Glavni meni

Zahvalnice

Započeo AndreyRR, 18 Avgust, 2012, 21:03

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Gavrolini


Hohštapler

mali kostin poslo a on montirao (sad u glavi zamisljam scenu: kamera iz svemira snima evropu, u mraku, naziru se ulicna osvetljenja, od jednom mrak prvo na prostoru balkana potom cela evropa)
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Glava Dole

Ne pratis na casu, za apokalipsu jos nisu ispunjeni svi uslovi tj jos ih nije montirao, tek smo na 50% zato i mozes da napises to sto pises... uzivaj dok jos mozes ;D

Glava Dole

Veliko hvala revoluciji za pumpu  [cheers] Poslao u najkracem mogucem roku tj odmah sutradan, brze sam dobio od njega celu pumpu na poklon nego gumicu koju sam hteo da platim(a nije cak ni bilo sigurno da li je ta)...

Sad da prvo upalim motor, to je prioritet pa prelazim na premeravanje i zezanje sa kocnicom :)

Hurricane

Neizmerno hvala èlanu VR46 (Joci Bratu) i njegovom drugaru, ¹to se naðo¹e na visini zadatka u mojoj nevolji..



[cheers]

Joker

Hvala Hostapleru na pomoci i sto me je spasio da ne moram da ustajem u pet i idem za Novi Sad po ovom lepo vremenu..  [kralj] [cheers] [cheers] [cheers]
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

balcan girl

hvala serpenteu sto mi je sredio laptop :D :D :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: balcan girl poslato 03 Januar, 2017, 01:52
hvala serpenteu sto mi je sredio laptop :D :D :D :D :D
Jel ti na kraju objasnio da ono ispod tastature nije postolje za pikslu vec touch-pad...:)
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Lazic


Glava Dole

Moram i ovde, dakle veliko hvala nasem clanu Hattrick-u za svecice, stiglo 7 svecica i to u kutiji busom u najkracem mogucem roku... neki ni za pare nece da ispostuju sta su rekli a on(kao i revolucija ranije za pumpu) besplatno u roku od odma, znaci prosto sam impresioniran :-*  [cheers]

ЯЭВОЛУТИОН

mi samo zelimo da se agonija nastavi ...ako ti uskratimo resurse za pravljnje katastrofe, mozda je i ne bude :)
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

viper

Bravo, ubedljivo najèitanija tema na forumu  :D  plus od mene.

Послато са HUAWEI G7-L01
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

Hattrick

Zima, hladno, dosadno, svi projekti zamrli, ne smemo da dozvolimo da se i ovaj poslednji na -10°C prekine  :)

Lazic

#533
Zahvaljujem se Aleksandru Jugoviæu koji se odaziva na nadimak Juga i kad ga ¾ena zove Sa¹a, ¹to mi je zamenio semeringe i ulje u vilju¹ci i predihtovao dekl alternatora i reparirao nosaè prednjeg blatobrana i celu skalameriju rasklopio i sklopio za dana...  I ¹to me nije upucao vazdu¹nom pu¹kom kad je imao priliku... :D

[srce] [srce] [srce] [srce] [cheers] [cheers] [cheers] [cheers] [cheers]

! No longer available

Hattrick

Ma Juga je pravi lik, i drugar.  [thumb_up]

Lazic

I naravno zaboravih na Juginog starijeg sina Ivana koji je pomagao savr¹eno, na momente sam mislio da je vidovit... :o ;D
I naravno Uragan i Tamara koji su svesrdno pomagali dok se nisu posmrzavali... :D :-* :-*

El Jefe

Хвала Богу.
Друштво за заштиту од животиња

ZEKA

Hvala MKT-u ¹to mi je brzo nabavio kriglu, koja mi je bila potrebna za poklon,  i tro¹io svog vremena za mene   [thumb_up]  [cheers]

mrle

i jo¹ jednom hvala Bi¹ketu, regler stigao kroz par sati od javljanja problema.

Joker

Da se zahvalim Ivicat, iscimao se decko za mene, spasio me muka. Hvala puno!
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...