Glavni meni

II roðendan MM, zajednièko kretanje iz Novog Sada

Započeo Hohštapler, 28 Septembar, 2012, 18:34

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Hohštapler

Ajde da vidimo ko bi i¹ao zajedno iz NS,
naðemo se negde pa idemo svi zajedno, lak¹e æemo i naæi lokal a  mo¾emo onda nekog i da iscimamo da nas saèeka na NBGDu...

Po¹to je poèetak skupljanja u kafani u 21h, dovoljno nam je da krenemo u 19h (da nigde ne ¾urimo, ili ne daj bo¾e nekog peha usput...), dok se svi skupimo i sl, taman.
Naðemo se svi na platou kod SPENSa, tamo gde je taxi stajali¹te (makijato)...
Mo¾emo da idemo i starim putem, meni sve jedno, onda mo¾emo i da pokupimo nekog usput.
Ili dajte predloge, da se dogovorimo... [cheers] [yahoo]
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Slaninar

Ako ne budem radio taj vikend, ako vreme bude dobro, ako ne budem na nekoj planini taj vikend, ako me ¾ena pusti....

Ja sve hoæu, al' daleko mi jo¹ da planiram. Tako da ostajem pod velikim znakom pitanja.  :)


Ah, da, naravno, kao i uvek kad neko ne¹to poku¹ava organizovati, idu i muzièke ¾elje:

Mislim da bi bilo dobro da krenemo za dana. Stignemo tamo ranije, opu¹teno i putujemo po danu. Ako bude sunèano i dobro za vo¾nju, mo¾e se lep¹e cepati do tamo. ©ta misli¹ o tom, Hoh¹tapleru? :)

Stignemo dva tri sata ranije, pa ubijemo vreme kafom sa foruma¹icama?  :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

apu

Ako budem prisutan u zemlji, tu sam za vo¾nju-cugu-roðendan :)

Hohštapler

#3
Ma mo¾e i ranije, zato sam i mislio da se sve lepo i na vreme dogovorimo. Veliki je bEograd, naæ'emo ne¹to da radimo :)
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

niki64

Posto bi supruga i ja isli ali iz Zrenjanina ako nenadjemo grupu za polazak odavde, idemo sa vama a sto slaninar rece, nebi bilo lose krenuti po danu
Ko hoce, nadje nacin, ko nece, nadje razlog.

Hohštapler

...svako je dobrodo¹ao. :)
A mislim da æe Tiæa iæi iz Zrend¾e, ne znam da li æe i Prpa i Havarisani iæi, ima dosta ljudi iz ZRa... :)
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Hohštapler

Dobio sam zanimljivih predloga od Slaninara pa da podelim sa svima:

1. mesto kretanja: mo¾da je bolje da se svi naðemo na platou kod Naftagasove zgrade ("karingtonke"), to svi sigurno znaju gde je, (ko ne zna: https://maps.google.com/maps?q=45.241808,19.842197&num=1&vpsrc=6&hl=en&ie=UTF8&ll=45.241536,19.840536&spn=0.013447,0.027595&t=m&z=15&ei=ErlqUOLvFomD8gPspIGQBA&pw=2)
SPENS je dosta komlikovan, ima 5 ulaza i ¹urnaest platoa, pa ko ne zna mo¾e da se desi da èeka na pogre¹noj strani, pa komlikacije...

2. vreme okupljanja: po¹to su dani sve kraæi, bolje da se okupimo ranije, po danu, oko 15-16h  (utvrdiæemo taèno kad svima vi¹e odgovora), jer uvek ima i èekanja i zadr¾avanja (pumpa, provere guma, wc i sl.)

3. putna brzina: videæemo i dogovoriti na licu mesta, ako treba i da se èekamo usput, a povratak æe biti bitniji da idemo u grupi...

Mene jedino brine vreme i dal æe biti ki¹e taj dan...

Za sad idemo ovako:
1. Andrej_Hotstepper
2. Slaninar (?)
3. Niki64 (?)
4. Apu (?)
5.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Slaninar

Jedino je Andrej siguran. Biæe to zanimljiva GRUPNA vo¾nja.  :D
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Major


Pop

Ja bih vam drage volje pravio drustvo, ali imam svadbu za taj vikend, pa putujem u drugom pravcu ;)

"Грме танки џефердари..."


Hohštapler

Citat: Slaninar poslato 02 Oktobar, 2012, 13:18
Jedino je Andrej siguran. Biæe to zanimljiva GRUPNA vo¾nja.  :D

[rofl]  [rofl] [rofl]

...mene jedino ki¹a mo¾e da odvrati...  :P
A i svakako je grupna vo¾nja, vodim brata blizanca (tkz. debelog), on se vredi za dvojcu  ;)
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

UFF

Ako vam ne uspe to sa grupnom voznjom uvek mozete da organizujete neki grupni sex  [djavo]

Slaninar

Najverovatnije da æu se pentrati po planinama u to vreme. Ni¹ta od mene.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

UFF

eto slaninar voli outdoor sex na svezem vazduhu :)

Slaninar

montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Keeway Xray

eo idem i ja  makar po kisi i ledu :D

1. Andrej_Hotstepper
2. Slaninar (?)
3. Niki64 (?)
4. Apu (?)
5. Keeway

Hohštapler

...kolko brzo mo¾e¹ ti da ide¹ sa tim tvojim? Ne da izvuèe¹, nego da vozi¹, du¾e vreme?
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Keeway Xray

80-85  kad sam vozio za hr sa makinom :D ...  ako smeta brzina ti picis pa se nadjemo na nekoj pumpi ti stanes na kafu , ili cu ja krenuti ranije :D :D

Hohštapler

...baèena je senka i na moj odlazak za BG, u kafani u kojoj radim je jedan od konobara dao otkaz pa æu verovatno cele nedelje raditi drugu... jo¹ ne znam...
:/
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

zVuk

Ko se ljuti, uleti mu kruti