Glavni meni

Pomoc na putu Moto Manijaci

Započeo Joker, 25 Septembar, 2012, 15:58

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

CADILLAC

Aleksandar RAJKOVIÆ , Panèevo .- 063/245-666  [cheers]
BMW BoxerClub Pancevo 666

dani-dax

Evo i mene ako nekom zatreba pomoc
Daniel Pekurar Lokve - 0637123068

K0le

Op, da se i ja dopi¹em  8)
Damir aka Kole, sremska strana Dunava tj relacija od NS-a pa do granice s Hrvatskom (zadnje selo, autobus okreæe  :P) . Da popravljam nesam èkolovala, al' bo¾e moj, ako ¹ta zafali - tu sam  ;D. Pa ako se ko zadesi u kraju  [callme] 065/ 541 09 49

Panco.KV

Ja sam stavio tel ali nemora da bude za pomoc samo slobodno ko je u KV neka se javi da se odmori popije kafu ruca i sikter.

Uncle Bob

Citat: Panco.KV poslato 28 Mart, 2013, 21:23
Ja sam stavio tel ali nemora da bude za pomoc samo slobodno ko je u KV neka se javi da se odmori popije kafu ruca i sikter.
Sti lood pa da se navadimo. [rofl]
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Panco.KV


rex

Lapvo od skoro. oko motora znam pone¹to al zato otelim kravu oèas posla.tel 0648309017 Peða, ako nekom zatreba pomoæ ili ¹togod

juga

Voljan sam pomoci manijacima u mojoj budz laboratoriji a imam i kombi pa ako nije na terenu mogu pomoci!

Strux

Vladimir Milinoviæ alijas Strux-063/82-94-997,Valjevo, Kolubarski region...Nisam struènjak za mehaniku motora, ali za svu ostalu moguæu pomoæ i logistiku , tu sam....Valjda nekad nailazite prema Divèibaram i sl, pa budite slobodni, zovite da se dru¾imo.....!

rboban

Upakovao neko sve telefone u jedan txt file mozda?
Ride It Like You Stole It

Joker

u mom prvom postu imas ali nije update-ovano do kraja... Bice i to brzo.
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

Lazic

Citat: rex poslato 16 Maj, 2013, 20:02
Lapovo od skoro. oko motora znam pone¹to al zato otelim kravu oèas posla.tel 0648309017 Peða, ako nekom zatreba pomoæ ili ¹togod


Ako se zateknem u blizini sa trudnom kravom, obavezno æu svratiti...:P [rofl] [hello] :-*

Darko


Lazic

Pazi, Peða rex je jedno tako divno nenormalno vanzemaljsko biæe, mnogo ga volim, na sreæu da sam khm, str7+1...[yahoo]

rex

ajd u neko skorije vreme doðete u goste.ne¹to æe se veæ okrenuti.

Lazic


Taraba

Citat: rex poslato 18 Maj, 2013, 21:32
ajd u neko skorije vreme dođete u goste.nešto će se već okrenuti.
Citat: Lazić poslato 19 Maj, 2013, 01:35
:-*
Trenutno se samo Liberace okrece u grobu :D
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

rboban

AJ kad se osvezi sibnite ali da bude TXT file....
Ride It Like You Stole It

monsterbnt

Ljudi ima li neko pumpu za gume, bilo rucnu bilo onu sto se usteka u 12v uticnicu.... Mamlazi ispustili gumu na GPZ majke im ga blokovske.....
Smrt SVIMA!!!!

ljilja-pei

Ima, ima, ali smo ti malo daleko :(
Na kraju æe sve biti dobro. Ako nije dobro, znaèi da jo¹ nije kraj.