
za sad sam menjao samo instrument tablu, nije se pokvarila ali sam ipak morao da je zamenim...  :)

jos uvek cekam da mi se pokvari

ghoul

jel sa foruma KTM koji je parkiran stalno kod novog groblja?

Damnmoto

Uffe slazem se ja sa tobom samo za bandita u zamenu nisam nista drugo pronasao tipa SM.

hvala i pozdrav svima

monsterbnt

Eo sad smo dacu naljutili.....
Smrt SVIMA!!!!

Damnmoto

jok bre sto tako mislis...
sve je to sporcki nisam ja drkos, mozda malo ponekada ali nisam ja

:)