Glavni meni

Nedeljna voznja...neko zainteresovan?

Započeo davidoff, 18 Avgust, 2012, 13:17

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Gašpar

Majore, da ti po¹aljem Davidoffov broj pa vas dvojica zajedno da krenete ujutru?

goranvojska


davidoff

Mi u Temisvaru jedemo sladoled u MC-u
We won't forget you Marco....


Gašpar


stefgi

To u inostranstvu ti se ne racuna. I dalje si utvara

Meni se izmenili planovi pa sam morao da ostanem ovde i vozim se po zlatiboru i okolnim jezerima

AndreyRR

isao je samo zato sto nema ni jedne krivine  [rofl]

Gašpar

#26
Vi koji ste bili pozvani, a na¹li ste izgovor da ne krenete, pokrijte se u¹ima  :P :P

No da poènem, Davidoff je do¹ao u Vr¹ac oko 9:50, kad ja naravno nisma bio spreman, ali sam vrlo brzo stigao.

Kreæemo u avanturu i sti¾emo do granice, gde ja shvatam da rumunski znam mnogo bolje nego ¹to sam mislio  [rofl]
Kasnije se ispostavilo da je Andrija ljubomoran na mene, jer ja mogu bar nekakav kontakt da ostavim sa rumunèicama lepim ;D

Posle granice samo gas i sti¾emo u Temi¹var.



Temi¹var kao grad je mnogo lep, a kada bi se Rumuni makar malo potrudili, bio bi jo¹ lep¹i. Pa sigurno i u rangu sa Beèom.
Ono ¹to se odmah vidi, èim doðete na trg jesu golubovi, koji su toliko pitomi da bukvalno jedu ljudima iz ruke.



Na kafu smo seli, na onom, tako da ka¾em, "glavnom trgu", gde je opera, koju sam naravno zaboravio da slikam, kao i Vuèicu s Romulom i Remom [thumb_down]

Ono ¹to nisam zaboravio da slikam je sam trg, Trg pobednika



Kao ni Rumunsku sabornu crkvu u Temi¹varu.



I jedna lepa fontana na istom tom trgu.




Kada smo krenuli, nai¹li smo na dva F800GS NS tablica, pa ako su na forumu, neka nam ma¹u  ;D ;D ;D




Kreæemo i ovako otprilike teèe konverzacija

Davidoff: Zna¹ put? Da vadim navigaciju?
Ga¹par: Ma jook, naravno da znam...


Posle nekoliko stotina metara nailazimo na trg koji prvi put u ¾ivotu vidim, a na njemu

Srpska pravoslavna crkva



I Rumunska katolièka katedrala. A sa strane se vidi i Statuia Sfânta Treime




Posle smo se malo gubili po Temi¹varu, ali po principu - Putokaz èitaj, taksistu pitaj, sti¾emo do izlaza iz Temi¹vara.


Suma sumarum:

"Ruèak" u MC-u, kafa u centru i gorivo - 3000 dinara
Ukupna kilometra¾a ~ 350km gledano od Beograda

Vredi li otiæi? Svakako!

djolefer

:D

davidoff

Gasa sve rekao..bilo je odlicno..slike sutra...
We won't forget you Marco....


davidoff

We won't forget you Marco....


davidoff

We won't forget you Marco....


davidoff

We won't forget you Marco....


davidoff

We won't forget you Marco....


apu

ako smem da pitam, za¹to je umrljana tablica, na motoru, u paint-u?? mislim, ¹ta se mo¾e desiti ako ja saznam koji broj tablice nosi tvoj motor???

pitanje je ozbiljno, zanima me fenomen. isto kao i slikanje za oglase pa prekrivanje a u kontaktu mu pi¹e taèna adresa :D kao da ga neko ne ukrade ili ¹ta!?!? :D

e da, super vam je vo¾njica samo jo¹ da je pala neka rumunka... ;)

Ivan1979

 [clapp] Ali ja Gasu na slikama ne videh .  [zvizdi]


davidoff

We won't forget you Marco....


Major


AndreyRR

a gde su slike sobe u kojoj ste se voleli

davidoff

Citat: AndreyRR poslato 20 Avgust, 2012, 09:33
a gde su slike sobe u kojoj ste se voleli

Nisu za javnost....to je nasa intima... :P :P :P :P     [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]
We won't forget you Marco....


Major