Glavni meni

Tema o Audiju.

Započeo CBRR1, 18 Avgust, 2012, 18:51

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

UFF

 [rofl]  ja vam samoi preneo sta se desilo pre neki dan
i to coveku bolesnom za odrzavabnje vozila, krenuo je u madjarsku na terraplazu a posle je trebao od mene da uzme zmiju

jebe mi se sta je bolje i kvalitetnije ne primaj se mada mislim da je freepartyman u pravu jer imam dva drugara koji drze moto servise i oboje tvrde da je audi generalno vise u servisu nego na ulici kad se poredi sa meckom i bmw-om
da li su pristrasni ili govore iz iskustva ne znam ali s'obzirom da drze srevise i ne voze audi rekao bih da je to iz iskustva (jedan je radio u jeep-ovom ovlascenom servisu pre toga i kaze da je skoro svaki ciroki tesko govno kvarljivo i preskupo za odrzavanje a gde ces iskusnijeg od njega po tom pitanju)

Joker

Citat: Boban_m poslato 26 Februar, 2015, 02:27
Ja sam mislio da je Joker ozbiljan decko, a on vozi Audi.

Jao, dosli ste ovde da palite vatru.. More..
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

freepartyman

 Ne mozes da budes gospodar prstenjaka,pardon prstenova a da ti ne udje..tj.da ne visi po servisima ..
I became a beast to rid myself the pain of being a man

Joker

Ja ono sto mogu da pricam a to su vozila koje se vrte oko 2005e.

DO pre dva meseca imao sam Mercedes C220 CDI 2003 i Audi A4 1.9 TDI 2004.. Sada imam samo audija..
Redovno odrzavanje je jeftijine za nekih 30%... Trapovi jos vise.
BMW nisam imao ali par mojih dosta bliskih drugara je imalo.. Redovan servis, trapovi, delovi, sve je skuplje.. Ali sve.. To mozemo da uporedjujemo bilo kada.

Da se razumemo, ja volim BMW, vrhunski auto ali mi je Audi ipak nesto bolje, ali to je subjektivni utisak... Ako bih birao izmedju E90 320 i A4 2005-2009 to bi verovatno bio BMW.. A6 i 520/525/530 to bu uvek bio A6.. Za vozila mladja, nesam skolovala.

ALi mi ne pricamo o misljenjima, mi pricamo o cinjenicama a to su da odnos cene, kvaliteta i odrzavanja izmedju Audi, Mercedes i BMW, Audi je ipak na prvom mestu..
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

freepartyman

Citat: Joker poslato 26 Februar, 2015, 02:39
cene, kvaliteta i odrzavanja izmedju Audi, Mercedes i BMW, Audi je ipak na prvom mestu..
Uvek ce Audi biti nemacka marka #3, a ako ubacimo i premijum porsche onda je #4  :P :P
I became a beast to rid myself the pain of being a man

Joker

A koja su tvoja iskustva? Sta vozis, vozio?

Kako te neko skoro pitao, odakle vuces podatke?
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

freepartyman

Vozio sam svasta od nemaca ,od bmw3ke,c klase i a4ke do bmw petice,a6ice i e klase. A6 je konfekcija za spotsku peticu i elegantnu e klasu. Q7 sa druge strane go *urac za ML-a i X5icu. Nemoj da me shvatis pogresno ne pljujem ja po Audiju samo sam realan, realno je #3 pored mecke i bmw-a a do pre petnaest godina nije uopste bio konkurencija...Jedino im skidam kapu sto je dobar za planinu i za neki tovar zbog quatro pogona. E da lep je i A5 ali je opet pored novog cls-a smesan. A i novi a8 je dopadljiv ali opet je s klasa sa novim modelom otisla u svemir  ;D
I became a beast to rid myself the pain of being a man

Joker

Moja krivica, nisam lepo postavio pitanje. Sta si posedobao od automobila? Znaci, radio redovne servise, velike servise, menjao delove, imao iskustva sa tim stvarima..

Ako kazes da je A6 konfekcija za 5icu onda ti nisi napravio 100 km u istom..

I opet da naglasim, ja pricam iskljucivo za modele do 2009e godine. Za ovo posle ne znam, jer nisam imao iskustva osim da ih vozim.. Znaci, ovo sto ja pricam, pricam za te modele..
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

Joker

U stvari, nemoj ni da mi odgovaras.. Na trenutak sam poceo da se osecam kao Slaninar.. :)

A i mozemo do jutra ovako.. Ti imas svoje cinjenice, ja imam svoje a po prirodi sam tvrdoglav. A posebno kada mislim da sam u pravu..

Da se ne lazemo, ako budem uzimao auto mladji od pet godina to ce najverovatnije biti Mercedes ML 320 CDI.. Do tada zna se..
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

gane

audi je bolji :))))))))))

Hurricane


gane



Zeljkamp

Ajde da se ponovim jos jednom, mozda neko procita. ;D

Jel zna neko kakvi su benzinski 2.4 V6 motori u kombinaciji sa automatskim menjacem u A6 od 2004. ?
TwinZ Auto & Moto

Bori¹a

zet vozi a4 1.9tdi 2003e a honda je bolji auto 300x, dokazano... a sa cenom nisu mnogo razliciti

mrle

Citat: Bori¹a poslato 26 Februar, 2015, 14:16
zet vozi a4 1.9tdi 2003e a honda je bolji auto 300x, dokazano... a sa cenom nisu mnogo razliciti

vozio sam se pre mesec dana u takvom, kom¹ijinom. Pa tamo nema mesta da se smestim na suvozaèevo sedi¹te.

Kengur

Citat: Zeljkamp link=topic=1
0083.msg613539#msg613539 date=1424952401

Ajde da se ponovim jos jednom, mozda neko procita. ;D

Jel zna neko kakvi su benzinski 2.4 V6 motori u kombinaciji saautomatskim menjacem u A6 od 2004. ?
Dobri su motori i ako ima dobar sekvent ne kolje potrosnja.... Menjac ko menjas nije los ako je odrzavan i ako nastavis da ga odrzavas... U suprotnom od 350 do 1000e popravka...

Zeljkamp

Nemanja, znas li nekoga ko ga ima ili je vozio ?
TwinZ Auto & Moto

Andjelo


Andjelo