Glavni meni

Povecanje PDV-a i akciza...

Započeo AndreyRR, 30 Septembar, 2012, 12:30

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Uncle Bob

Svuda u svetu je tako sa akciznom robom nego ¹ta su navalili na one domaæe travke .
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

UFF

Pa sto jedete pastete i virsle?
Ja od mesa vala uvek biftek uzmem
ako mora svinja onda bela vesalica
a ako je to skupo onda pilece belo i nema sanse da ti uvale sta god od ta 3 odaberes

zmiya

Pa lepo ka¾i da voli¹ da pojede¹ komad mesa,a ne æevap..

Lazic

#63
Uuuu, ¹ta si mu rekao...:D Kod Matijeviæa kupujem hranu za kera, uop¹te nije lo¹a... [zvizdi]

misa-pei

Mi kupili kodMatijeviæa hranu za ove na¹e d¾ukelice i sebi ¹varglu. Uh, ¹to volim ¹varglu...
Damo psima hranu, ponju¹e i pobegnu. Jednom, drugi put, re¹imo da bacimo.
Otpakujemo ¹varglu, smrdi na govna. Damo psima, pobegnu.

Kod Matijeviæa vi¹e ne kupujem ni¹ta.
Država je najveći neprijatelj naroda

Lazic

Ne¹to ste se zbunili, to je i moja omiljena kombinacija, ali nisam primetio ni¹ta èudno...   :D

Uncle Bob

Tvoja je bila sa svinjeæinom
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

zmiya


Lazic

Ma divno, kad se samo setim, ðipi mi pritisak... [djavo] 19 godina, a skoro smo se vratili u '93-æu, samo nam jo¹ malo fali... [facepalm]

Major


stefgi


ЯЭВОЛУТИОН

Sretna okolnost je sto su najavili kraj sveta za decembar ove godine....posto mi kasnimo 25 godin za ostaktom sveta....imamo jos 25 godina zivota....da ne kazete da je sve crno.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

stefgi

al kako cemo i tih 25 da prezivimo? Nece biti mmf-a, madjarskih preradjevina niti nemackih oldsmobila

bucko

Citat: revolution poslato 03 Oktobar, 2012, 10:28
Sretna okolnost je sto su najavili kraj sveta za decembar ove godine....posto mi kasnimo 25 godin za ostaktom sveta....imamo jos 25 godina zivota....da ne kazete da je sve crno.

Kaze Muja  : Ovi Svedjani kasne za nama 20 godina.

Kako bre ,pitaju ga a on na to :tamo je jos dobro!!!